Ladakh بن بست: BJP می گوید کنگره denting نیروهای روحیه به مخالفان یو پی اس حول و حوش برابر مرکز

Ladakh بن بست: BJP ملی رئیس جمهور JP Nadda را متهم به کنگره denting نیروهای روحیه.در میان مداوم مرز مناقشه با

توسط HONARMANDKHABAR در 2 تیر 1399
Ladakh بن بست: BJP ملی رئیس جمهور JP Nadda را متهم به کنگره denting نیروهای روحیه.

در میان مداوم مرز مناقشه با چین, BJP ادعا کرده است که کنگره در حال کار به دندانه روحیه این کشور سربازان و گفت: این می تواند یک درس از زعفران در نقش اپوزیسیون. BJP رئیس JP Nadda اظهار داشت که در هر اینچ از کشور امن است تحت رهبری نخست وزیر نارندرا.

کنگره این کشور را مرکز مدیریت مناقشه با چین در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) به بالفعل مرز در Ladakh. این دولت را متهم به "تسلیم شدن" خاک هند, به چینی تجاوز.

اخبار مرتبط

پرداختن مجازی رالی برای حزب کارگران Braj منطقه و غربی اوتار پرادش Nadda روز یکشنبه گفت: "ما احترام به سربازان شجاع که به عقب رانده چینی در Galwan دره. کنگره در حال کار روز و شب به دندانه روحیه خود را."

هندی و چینی ارتش درگیر شده اند در یک بن بست در Galwan دره و دیگر مناطق شرق لاداخ پس ممکن است 5. بیست و سربازان هندی از جمله یک سرهنگ کشته در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی در شب ماه ژوئن 15/16 در Galwan دره.

Nadda گفت: کنگره باید به نگرانی در مورد آن نقشه راه به جای این کشور است.

"من می خواهم به حزب کنگره در کلمات واضح و روشن است که تحت رهبری Modiji این نقشه راه از هند توسعه آماده است. شما نگرانی در مورد خود نقشه راه است که کشویی رو به پایین در هر روز است. شما don"t می دانم که مسئولیت اپوزیسیون. ما شده اند در اپوزیسیون برای یک مدت زمان طولانی شما می توانید یک درس از زمان ما در مخالفت با" او گفت:.

اخذ تاییدیه رئیس ادعا کرد که حزب او ایستاده بود با دولت مرکزی در طول سال 1962 هند-چین و جنگ و جنگ با پاکستان در سال 1965 و 1971.

در پاسخ به کنگره رهبر راهول گاندی"s "Surender مودی" کش رفتن در نخست وزیر Nadda گفت: "در حال حاضر حتی خدا است نه با شما. چیزهایی مانند نارندرا است Surendra مودی او نه تنها رهبر از انسان بلکه رهبر خدایان هستند که گفت: شما از طریق توییت های خود را."

یک روز پس از متهم مودی از تسلیم شدن خاک هند, گاندی در یک صدای جیر جیر در اوایل روز یکشنبه گفت: "نارندرا است که در واقع Surendra مودی."

در یکی دیگر از صدای جیر جیر کنگره رهبر گفت: حتی اگر نخست وزیر می گوید: هیچ کس گرفته بیش از خاک هند, تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که چینی ها را "اسیر" سرزمین های هندی در نزدیکی Pangong Tso در Ladakh.

Nadda نیز تمجید نخست وزیر"s تصمیم به تحمیل یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. "از طریق مستند Modiji در زمان پررنگ و به موقع تصمیم گیری برای تامین زندگی شهروندان" او گفت:.

"در آن زمان هند بود و نه ساخت PPE کیت امروز تولید کنندگان محلی در حال ساخت چهار لاخ PPE کیت در هر روز. وجود دارد هیچ کمبود PPE کیت در کشور است. که در آن زمان وجود نداشت اختصاصی COVID بیمارستان امروز وجود دارد 1,000 اختصاصی بیمارستان ها با دو لاخ تخت و بیش از 21,000 هواکش," او گفت:.

او گفت: در کل کشور در پاسخ به نخست وزیر"s تماس برای "Janta حکومت نظامی" در مارس 22.

Nadda گفت: مرکز و BJP دولت در اوتار پرادش کار می کرد برای رفاه کارگران مهاجر.

"مرکز فرار بیش از 4000 قطار برای کارگران مهاجر در حالی که دولت مستقر اتوبوس. تا انجام یک کار خوب در کمک به کارگران مهاجر رسیدن به خانه های خود را," او گفت:.

حزب کارگران در اوتار پرادش راه اندازی پناهگاه برای کارگران مهاجر به آنها آب و غذا و حتی دمپایی و ترتیبات ساخته شده برای آنها را به خانه بروم.

BJP ارشد و گفت: توزیع 19 کرور مواد غذایی بسته تحت آن "خوراک نیازمندان" برنامه.

نزدیک به پنج کرور جیره کیت به نام "مودی کیت" نیز توزیع شده و بدون هر گونه کمک دولت. هر کیت شامل جیره برای 10-30 روز, او گفت:. او همچنین خواسته حزب کارگران برای ایجاد ارتباط با کارگران مهاجر در غرفه سطح.

Nadda گفت: تحت نخست وزیر از مردم را دیدم که دو سبک از کار — در نظر گرفتن همه همراه و مشارکت عمومی است.

با اشاره به مودی"s تماس برای "آواز محلی", BJP رئیس گفت: "تا به پتانسیل بسیار زیاد در این جبهه. آواز محلی و آن را جهانی. کار ما در این است."

Nadda همچنین ذکر شده که دستاوردهای مختلف از مودی دولت 2.0 است که در پایان یک سال در آخرین ماه است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن