ایتالیایی منطقه می پرسد بنگلادشی به آزمون برای COVID-19 بعد از موارد یافت

لاتزیو به گزارش برخی از 8,000 موارد پس از ایتالیا COVID-19 شیوع پدید آمده در پایان ماه فوریه به مراتب کمتر از

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

لاتزیو به گزارش برخی از 8,000 موارد پس از ایتالیا COVID-19 شیوع پدید آمده در پایان ماه فوریه به مراتب کمتر از در لومباردی و دیگر مناطق شمالی.

اما کشف اخیر برخی از عفونت خوشه به مقامات مربوطه از جمله در میان 10 بنگلادشی در چند روز گذشته با آخرین روز جمعه هنگامی که یک مرد در بازگشت از جنوب آسیا میهن آزمایش مثبت است.

لاتزیو سلامت رئیس Alessio d'amato گفت که از دوشنبه این منطقه باز خواهد شد یک آزمایش مرکز اختصاص داده شده به بنگلادشی ها و خواست آنها را به نشان می دهد تا در اعداد بزرگ است. همه تست انجام خواهد شد به صورت داوطلبانه در این منطقه گفت:.

لاتزیو میزبان در اطراف 37,000 از 140,000 بنگلادشی در ایتالیا با توجه به موسسه ملی آمار ISTAT. حدود 32,000 از آنها زندگی در پایتخت رم.

"قرنطینه شده به طور خاص برای کسانی که از بنگلادش...ما خواسته فرودگاه شرکت و پزشکان برای تشدید کنترل" d'amato در بیانیه ای گفت.

موارد تسریع در بنگلادش که تا کنون رسما ثبت برخی از 156,000 عفونت و تقریبا 2000 مرگ و میر.

با این حال برخی از ناظران از ترس سرایت است-گزارش پرجمعیت فقیر بنگلادش. آن را تقریبا سه برابر ایتالیا جمعیت است اما انجام می شود به مراتب کمتر شد.

ایتالیا یکی از بدترین آمار در مقایسه با تقریبا 35,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 به پایان رسید سفت و سخت مستند دو ماه پیش است و گزارش کمتر از 50 مرگ در هر روز برای دو هفته گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن