کشته شدن 5 نیروی امنیتی در کشمیر را Handwara ‘عمیقا نگران کننده و دردناک’ می گوید Rajnath Singh

“ما هرگز خود را فراموش شجاعت و فداکاری” وزیر دفاع توییتی.

وزیر دفاع Rajnath Singh روز یکشنبه به عنوان “عمیقا نگران کننده و دردناک” کشته شدن پنج نیروی امنیتی از جمله یک تزئین سرهنگ و یک سرگرد در یک عملیات ضد تروریستی در Handwara منطقه از شمال کشمیر.
رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat, پرداخت, غنی, مراسم تجلیل از مرحوم پرسنل گفت که این عملیات در Handwara برجسته تعیین نیروهای امنیتی برای حفاظت از زندگی مردم کشمیر.
دگروال Ashutosh Sharma, افسر فرمانده از 21 Rashtriya تفنگ گردان شد و در میان کشته شدگان در برخورد آغاز شد که در روز شنبه ادامه داد و تا اواخر شب گذشته.

دگروال شارما یک شجاعت awardee بخشی از تعدادی از موفق counter-terror عملیات در کشمیر.
دیگر پرسنل کشته در برخورد عمده Anuj Sood, Naik Rakesh Kumar, Lance Naik دینش سینگ و زیر بازرس از جامو و کشمیر پلیس شکیل Qazi توجه کنند.

اخبار مرتبط

این عملیات زیر ورودی که تعدادی از غیر نظامیان بودند که به گروگان گرفته شده در یک خانه در Changimulla محل Handwara. دو تروریست کشته شدند در این عملیات به گفته مقامات ارتش.
“از دست دادن ما سربازان و پرسنل امنیتی در Handwara (J&K) عمیقا نگران کننده و دردناک است. آنها نشان دادند که نمونه شجاعت در مبارزه خود را در برابر تروریست ها و جانفشانی در حالی که خدمت به کشور است. ما هرگز خود را فراموش شجاعت و فداکاری” وزیر دفاع توییتی.

“من پیشنهاد من مراسم تجلیل از سربازان و پرسنل امنیتی که سقوط کرد در عمل است. قلب من می رود به خانواده هایی که عزیزان خود را امروز. هند می ایستد شانه به شانه با خانواده این شجاع شهدا” سینگ گفت.
نقطه Col Sharma, ژنرال Rawat گفت: افسر فرمانده واحد رهبری از جلو همراه با دیگر پرسنل زندگی می کنند تا به شعار “خدمات قبل از خود”.

“نیروهای مسلح افتخار و شجاعت خود را به عنوان آنها با موفقیت حذف تروریست ها. ما سلام این پرسنل شجاع و بیان عمیق ما احساس تسلیت برای خانواده های داغدیده,” ژنرال Rawat گفت: با توجه به ارتش.

ارتش در یک توییت گفت: رئیس ستاد ارتش ژنرال M M Naravane و تمام صفوف نیروی پرداخت می شود مراسم تجلیل از “شجاع بریوز از ارتش ما و J&K پلیس خود را برای جانفشانی در حالی که مبارزه و از بین بردن تروریست ها در Handwara.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید