این یک راه پیش رو برای هند Inc – اینجا چرا

در حالت ایده آل با نرخ بهره واقعی لغزش به قلمرو منفی برای اولین بار در شش سال این شده اند که زمان ایده آل برای

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
در حالت ایده آل با نرخ بهره واقعی لغزش به قلمرو منفی برای اولین بار در شش سال این شده اند که زمان ایده آل برای کسب و کار خود را گسترش دهند.

پنج سال گذشته شده اند آسان برای شرکت های بزرگ هند اما 2020-21 خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن زمان نشده است. شرکت ها نیاز به بریس برای سه یا چهار چالش های بزرگ. یکی از بزرگترین است که کرم تقاضا و مصرف کنندگان به احتمال زیاد به صرف مقدار زیادی کمتر و همچنین توسل به پایین-تجارت. آنها نیاز به مقابله با اختلال در زنجیره تامین تا حدودی به دلیل این مشکلات با چین و تا حدودی به دلیل مسائل محلی.

همراه با ورودی نیروی کار بیش از حد می تواند در تامین کوتاه مدت اگر همه گیر نیست موجود به زودی. علاوه بر این شرکت نیز می تواند از کارکنان خط مقدم عملیات. دوباره در زمانی که جریان های نقدی در حال ضعف آن تبدیل خواهد شد سخت تر برای دسترسی به سایر تسهیلات اعتباری به عنوان وام دهندگان به نوبه خود و حتی بیشتر ریسک گریز. دو علامت+: قیمت کالاها هستند به احتمال زیاد به ماندن خوش خیم و موسمی است که انتظار می رود به یک خوب.

اخبار مرتبط

در حالت ایده آل با نرخ بهره واقعی لغزش به قلمرو منفی برای اولین بار در شش سال این شده اند که زمان ایده آل برای کسب و کار خود را گسترش دهند. اما اکثر شرکت ها را ببینید انقباض درآمد در 2020-21 باعث تولید ناخالص داخلی این کشور کوچک توسط 5-5.5 درصد است. در مجموع سود شرکت ها سقوط کرد و 38% در 2019-20 تا حدودی با توجه به موجودی ضرر و زیان در روغن بازاریابان, اما آنها می تواند کوچک دوباره 2019-20.

در حالی که شده است وجود دارد یک بهبود در تولید و خدمات در ماه ژوئن — فروش خودرو مثلا — شرکت ها باید نسبت به این مقید کردن تقاضا و هنوز حاضر به قبول این روند ادامه خواهد داد. که به دلیل دور تازه ای از مستندات در برخی از کشورهای بزرگ و همچنین تنش های سیاسی با چین که هر دو می تواند همچنان به صدمه زدن به کسب و کار. در واقع نمی توان آن را دور از ذهن می گویند تقاضا برای بسیاری از کالاها و خدمات باقی خواهد ماند و خاموش تا مارس سال 2021 با یک انتخاب کنید تا در طول فصل جشن.

در حالی که بسیاری از شرط بندی در اقتصاد روستایی برای تحریک تقاضا و با توجه به rabi, محصول, شانس خوب موسمی افزایش اعتبارات روستایی در اشتغال و رفاه طرح — اقتصاددانان با اشاره به قیمت محصولات کشاورزی ممکن است باقی بماند رام با توجه به فراوان برداشت و تنها یک متوسط افزایش حمایت از قیمت ، بخش هایی که تعداد زیادی هستند و کاتالیزوری برای اقتصاد املاک و مستغلات و ساخت و ساز به عنوان مثال بعید است برای دیدن بیش از حد در بهبود فعالیت به عنوان مصرف کنندگان دور ماندن از ليزينگ اقدام به خرید مانند خانه.

با وجود تنها 10 روز عدم فعالیت در Q4FY20 شرکت درآمد کمتر از معمولی. با توجه به وخامت محیط زیست از آن و انتظار است که حالت عادی باز نخواهد گشت قبل از دسامبر درآمد برای 2020-21 خواهد بود شستشو. تحلیلگران در Kotak نهادی سهام (کیه) انتظار سود خالص برای جذاب-50 به رشد 38% در 2021-22 در پشت یک سقوط از 3.2 درصد در 2020-21. "ما می خواهم توجه داشته باشید که متوسط کاهش در سود خالص در FY2021 پنهان بزرگتر کاهش در سود عملیاتی به عنوان FY2020 سود نهفته منفی زیادی اکتسابی و موجودی زیان پایین دستی شرکت نفت و RIL" آنها نوشت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب