'کشمیر رفته, چه, چپ, بالا PPP رهبر می پرسد نخست وزیر پاکستان عمران خان

آرون Joshiجامو جولای 2 پاکستان در یک لحظه و آن را از دست داده کشمیر. این سوزش اما واقع بینانه نظر توسط سناتور

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

آرون Joshi
جامو جولای 2

پاکستان در یک لحظه و آن را از دست داده کشمیر. این سوزش اما واقع بینانه نظر توسط سناتور شری رحمان پاکستان در مورد کشور خود را که او احساس می کند دهکدهای از دست همه چیز و هیچ چیز برای امید.

شری رحمان است که یک رهبر پارلمانی پاکستان حزب مردم در مجلس سنا به مجلس از پارلمان پاکستان. نظر او را منعکس a hard-hitting سرمقاله امروز روزنامه طلوع در مورد رسیدگی در مجلس ملی شد واقع بینانه به عنوان او صحبت کرد در مورد امور پاکستان تحت نخست وزیر عمران خان.

او خلاصه آن را در توییتر: "کشمیر رفته و آنچه باقی مانده است." این بود که گاز گرفتن واقعیت است که بدون پاکستان رهبر از او در قامت یک دیپلمات و سیاستمدار فکری — تا کنون اظهار داشت: در این شرایط.

وجود دارد می تواند بسیاری از تفاسیر به بیان "کشمیر رفته" اما بیشتر محتمل به نظر می رسد که کشمیر تضعیف شده از دست پاکستان نفوذ آن کشور از دولت بر بخش های خاصی در دره.

جالب, سحر سرمقاله با عنوان "عدم خویشتن داری" اشاره نمی کند هر چیزی در مورد کشمیر هر چند آن را کاملا داغدار در مورد عمران خان و راه خود را از انجام خود را در حالی که ارائه سخنرانی. آن را نشان داده است آینه به پاکستان نخبگان حاکم به ویژه نخست وزیر به عنوان به چگونه همه چیز را اشتباه رفته برای آنها.

شری را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده: "این نه تنها در مورد نامناسب سخنرانی در مجلس. که شما را ساعت از بین بردن پاکستان ؟ سه سال دیگر و هیچ چیز ممکن است به سمت چپ. اقتصاد بدتر است بدهی r بالاتر مافیایی در داد و بیداد, PIA بودن cannibalised کشمیر رفته چه چیزی باقی میماند؟"

این سخنان در کشمیر قابل توجهی هستند که این آمده اند در برابر پس زمینه از پاکستان بلندترین صدای در کشمیر, سید علی شاه Geelani داشتن استعفا از جناح او از Hurriyat کنفرانس در روز دوشنبه و همچنین عدم شور و شوق در میان مردم در مورد پاکستان است.

در یک چشم انداز گسترده تر شاید او تا به حال در ذهن او پاکستان انزوا در کشمیر به عنوان کشور, محرومیت, ترکیه و مالزی, پشتیبانی اسلام آباد و دهلی نو پس از اوراق به ویژه وضعیت J&K و باز آن را به دو سرزمین های اتحادیه.

از چند روز پیش, عمران خان گفت که او تا به حال با نزدیک شدن به سازمان ملل متحد و دیگر رهبران جهان به اصرار هند برای جلوگیری از صدور اقامتگاه گواهی در کشمیر.

شاید تلاش های خود را در حال دست و پا زدن و شری رحمان است اشاره که در آن بیش از حد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب