ایثارگران و شعار 'مرگ بر آمریکا' در مجلس

تهران, ژوئن 8 رسانه های ایران می گویند نمایندگان در مجلس شعار "مرگ بر آمریکا" در جلسه روز گذشته گفته در حمایت

توسط HONARMANDKHABAR در 20 خرداد 1399

تهران, ژوئن 8

رسانه های ایران می گویند نمایندگان در مجلس شعار "مرگ بر آمریکا" در جلسه روز گذشته گفته در حمایت از معترضان در آمریکا به قتل جورج فلوید.

به گزارش روز دوشنبه می گوید: شعارهای دنبال یک درخواست توسط نماینده مجلس احمد نادری برای یک لحظه سکوت بیش از مرگ و میر شد.

ایران باعث می شود یک نقطه از روزانه نخوری واشنگتن در پی ادامه بحران در آمریکا و تظاهرات بیش از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار.

تلویزیون دولتی ایران که در ماه نوامبر قرار دادن در سراسر کشور تظاهرات با کشتن صدها و دستگیری هزاران نفر و اخلال در اینترنت و دسترسی به جهان خارج است و بارها و بارها پخش تصاویر از ما گرفته است.

روسیه را رد ما درایو به صورت دائم ایران در ژوهانسبورگ

سازمان ملل متحد: وزیر امور خارجه روسیه که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از رها کردن یک با انگیزه های سیاسی علیه ایران است و خواستار "جهانی محکومیت" از ما در تلاش برای به دست آوردن شورای امنیت سازمان ملل برای تحمیل دائمی تحریم تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی است.

سرگئی لاوروف گفت که ایالات متحده در خارج از 2015 به توافق هسته ای بین ایران و شش قدرت های بزرگ و در حال حاضر هیچ حق قانونی برای سعی کنید به استفاده از این قطعنامه حمایت معامله به طور نامحدود ادامه تحریم تسلیحاتی است که به پایان می رسد در اکتبر 18.

در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و شورای امنیت منتشر دوشنبه, وزیر روسیه گفت: اظهارات وزارت امور خارجه آمریکا مقامات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد ندارد به سر تعهدات خود تحت توافق هسته ای اما قصد دارد به استناد حقوق گفته می شود ناشی از این قطعنامه حمایت آن هستند "مضحک و غیر مسئولانه است."

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo و سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد کلی هنر و صنعت گفته اند که گسترش تحریم تسلیحاتی علیه ایران از اولویت بالا برای ایالات متحده است.

هنر و صنعت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که او تا به حال یک پیش نویس قطعنامه شورای امنیت تحمیل نامحدود تحریم تسلیحاتی ایران با روسیه و غرب شورای متحدان بریتانیا, فرانسه, آلمان و استونی و امیدوار به پیش نویس به بقیه 15-عضو شورای "خیلی زود است."

اما او گفت که برای اولین بار او می خواهد به صحبت کردن با سفیران و "مطمئن شوید که هر کس می داند که ما متعهد به ساخت خاصی که شورای امنیت سازمان ملل اجازه نمی دهد که این به پایان می رسد در ماه اکتبر است."

"آنچه من می گویم به مردم است که در اکتبر 18 ... آیا ما می خواهیم روسیه فروش سلاح به ایران ؟ آیا ما می خواهیم چین فروش ؟ آیا ما می خواهیم هر کسی ارائه یا فروش سلاح به ایران چیست؟" صنایع دستی پرسید.

"من تاکید کرد که روسیه و چین نیاز به پیوستن به یک اجماع جهانی در ایران انجام شده است. این مورد نه تنها مردم ایران بلکه مردم در خاورمیانه است."

اما روسیه در سازمان ملل واسیلی Nebenzia در حال حاضر روشن مسکو مخالفت با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل گسترش ایران را تحریم تسلیحاتی که روسیه می تواند از حق وتو.

او همچنین گفت که ما "حق" پس از خروج خود از ایران به استفاده از "ضربه محکم و ناگهانی به" ارائه در 2015 قطعنامه شورای, که به طور خودکار بازیابی تمام تحریم های سازمان ملل علیه ایران است که تا به حال برداشته شده است و یا کاسته اگر توافق نقض شده است.

صنایع دستی مخالفت کرد و گفت این قطعنامه "روشن می سازد که ما حفظ حق" را به استفاده از "ضربه محکم و ناگهانی به" ارائه شده است.

تنش بین ایران و آمریکا تشدید شده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران در سال 2018 و دوباره تحمیل فلج کننده تحریم های ایالات متحده.

یک سال پیش ما فرستاده هزار نفر بیشتر نیروهای دوربرد و بمب افکن و یک ناو هواپیمابر به خاورمیانه در پاسخ به آنچه که آن را به نام رو به رشد تهدید ایران به حمله به منافع آمریکا در منطقه.

پنج قدرت های دیگر که امضا توافق هسته ای — روسیه چین انگلستان فرانسه و آلمان — باقی می ماند متعهد به آن گفت: توافق کلیدی برای ادامه بازرسی توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی و جلوگیری ایران از دنبال کردن سلاح های هسته ای.

لاوروف نامه رفت و بیشتر در توضیح مسکو مخالفت های شدید به مدت نامحدود و تحریم تسلیحاتی و ما استفاده از "ضربه محکم و ناگهانی به" ارائه شده است.

"ما در حال اقدام و بر اساس آن سازمان ملل متحد نباید تبدیل به گروگان به وضعیت سیاسی در ایالات متحده تصمیم گرفته است که برای خروج از برنامه", او گفت:.

"وجود دارد هیچ, معتبر, زمینه را برای افزایش در شورای امنیت این مسئله از یک سلاح تحریم علیه ایران است." لاوروف گفت: ایران و قطعنامه شورای امنیت "به صورت یک کل واحد" و نمی تواند در نظر گرفته شود به طور جداگانه.

و تحت ماده 25 منشور سازمان ملل متحد "ایالات متحده در کنار موظف به اجرای تصمیمات شورای امنیت به جای تضعیف آنها را از طریق آن اقدامات غیر قانونی," او گفت:.

لاوروف گفت: دادگاه های بین المللی برگزار شد "که یک حزب که بیزار و یا انجام نمی تعهدات خود نمی تواند به رسمیت شناخته شده به عنوان حفظ حقوق که در آن ادعا می کند برای استخراج از یک رابطه است."

ایالات متحده با داشتن نقض قطعنامه شورای امنیت و کاهش یافته است به اجرای 2015 توافق هسته ای است بنابراین "ضبط امکان" استفاده از "ضربه محکم و ناگهانی به" مقررات, او گفت:.

لاوروف به نام آمریکا برای جلوگیری از تضعیف توافق هسته ای ایران و قطعنامه سازمان ملل متحد.

او گفت: روسیه و "دیگر مسئول اعضای جامعه بین المللی ادامه خواهد داد به تلاش" برای حفظ ایران. "ایالات متحده باید تشخیص دهند که وجود دارد نه حقوقی و نه دیگر زمینه را برای سیاست خود را از با استفاده از شورای امنیت حکم به دنبال خود خودخواه منافع" لاوروف گفت. — APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب