Lalu Prasad حرکت وثیقه درخواست در Jharkhand HC با استناد به سلامت فقیر

Lalu Prasad محکوم شده است در چهار نفر از پنج علوفه مورد کلاهبرداری در Jharkhand.RJD supremo Lalu Prasad منتقل

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
Lalu Prasad محکوم شده است در چهار نفر از پنج علوفه مورد کلاهبرداری در Jharkhand.

RJD supremo Lalu Prasad منتقل شده وثیقه دادخواست در Jharkhand دادگاه عالی در یکی از چند کرور علوفه مورد کلاهبرداری با استناد به سلامت فقیر وکیل او گفت:. پراساد محکوم شده است در چهار نفر از پنج علوفه مورد کلاهبرداری در Jharkhand. در حالی که دو مورد مربوط به چیبسا خزانه دو نفر دیگر هستند که با توجه به خروج سرمایه از Deoghar و دومکا خزانه. او رو به 14 سال زندان در پرونده مربوط به خروج غیر قانونی از وجوه دومکا خزانه داری در 1990s و وثیقه دادخواست منتقل شد در این مورد.

وثیقه دادخواست در RC 68A/96 مورد ثبت شده در روز جمعه.

اخبار مرتبط

مشاور Prabhat کومار گفت: به قید وثیقه آزاد شده است به دنبال در روی زمین است که پراساد وضعیت سلامت رو به وخامت است.

مورد پنجم که پراساد با آن مواجه است این است که شنیده می شود توسط یک ویژه نوبت دادگاه در رانچی مربوط به جعلی خروج پول از Doranda خزانه داری. پراساد که در زندان است از دسامبر سال 2017 در حال حاضر تحت درمان در راجندرا موسسه علوم پزشکی در رانچی. او در حال حاضر به قید وثیقه در Deoghar مورد و در یکی از دو چیبسا موارد است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن