هندی صلح Suman Gawani به افتخار با سازمان ملل متحد جنسیتی مدافع جایزه

سازمان ملل متحد, مارس 25 یک افسر ارتش و صلح بوده و با ماموریت سازمان ملل در سودان جنوبی (UNMISS) و یک برزیلی ز

توسط HONARMANDKHABAR در 5 خرداد 1399

سازمان ملل متحد, مارس 25

یک افسر ارتش و صلح بوده و با ماموریت سازمان ملل در سودان جنوبی (UNMISS) و یک برزیلی زن فرمانده انتخاب شده اند معتبر سازمان ملل متحد نظامی جنسیتی مدافع جایزه سال (2019) با سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیف آنها به عنوان "نقش قدرتمند مدل".

عمده Suman Gawani و برزیل افسر نیروی دریایی فرمانده کارلا Monteiro de Castro Araujo دریافت این جایزه طی یک آنلاین مراسم ریاست سازمان ملل متحد دبیر کل اشاره به این حادثه تلخ در 29 مه روز جهانی صلح سازمان ملل متحد.

نظامی ناظر Gawani به تازگی به اتمام انتساب در سودان جنوبی به غیر از او روی لئامت دادن با UNMISS.

Araujo است که مشغول به کار در سازمان ملل متحد چند بعدی یکپارچه تثبیت ماموریت در جمهوری آفریقای مرکزی (MINUSCA).

اشاره به این حادثه تلخ تقدیر Gawani و Araujo.

"این نیروهای حافظ صلح قدرتمند مدل نقش. از طریق کار خود را, آنها به ارمغان آورده اند دیدگاه های جدید و کمک به ایجاد اعتماد و اعتماد به نفس در میان جوامع ما در خدمت" او گفت:.

"از طریق تعهد خود را و روش های نوآورانه آنها را در آغوش استاندارد تعالی است که الهام بخش همه آبی کلاه در همه جا. همانطور که ما در مقابله با چالش های امروز کار خود را هرگز مهم تر بوده است یا مربوط است."

این اولین بار است که سازمان ملل متحد نظامی جنسیتی مدافع جایزه رفته به یک صلح بان. این دومین سال در یک ردیف که یک برزیلی صلح دریافت کرده است این افتخار.

ایجاد شده در سال 2016 این جایزه به رسمیت می شناسد فداکاری و تلاش یک فرد نظامی صلح بان در ترویج اصول امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه 1325 که در زنان, صلح و امنیت در عملیات صلح به عنوان نامزد دریافت جایزه توسط سران و فرماندهان نیروی عملیات صلح.

برای اولین بار دو حافظ صلح را دریافت خواهد کرد این جایزه به طور مشترک.

Gawani ابراز قدردانی خود را برای کار خود رسمیت شناخته می شود.

"هر چه ما تابع موقعیت و یا رتبه آن است که وظیفه ما به عنوان نیروهای حافظ صلح به ادغام همه جنس چشم انداز به کار روزانه خود را و آن را در تعاملات ما با همکاران و همچنین با جوامع" او گفت: در بیانیه صادر شده در اینجا.

Gawani پیوست ارتش هند در سال 2011 که در آن او فارغ التحصیل از افسران آکادمی آموزش و سپس به ارتش پیوست سیگنال سپاه.

او دارای کارشناسی مهندسی مخابرات و کارشناسی از آموزش درجه های نظامی از دانشکده مخابرات و دولت تحصیلات تکمیلی دانشکده در دهرادون بود.

پس از او استقرار به UNMISS در دسامبر 2018, Gawani مربی بیش از 230 ناظران نظامی سازمان ملل متحد (UNMO) در درگیری های مربوط به خشونت های جنسی و تضمین حضور ناظران نظامی در هر یک از ماموریت تیم سایت.

"با ارائه پشتیبانی, مشاوره, هدایت و رهبری او کمک کرد تا برای ایجاد محیط را قادر می سازد برای حافظ صلح سازمان ملل متحد" در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که Gawani همچنین آموزش سودان جنوبی نیروهای دولتی و کمک به آنها راه اندازی طرح اقدام خود را در درگیری های مربوط به خشونت های جنسی.

نظامی جنسیتی مدافع جایزه سال است که بیمه اصول مطرح شده در شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه 1325 و پیگیری قطعنامه در مورد زنان صلح و امنیت است.

قطعنامه های تماس در بازیگران به جریان اصلی چشم انداز جنسیتی در تمام جنبه های حافظ صلح و ایجاد صلح و برای اطمینان از مشارکت زنان در صلح و فرآیند سیاسی است.

آنها همچنین برای حفاظت از خود و پیشگیری از درگیری های مربوط به خشونت های جنسی و برای گسترش نقش و سهم زنان در عملیات سازمان ملل متحد از جمله از لباس زنان حافظ صلح.

این بیانیه گفت که حدود 6.4 درصد از 85,000 یونیفورم نیروهای حافظ صلح در خدمت در حال حاضر در مأموریت سازمان ملل متحد هستند.

سازمان ملل متحد در حال همکاری با کشورهای عضو برای افزایش تعداد و درصد زنان در ارتش و پلیس و عدالت و اصلاحات پرسنل.

آن اضافه شده است که در این زمینه ترویج مشارکت زنان در حفظ صلح و در جوامع که در آن ما در خدمت است که در مرکز سازمان ملل در تلاش است. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب