L&T Q1 سود خالص می افتد 70%; strong جریان نقدی بهتر از نتایج مورد انتظار نگه داشتن brokerages صعودی

اگر چه وجود داشته است تاخیر در سفارشات, L&T گفته است که سفارش به فعالیت خود ادامه داد با وجود همه گیر نگرا

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399
اگر چه وجود داشته است تاخیر در سفارشات, L&T گفته است که سفارش به فعالیت خود ادامه داد با وجود همه گیر نگرانی.

آمار بیماری همه گیر کوروناویروس و حاصل مستند Larsen & Toubro (L&T) گزارش 69 درصد در سال افت در تثبیت سود خالص به تومان 536 کرور. این بود که بالاتر از خیابان تخمین می زند که نمی شد انتظار هسته ای قوی عملکرد در مهندسی و ساخت و ساز بخش. اگر چه سهام تضعیف نزدیک به 2 درصد در روز جمعه معاملات شرکت های کارگزاری دیدن L&T به عنوان یک انبار ایستاده قوی در این زمان به چالش کشیدن در حالی که نگه داشتن آن موقعیت نقدی خالص و دست نخورده است. L&T قیمت سهم پایین بود 1.8% در روز جمعه معامله در 900 تومان به ازای هر سهم در NSE.

مجموع درآمد در ماه آوریل تا ژوئن چهارم Rs 22,037 کرور روپیه در برابر Rs 30,270 کرور در همان آخرین دوره سال است. هزینه های پایین به تومان 21,367 کرور از Rs 27,615 کرور از یک سال پیش. هزینه مالیات نیز به طور قابل توجهی پایین به تومان 256 کرور. "ضرر و زیان در L&T منابع مالی جبران قوی نشان می دهد در آن کسب و کار" کارگزاری و شرکت تحقیقات Motilal Oswal در یک توجه داشته باشید. کار در دسترس بودن نیز بهبود یافته در طول سه ماهه که به نفع شرکت است. "در حالی که چالش های مربوط به منظور جریان اعدام و سرمایه در گردش را نمی توان به طور کامل رد کرد و در عین حال, L&T نشان داده است یک نمایش خوب در کاهش خطرات چنین تا کنون" به آنها اضافه شده است.

اخبار مرتبط

اگر چه وجود داشته است تاخیر در سفارشات, L&T گفته است که سفارش به فعالیت خود ادامه داد با وجود همه گیر نگرانی. اما اجرای می کند باقی می ماند یک چالش برای شرکت در حالی که مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل. L&T خالص سرمایه در گردش است که شروع به پریدن کرد به 26.8 درصد از فروش درآورده با کاهش فروش. حتی اگر نتایج بهتر از حد انتظار Emkay جهانی در یک توجه داشته باشید گفت که فکر نمی کند, L&T است که از جنگل فقط رتبهدهی نشده است. "جهت جریان به عنوان انتظار می رود شده اند ولرم در حالی که به طور کلی منظور چشم انداز را از حد معمول در این سال" توجه داشته باشید گفت. با وجود headwinds, L&T است که هنوز هم انتظار برای ظهور قوی تر داشتن بار مالی و فنی و مدیریتی قابلیت حفظ و حتی به دست آوردن سهم بازار آنها اضافه شده است.

در سه ماهه گذشته L&T موفق به کنترل نقدینگی با وجود این ماکرو چالش های اقتصادی است. 95 درصد از 950 عملیاتی پروژه سایت از L&T در حال حاضر فعال است. بهبود نیروی انسانی قدرت به 190,000 از پایین 70,000 طول مستند بهره وری است که انتظار می رود نهفته باقی می ماند با توجه به پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. در کوتاه مدت ICICI اوراق بهادار معتقد است که L&T وابستگی در پروژه های زیربنایی بزرگ می تواند کلاه کوتاه مدت رشد در جهت مصرف.

Motilal Oswal است و تقلیل آن به قیمت هدف برای L&T به تومان 1,080 هر سهم که هنوز ترجمه به 18 درصد صعودی از سطح فعلی. Emkay جهانی از سوی دیگر می بیند 21 درصد صعودی با هدف قیمت تومان 1,116 هر سهم آن را به عنوان انتظار L&T برای ارائه یک 9.6%/10.8% درآمد/پت CAGR بیش از FY20-23. ICICI اوراق بهادار به ارمغان آورده است هدف قیمت پایین درجه یک به تومان 1,027 مقاطعه افسرده درآمد در این سال مالی و کوتاه مدت headwinds.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب