بین المللی کریکت رزومه در pandemic: انگلستان 35-1 در چای به عنوان باران بازدید اولین آزمون

بسیار دیگری در مورد مناسبت احساس بسیار متفاوت به عنوان این بازی است که بازی در "زیستی-محیط امن" در ساوتهمپتون

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

بسیار دیگری در مورد مناسبت احساس بسیار متفاوت به عنوان این بازی است که بازی در "زیستی-محیط امن" در ساوتهمپتون را Ageas کاسه با سلامت روزانه چک برای هر کس در زمین - با طرفداران در حال حاضر.

بازیکنان از هر دو تیم "در زمان زانو" قبل از بازی آغاز شده داشتن مشاهده یک دقیقه سکوت به مناسبت قربانیان رمان coronavirus و همچنین ضربه زن سابق غرب هند اورتون Weekes که هفته گذشته است.

بن استوکس ایستاده به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان برای جو ریشه که فقط تا به حال یک نوزاد برنده بازی شیر یا خط و تصمیم گرفتند به بت تحت پوشیده از ابر آسمان.

تنها سه اور شد ممکن است قبل از باران, بازگشت, اما که به اندازه کافی بلند برای Shannon گابریل را مشت جدا از سه سری بازی به عنوان Sibley دگرگون شد با یک توپ او از سمت چپ اما که قطع به کلیپ کردن از بیخ و بن.

این نگاه یک تصمیم ضعیف در هر زمان اما از همه بیشتر به طوری که در گذشته بیش از او دیده بود شریک روری برنز خوش شانس برای فرار از یک lbw نقد و بررسی پس از انجام دقیقا همان چیزی است.

پس از بیشتر باران تاخیر انگلستان در نهایت حل و فصل به کار خود. سوختگی شد در 20 و جو Denly در 14 وقتی که بد نور آورده و آنها را نیم ساعت قبل از برنامه ریزی 1600GMT چای شکستن. Kemar روچ بود انتخاب کنید از غرب هند پرتاب, دادن تا دو اجرا می شود از شش اور.

انگلستان پایان بالا پنبه حلاجی شده باقی می ماند چیزی از یک کار در حال پیشرفت است اما قدرت در عمق خود بولینگ گزینه های نشان داده شده توسط تصمیم به ترک seamer استوارت گسترده در خارج از خانه آزمون مسابقه برای اولین بار از سال 2012. سرعت دو Jofra آرچر و علامت چوب را به نوک پیکان حمله خود را.

آن است که تقریبا چهار ماه پس از انگلستان مسابقه گرم کردن در سریلانکا رها شده بود با توجه به COVID-19 تهدید و هیچ کریکت انجام شده پس از.

این سری خواهد شد از ویژگی های بسیاری از تغییرات از یک به طور منظم آزمون با توجه به این ویروس محدودیت. وجود دارد صفحه اصلی داوران برای اولین بار در انگلستان از سال 2002 - و از آنجا که هر تیم باید سه ارجاع به جای آن از حد معمول دو در هر نوبت.

بازیکنان مجاز به استفاده از بزاق به توپ و داوران را لباس و کلاه از bowlers.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب