کارناتاکا را COVID-19 شمارش ممکن است در آینده 15-30 روز می گوید: دولت وزیر بهداشت

وی به عنوان دولت ثبت تک آن روز بالاترین 2,798 موارد جدید.تعداد coronavirus موارد در کارناتاکا ممکن است در آیند

توسط HONARMANDKHABAR در 22 تیر 1399
The announcement came as the state recorded its single-day highest of 2,798 new cases.وی به عنوان دولت ثبت تک آن روز بالاترین 2,798 موارد جدید.

تعداد coronavirus موارد در کارناتاکا ممکن است در آینده 15 تا 30 روز و آمدن دو ماه خواهد ظهور به عنوان یک چالش بزرگ برای دولت در مقابله با این بیماری همه گیر دولت, وزیر بهداشت B Sriramulu گفته است.

وجود دارد بدون نیاز به هر گونه وحشت و مردم باید به دنبال COVID-19 مقررات مربوط به ایمن ماندن او گفت: در یک سری از توییت.

اخبار مرتبط

به عنوان در شنبه تجمعی شمارش COVID-19 نفر در دولت را لمس 36,216 از جمله 613 مرگ و میر و 14,716 ترشحات.

"مستند اعلام شده است در بنگلور از سهشنبه 8 ساعت برای هفت روز آینده. رعایت قوانین و مقررات. هر روز بیش از 2000 مورد از coronavirus در حال آمدن به جلو" Sriramulu گفت: اواخر روز شنبه.

"تعدادی از coronavirus موارد ممکن است در آینده 15 تا 30 روز در کارناتاکا. دو ماه آینده مجموعه به ژست یک چالش بزرگ پیش روی ما" او هنوز توییتی.

تصریح می کند که دولت آغاز شد تمام اقدامات برای کنترل coronavirus Sriramulu گفت: "وجود دارد بدون نیاز به وحشت و یا از دست دادن امید است."

در همین حال رئیس سابق وزیر و JDS رهبر H D Kumaraswamy پشتیبانی کامل مستند اعلام شده توسط دولت در بنگلور شهری و روستایی مناطق از جولای 14 تا 22 در پی افزایش موارد جدید در طی چند روز.

به گفته او نیاز به تحمیل مستند در دیگر 'بحرانی' مناطق و همچنین خواستار ممنوعیت بین منطقه مسافرتی به جز برای حمل و نقل کالاهای ضروری.

"به عنوان COVID-19 موارد در حال افزایش در کشور روز به روز بر اساس توصیه های کارشناسان کامل مستند تحمیل خواهد شد در بنگلور شهری و بنگلور روستایی از جولای 14 روز شنبه 8 بعد از ظهر تا 5 صبح در 22 ژوئیه" وزیر B S Yediyurappa گفته بود در بیانیه ای در روز شنبه.

وی به عنوان دولت ثبت تک آن روز بالاترین 2,798 موارد جدید و 70 مرگ و میر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن