هند نیروهای کشتن شبه نظامیان تحریک درگیری در سراسر کشمیر

صدها نفر از سربازان هندی راه اندازی یک عملیات در اواخر روز سه شنبه پس از دریافت اطلاعاتی که Hizbul مجاهدین فرم

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399

صدها نفر از سربازان هندی راه اندازی یک عملیات در اواخر روز سه شنبه پس از دریافت اطلاعاتی که Hizbul مجاهدین فرمانده Riyaz Naikoo مخفی شده بود در یک روستا در جنوب کشمیر را پولوما منطقه.

"او به دام افتاده در یک خانه و در اوایل امروز در یک درگیری مسلحانه صورت گرفت که در طی آن او و دیپلم خود کشته شدند" کشمیر بازرس کل پلیس ویجی کومار و گفتگو کرد.

دو شبه نظامیان کشته شدند در یکی دیگر از تفنگ نبرد نزدیک در چهارشنبه Kumar اضافه شده است.

مقامات معلول اینترنت تلفن همراه در سراسر منطقه کشمیر در اوایل روز چهارشنبه به ممانعت از جمعیت زیادی از تجمع در خیابان ها به سوگواری خود را کشتن.

هنوز مردم بیرون آمد و حلیم سربازان با سنگ در تلاش برای مختل کردن عملیات است که در آن Naikoo کشته شد کومار افزود که تظاهرکنندگان بود مورد ضرب و شتم توسط نیروهای نظامی است.

"چندین معترض را دریافت گلوله زخمی و سه نفر از آنها زخم گلوله. آنها باید در بیمارستان بستری شده است," او گفت:.

در همه حداقل 30 نفر مجروح شدند که معترضان با نیروهای امنیتی در اطراف ده لکه های سراسر کشمیر از جمله در اصلی شهر سرینگر و دیگر مقام پلیس گفت:.

معترضان آتش به دو پلیس وسایل نقلیه در پولوما رسمی گفت: کاهش به نام پس او مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

برای چند دهه, جدایی طلبان مبارزه کرده اند یک درگیری مسلحانه در برابر هند حکومت در کشمیر با بیشترین تمایل استقلال برای منطقه هیمالیا و یا برای پیوستن به دهلی نو قوس رقیب پاکستان است.

کشمیر ادعا کرد در کل اما حکومت در قسمت توسط هر دو کشور هند و پاکستان است.

Naikoo, 35, حال شبه نظامیان پیوست و در سال 2012 دو سال پس از حدود 100 نفر کشته شدند توسط نیروهای نظامی در طول یک ناآرام تابستان مشخص شده توسط تظاهرات و خشونت است.

سابق " معلم ریاضی با فضل 1.2 میلیون روپیه ($15,800) بر روی سر خود را Naikoo شد یک دستیار به Hizbul مجاهدین فرمانده Burhan ونی که کشته شد در ماه ژوئیه سال 2016 منتهی به ماه از ناآرامی.

"این یک موفقیت بزرگ برای نیروهای نظامی در کشمیر", کومار گفت.

در میان یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این coronavirus هندی نیروهای تشدید عملیات در کشمیر این کشور تنها کشور با اکثریت جمعیت مسلمان است که تقسیم به دو federally administered سرزمین در ماه اوت گذشته.

از اواخر ماه مارس نیروهای هند کشته 36 شبه نظامیان از دست دادن حدود 20 سرباز از جمله یک مقام عالی رتبه ارتش در طول همان دوره با توجه به داده های رسمی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب