جیم کری unmasked

در آغاز رمان "خاطرات و اطلاعات غلط" ما Carrey آن شخصیت در میان یک بحران وجودی خرد با شک و محدود به لس آنجلس که

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

در آغاز رمان "خاطرات و اطلاعات غلط" ما Carrey آن شخصیت در میان یک بحران وجودی خرد با شک و محدود به لس آنجلس که در آن او subsists در یک رژیم غذایی از Netflix و یوتیوب و TMZ. موفقیت های او به عنوان یک بازیگر در پروژه های کمدی و دراماتیک در حال دور اشیاء در آینه و در حال حاضر او تثبیت شده خود را در مرگ اجتناب ناپذیر و نهایی پایان جهان است.

بنابراین شروع می شود یک طنز ماجراجویی که در آن Carrey fucks از chasms هالیوودی خود وسواس فرهنگ است. در حالی که او به جستجوی معنا در زندگی خود و زندگی حرفه ای این Carrey نیز در تلاش است تا به انتخاب در میان بازیگران نقش خود را در یک مائو تسه تونگ biopic و استودیو فیلم بر اساس اسباب بازی کودکان; رقیب با آتش سوزی فاجعه بار یک زن کادر از محیط زیست تروریست ها و بشقاب پرنده ها حمله; و مالش آرنج با امثال Nicolas Cage, Gwyneth Paltrow و آنتونی هاپکینز.

این جیم کری از "خاطرات و اطلاعات غلط" نیز اتفاق می افتد برای به اشتراک گذاشتن یک نام و چند کلید زندگینامه جزئیات با جیم کری, همیشه در حال تغییر ستاره فیلم هایی مانند "ماسک" "The Truman Show" "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" و "سونیک خارپشت" نوشت که کتاب و رمان نویس دانا Vachon ("ادغام و تملک").

"خاطرات و اطلاعات غلط" که ناف را رها جولای 7, نتیجه یک yearslong همکاری بین این دو بعید است همکاران. این یک روایت داستانی است که متکی بر حقایق از زندگی خود را, افراد مشهور, co-نویسنده — و دسترسی به دنیای حداکثر امتیاز و بیگانگی به گفتن یک داستان است که سازندگان آن بر این باورند که به خصوص به موقع.

به عنوان Carrey توضیح داد در مصاحبه ای در اوایل این ماه "این پایان جهان است و ما باید از این کتاب ایده آل برای آن است."

صحبت کردن با هم بیش از زوم کری و Vachon صحبت در مورد ساخت "خاطرات و اطلاعات غلط" شادی بازی در مرز بین واقعیت و داستان و چه از آنها انتظار می رود تام کروز خواهد شد واکنش نشان می دهند به آن است. این ویرایش گزیده ای از این گفتگو.

Q: آیا شما دو نفر اول متصل است ؟

جیم کری: ملاقات ما حدود نه 10 سال پیش زمانی که توییتر برای اولین بار تبدیل به یک چیز بزرگ و مردم هنوز تجربه کار با آن است.

دانا VACHON: آن را به حال شده است واقعا افسرده زمستان. من در ویلیامزبرگ همه چیز بسته شد و همه ساخت و ساز دستگیر شد. و یک روز صبح من در توییتر و جیم تا به حال توییتی "BOING."

کری: من فقط در تلاش برای ایجاد یکی دیگر از نسخه از زور یا چی. انرژی است که همه چیز مثبت در جهان است.

VACHON: بنابراین ما در اولین ارتباط من پاسخ داد: "BOING که (expletive)." من چیزی از Hitchensian مشکوک و او را بسیار عرفانی است. اما من در آن نگاه کرد و من فکر کردم این امر می تواند بزرگ برای ایجاد چیزی واقعا درست است با یک هنرمند که کالیبر. اما این هرگز اتفاق می افتد. و یک سال بعد ما مشغول به کار بودند بر روی آن.

Q: آیا شما تا کنون در نظر بگیرید نوشتن خاطرات واقعی از جیم زندگی ؟

کری: هیچ چیز در این نقطه در زندگی هنری تر و خسته کننده تر از ایده نوشتن وقایع واقعی از زندگی من در برخی از ترتیب زمانی. تلاش برای گسترش نام تجاری. این است که نه. این کار عشق است که ما نمی تواند متوقف شود. آن آغاز شده به عنوان یک شلیک به عقب و جلو در اینجا وجود دارد و در چند سال گذشته آن را از هشت ساعت به 12 ساعت بیشتر روزها فقط سنگ زنی با هم در یک اتاق. اما حتی زمانی که ما butted سر ما همیشه آمد تا با چیزی جالب تر از ما تا به حال در ابتدا تصور می شد.

س: شخصیت اصلی این رمان است که به نام جیم کری و او زندگی بسیار شبیه به مال شما. اما او چه کسی است ؟

کری: جیم کری در این کتاب این است که واقعا یک نماینده — او یک نماد از هر کسی در موقعیت من. هنرمند مشهور از ستاره. که جهان و همه آن افراط و شکم پرستی و خود تمرکز و غرور. برخی از آن ها بسیار واقعی. شما فقط نمی دانم که کدام است. اما حتی داستانی از ویژگی های این کتاب فاش کردن حقیقت است.

س: دانا چه بود آن را برای شما برای دریافت به دانستن واقعی جیم به عنوان مخالف به نسخه ای از خود را که او ارائه بر روی صفحه نمایش ؟

VACHON: یکی از اولین بار او با من تماس او به تماشای جان بریمور "جکیل و هاید" که آمد به اطلاع داستان. او به من گفتن "دیده بان بریمور. سازمان دیده بان اقتصاد از چهره اش در این است." و من مانند, آه, وای, Jim Carrey ساعتهای زیادی Netflix بکشد.

کری: زمان وجود دارد زمانی که من خیلی می ترسم. من یک مرده جان لنون در یک gurney در یوتیوب. و من به طور کامل از ذهن من آنجا که من می دانم که وجود خواهد داشت عکس های سلفی گرفته شده زمانی که بدن من می افتد. کسی را برای رفتن به در به دنبال آن به تازگی. که ترور و انسانی ترس از که مایل به ایجاد یک جسد به من رمه را به حمام به خودم تا قبل از خواب به طوری که اگر من مردن در وسط شب من خواهد بود قابل ارائه به یک عاشقانه است.

س: آیا هیچ نقطه ای در روند خود را که جیم گفت: شما با توجه به چیزهایی که بیش از حد و یا ما نمی توانیم وجود دارد ؟

VACHON: او تنها فرد در موقعیت خود خواهد بود که مانند "من خوب داشتن یک اوجی مبارزه با صحنه ای که من فقط بار مهمات. من نمی نیاز به هر گونه تایید می کشد. در واقع من حتی نمی نیاز به یک تفنگ."

کری: من در صحبت کردن به Nic قفس چند روز پیش. من تا به حال به او گفت هر چیزی در مورد این کتاب و سپس یک روز من فنر و آن را در او و او فقط گفت: (نیکلاس کیج صوتی) "جیم من خیلی افتخار ، شما هیچ نظری ندارم." من گفت: من به همه شما بهترین خطوط. (قفس صوتی) "این بی سابقه!" او بسیار هیجان زده در مورد آن.

س: شما گفته مشاهیر دیگر شما مرجع نام که آنها شخصیت های کتاب ؟

کری: ما در حال ارسال همه کتاب های با حروف توضیح آنچه که ما در حال انجام است.

VACHON: "عزیز Gwyneth."

کری: آن را هجو و طنز, اما همچنین انجام می شود با احترام. بسیاری از مردم در این کتاب افرادی هستند که من تحسین تا حد زیادی.

س: آیا این شامل شخصیت شما می گویند برای مقاصد قانونی خواهد شد با اشاره به تنها به عنوان "لیزر جک رعد و برق"?

کری: که فقط ما poking سرگرم کننده در litigiousness از هالیوود است. من می دانم که تام کروز. او ممکن است sock من, اما من شما را ضرب و شتم یک قطعه از هنر است. من فکر می کنم او را برای رفتن به آن را دوست دارم.

س: Dana وجود دارد تا کنون زمانی که این پروژه احساس مانند یک زندگی واقعی نسخه از "سانست بلوار"?

VACHON: کاملا.

کری: (چشم گسترش در لذت) چه کسی است که من را?

VACHON: "بارتون فینک" بود و بیشتر آنچه را که به ذهن می آیند. اما من تا به حال نگرانی خیلی دیر شده بود.

کری: در این زمان یک گرفتن از ما.

VACHON: و همچنین نبود هشت سال از کل کار است. ما واقعا سخت کار می کرد به شدت برای دو. اما ما همیشه هر دو کار بر روی چیزهای دیگر.

س: این کتاب بسیار به وضوح به تصویر می کشد شخصیت خود را به سرخوردگی شدید با هالیوود و بیگانگی از کار خود را به موفقیت. جیم چقدر است که نشان دهنده احساسات واقعی خود را?

کری: "ترومن شو" بود و نه یک اشتباه. من یک مرد که به طور ناگهانی نگاه کرد تا یک روز و شروع به دیدن تمام ماشین آلات و چراغ های در حال سقوط از آسمان است. هر پروژه یک کمی از من دوباره خودم پاره های قدیمی خود را و کشف چیزی جدید. من تمام زندگی من خواسته بسیاری از مخاطبان و آنها مجاز به انجام این کارها. من فکر می کنم آنها انتظار دارند که از من در یک راه خاص. آنها انتظار نداریم که کنوانسیون.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب