هند و آمریکا تجارت: Piyush Goyal خود را برای دیدار با همتای ما ویلبر راس در هفته آینده برای احیای مذاکرات دو جانبه

این ما بوده است و تحت تاثیر قرار دادن در هند برای کاهش آن "بالا" تعرفه ها در طیف وسیعی از محصولات از جمله بالا

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
The US has been impressing on India to reduce its “high” tariffs on a range of products, including high-end mobiles phones and bikes. این ما بوده است و تحت تاثیر قرار دادن در هند برای کاهش آن "بالا" تعرفه ها در طیف وسیعی از محصولات از جمله بالا پایان گوشی های تلفن همراه و دوچرخه. (تصویر نماینده)

هند و ایالات متحده خواهد شد احتمال برگزاری جلسه در 14 ژوئیه به تعمیق تجارت دو جانبه با تجارت و صنعت وزیر Piyush Goyal ما و بازرگانی وزیر ویلبر راس برنامه ریزی برای پیوستن به در ایران از طریق یک ویدئو کنفرانس از یک منبع گفت: FE.

در حالی که اعلام یک محدود ایران که در جریان بوده است برای چند ماه در حال حاضر بعید است در این مرحله به عنوان دو کشور هنوز هم مشغول مبارزه با Covid-19 pandemic, در این جلسه می آید در یک زمان بسیار مهم که هند سفت کننده یک استراتژی جامع برای هدف قرار دادن "غیر ضروری" و زیر استاندارد واردات بویژه از چین است.

اخبار مرتبط

قبل از همه گیر هند در حال برنامه ریزی برای قرار دادن تا "محدود" و آمریکا برای اولین بار و پس از آن کاوش امکان گسترده تر توافقنامه تجارت آزاد (FTA) پس از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر منابع گفته بود پیش از آن. اما این بیماری همه گیر به نظر می رسد که تاخیر در این طرح است.

هند و ایالات متحده مدیران فروم نیز انتظار می رود برای برگزاری یک دیدار در جولای 14 به بیشتر تقویت تعامل خود گفت: منبع.

در حالی که شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در این نشست هنوز Goyal به تازگی گفت که او می تواند در دیدار با همتای آمریکایی خود را در اواسط ماه ژوئیه.

در این جلسه همچنین نزدیک می آید بر روی پاشنه از ما راه اندازی یک پروب علیه هند و نه نفر دیگر از جمله اتحادیه اروپا و انگلستان برای تحمیل و یا با توجه به 2% دیجیتال خدمات مالیاتی (equalisation levey) با پتانسیل برای صدمه زدن به شرکت های آمریکایی.

هند همچنین در حال تهیه پیش نویس یک e-commerce سیاست منطقه ای مورد علاقه بسیار زیاد به ما. نرم شدن موضع اجباری در محلی ذخیره سازی اطلاعات ارائه شده در قبل پیش نویس سیاست جدید پیش نویس سیاست پیشنهاد جامع دوره ای حسابرسی از مکان های ذخیره سازی از بازیکنان مانند آمازون Flipkart و کسانی که فروشگاه هندی اطلاعات کاربران به خارج از کشور گفت: منبع. این بازیکن باید به ساخت در پادمان کافی در مشخص سازی محل و همچنین برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی کاربر است به خطر بیافتد نیست. ما قبلا نگرانی اجباری, محلی سازی, در میان دیگران.

ایالات متحده به تازگی به حالت تعلیق صدور روادید غیر مهاجرتی به خصوص برای ماهر و حرفه ای تا 31 دسامبر.

این ما بوده است و تحت تاثیر قرار دادن در هند برای کاهش آن "بالا" تعرفه ها در طیف وسیعی از محصولات از جمله بالا پایان گوشی های تلفن همراه و دوچرخه. آن را به دنبال بیشتر و دسترسی آسانتر به بازارهای هند در agricutlure لبنی تجهیزات پزشکی, در میان دیگران.

برای آن بخشی از هند است تبادل برای معافیت از وظیفه اضافی تحمیل شده توسط آمریکا در فولاد و آلومینیوم سرگیری گمرکی صادرات و مزایای برخی از کالاهای هند تحت اصطلاح کلی سیستم از تنظیمات (GSP) به عنوان به خوبی به عنوان بیشتر و دسترسی به بازار برای محصولات خود در بخش ها اعم از کشاورزی خودرو و قطعات خودرو به مهندسی.

هند-صادرات به ایالات متحده بزرگترین بازار لمس $52.4 میلیارد دلار در 2018-19 در حالی که واردات به لحن $35.5 میلیارد دلار است. مازاد تراز تجاری با ما بوده است و کاهش در سال های اخیر به عنوان آن را اعلام کرده است واردات نفت و گاز از اقتصاد چیزی که هند شده است برجسته در مذاکرات دو جانبه.

با توجه به دولت آمریکا داده دهلی نو مازاد تجاری با واشنگتن کاهش به $21.3 میلیارد دلار در سال 2018 از $22.9 میلیارد دلار در سال 2017. در مقابل مازاد تجاری چین با آمریکا گسترده تر بیشتر به یک رکورد $419.2 میلیارد دلار در سال گذشته از $375.6 میلیارد دلار در سال 2017, با وجود تعرفه جنگ بین دو اقتصاد.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب