هند-چین تنش را در هند انرژی انتقال یک وثیقه خسارت ؟

به اندازه 22 GW خورشیدی ظرفیت در خط لوله و دیگر 25 GW است که در مراحل مختلف مناقصه روند. (تصویر نماینده)توسط K

توسط HONARMANDKHABAR در 11 مرداد 1399
As much as 22 GW of solar capacity is in the pipeline and another 25 GW is in various stages of the tendering process.به اندازه 22 GW خورشیدی ظرفیت در خط لوله و دیگر 25 GW است که در مراحل مختلف مناقصه روند. (تصویر نماینده)

توسط Kanika چاولا

هند پاسخ دولت به عنوان به خوبی به عنوان احساسات عمومی نسبت به تحول مرز تنش با چین شده است یکی از اقتصادی تحریم کالاهای چینی و خدمات است. تاثیر و اثربخشی این پاسخ باقی مانده است دیده می شود اما آن را تکمیل PM مودی تماس بگیرید برای atmanirbharta یا متکی به هند, که در آن ما بهبود اقتصادی از Covid-19 می تواند ساخته شده است در بازگشت از صنعت داخلی و محلی ایجاد ارزش. تحریم به تنهایی اما آیا بر اساس تغییر در تقاضای مصرف کننده و یا از طریق موانع تجاری است و نه شرط کافی برای تعمیق بازار داخلی است.

اخبار مرتبط

خورشیدی بخش که به شکل ستون فقرات از هند به انرژی پاک جاه طلبی ارائه یک مورد در نقطه است. تا آنجا که 80 درصد از هند سلول و ماژول های وارد شده از چین. هند در حال حاضر دارای یک ظرفیت نصب شده انرژی خورشیدی از 34 GW و هدف از 100 گیگاوات تا سال 2022. به اندازه 22 GW خورشیدی ظرفیت در خط لوله و دیگر 25 GW است که در مراحل مختلف مناقصه روند. در چنین سناریو بازار یک اعمال 20 درصد و افزایش حقوق گمرکی بر تجهیزات خورشیدی و ترکیبی از مجازات تعرفه و اجباری محلی برای تست قدرت متعارف دنده ها برنامه ریزی شده است برای تضعیف واردات از چین. اما این را نمی خواهد به اندازه کافی به تولید داخلی در قیمت رقابتی و رسیدن به مقیاس مورد نیاز برای پاسخگویی به تقاضای بازار است. دولت به رسمیت می شناسد اما هرگونه حمایت از مداخله آن اعلام کرد باید بر اساس یک استراتژیک سیاست صنعتی برای حمایت از صنایع بومی و به طور موثر مقابله با مزیت رقابتی از تولید در چین و یا دیگری که ما را در نهایت به ایجاد تحریف بازارهای ساخت داخلی خورشیدی تولید یک فیل سفید برای خزانه داری.

موثر سبز سیاست صنعتی است که اجازه می دهد تا حداکثر داخلی ارزش گرفتن از انرژی مداوم انتقال نیاز به تنظیم اهداف روشن, نمایش چشم انداز بلند مدت و پاداش نوآوری است. برای جلوگیری از زانو حرکت تند و سریع پاسخ زیر فرایند سه مرحله ای ممکن است بیشتر محتاطانه.

اول شناسایی زنجیره ارزش. هر سیاست باید به وضوح بدانید که خطوط آن هدف است. هدف این است که برای هند به مونتاژ ماژول های PV خورشیدی در هند در حالی که هنوز وارد کردن سلول های خورشیدی و شیشه و قاب آلومینیومی جعبه اتصال و غیره و یا به طور کامل ترجمه و بومی سازی تولید از کوارتز به polysilicon به سمت بالا? خوب تعادل شاید جایی در میان اما تصمیم گیری باید در حال حاضر و سیاست باید تشخیص ارزش حاصل از جهانی زنجیره تامین. این باید لولا در ایجاد ارزش در مقابل حمایت از سرمایه گذاری مورد نیاز است. ایجاد ارزش از نظر اندازه بازار شغل های ایجاد شده و ارزش استراتژیک خدمت از واردات وابستگی نقطه نظر می تواند کمک به تعریف این خطوط. بیشتر هیچ تکنولوژی کار می کند در انزوا قوی سبز سیاست صنعتی باید گسترده و دراز مدت با توجه به همراه فن آوری های مانند خورشیدی اینورتر باتری سازی وسایل نقلیه الکتریکی و غیره به طوری که یک اکوسیستم به هم پیوسته فرآیندهای تولیدی می تواند توسعه.

دوم ساختارشکنی مزیت رقابتی تجارت همتایان. این CEEW مرکز برای سرمایه گذاری انرژی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که هند ماژول ها حدود 33 درصد گران تر از همتایان چینی خود را. به عنوان استفاده از داخلی ماژول های رشد موجود و ظرفیت تولید مورد استفاده است در کامل با توجه به رشد تقاضای این نقطه ضعف رقابتی در قیمت سقوط به 22 درصد. به افزایش قیمت واردات با همان مقدار ممکن است به ارائه بازار داخلی موقت را پوشش دهد اما این مهم است به درک تنوع در قیمت می باشد. در حالی که هزینه بالاتر از ورودی مواد حساب برای کمی بیش از نیمی از تفاوت قیمت باقی مانده از تفاوت ممکن است تفاوت در هزینه های مستقیم مانند هزینه مالی هزینه های کار هزینه های برق و غیره. با چنین تحلیل توسعه مبتنی بر شواهد سیاست صنعتی کمک می کند که حتی زمین بازی را برای تولید کنندگان داخلی و شناسایی سیاست صنعتی, طراحی, تجارت همتای راحت تر از همیشه قبل از.

در نهایت تعادل با استفاده از چندین ابزار برای حمایت از ایجاد یک بازار است که مقیاس و nimbleness به تکامل به عنوان فن آوری بهبود می بخشد. مناسب-برای-هدف پاسخ به حمایت از شناسایی جنبه های یک بخش بر اساس درک درستی از رقابتی معایب باید با استفاده از یک مجموعه از ابزار از در دسترس پشتیبانی از toolbox به سیگنال تعهد دراز مدت به توسعه تولید محلی, اما نه یک پاس رایگان به موجود تولید کنندگان محلی. علاوه بر این در حال حاضر پیشنهاد اساسی سفارشی وظیفه اندازه گیری ترکیبی از مداخلات مانند زنده ماندن شکاف بودجه دسترسی به کم هزینه سرمایه و تولید در مناطق با تولید و مشوق های مالیاتی می تواند مستقر شود. تولید کنندگان باید تشویق شود و پاداش برای سرمایه گذاری در R&D و برای بهبود بهره وری. این امر به ویژه مهم در فن آوری های پیشرفته در بخش های مانند انرژی خورشیدی که در آن تولید کنندگان باید همگام با پیشرفت سریع در فن آوری جهانی استاندارد و محصولات است. داخلی خورشیدی تولید و در نهایت باید با هدف خدمت به بازار جهانی به جای تکیه بر یک اسیر محافظت شده در بازار داخلی است. به منظور انجام این همه حمایت از مداخله باید به وضوح تعریف شده غروب بند.

نگرانی در مورد عوارض جانبی تاثیر هند-چین تنش در هند انتقال انرژی منجر به یک reprioritisation از تولید داخلی. امنیت انرژی است یک اهرم مهم هند به انرژی پاک و سیاسی فعلی آب و هوا به ارمغان آورده است از ابهامات بسیار و واردات وابسته بخش به بخش جلو. سرمایه گذاری در تولید داخلی نه تنها ایجاد یک قوی تر عرضه زنجیره ای برای انرژی خورشیدی و ظرفیت علاوه بر این اما همچنین ایجاد شغل و داخلی ارزش در زمانی که اقتصاد ما به آن نیاز دارد بیشتر است. زیرک مداخلات هستند که تحت نظارت و اصلاح مورد نظر تاثیر می تواند فرم هند استراتژیک, سبز, صنعتی, سیاست گسترش تعهد ما به یک انرژی پاک در آینده است.

نویسنده مدیر CEEW مرکز برای سرمایه گذاری انرژی
دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de