درس برای همه: آموزش و پرورش دوباره تصور برای عصر دیجیتال, حسن نیت ارائه میدهد Covid

در حالی که چندین دانشگاه باید سرمایه گذاری در زیرساخت های فن آوری رویکرد به digitisation تا کنون انتخابی بوده

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399
While several universities have invested in technology infrastructure, the approach to digitisation has so far been selective and incremental, resulting in limited benefits. (Representative image)در حالی که چندین دانشگاه باید سرمایه گذاری در زیرساخت های فن آوری رویکرد به digitisation تا کنون انتخابی بوده است و افزایشی در نتیجه منافع محدود. (تصویر نماینده)

Covid-19 تا رو موسسات دانشگاهی نسبت به آموزش آنلاین یک شبه و ما در حال پیدا کردن هندی موسسات آموزش عالی نیز سوار در این سفر با درجات مختلفی از آمادگی. در این زمینه داشتن تجربه بیشتر مشترک سیستم عامل با هدف در آوردن جوامع با هم برای تعاملات زوم, گوگل, پاتوق, سیسکو Webex گره خورده است و بسیاری از موسسات آموزشی در حال حاضر شروع به شیر بالقوه خود را برای یادگیری تعاملی و در همان زمان به رسمیت شناختن نیاز به کلید های دیگر دانشگاهی پارامترهای خطاب به طوری که به نتایج یادگیری هدفمند.

در حالی که چندین دانشگاه باید سرمایه گذاری در زیرساخت های فن آوری رویکرد به digitisation تا کنون انتخابی بوده است و افزایشی در نتیجه منافع محدود. Covid است nudging دانشگاه به توسعه جامع نظر خود را دیجیتال سفر تحول و توسعه یک استراتژی برای اولویت بندی و تمرکز تلاش های خود را و سرمایه گذاری برای دوباره تعریف کردن موقعیت خود را برای پست-Covid واقعیت. چهار جانبه رویکرد جذب, حفظ تعامل و حفظ باید فلسفه ای برای تحول در سفر از دانشگاه.

اخبار مرتبط

این 'جذب' ابعاد فرض بر این اهمیت با توجه به عدم قطعیت در پذیرش دانشجوی ناشی از Covid-19 و مشکلات توسط دولت و دانشگاه ها در بودجه آموزش و پرورش است. از این رو دانشگاهها باید با استفاده از دیجیتال روش به برش و تاس داده های دانشجویی به جذب حق پروفیل با ارائه مناسب برنامه ها به آنها. منطقه دوم که نیاز به توجه اعضای هیات علمی و مدیریت دانشگاه این است که به اطمینان حاصل شود 'حفظ' از دانش آموزان و جلوگیری از استعفا دانشجو. دانشگاه می تواند با استفاده از انبوه سفارشی سازی امکانات که آموزش مجازی ارائه می دهد به سفر یادگیری فردی تا حد زیادی. این تماس برای تجدید نظر در محتوا چگونه است مونتاژ شده و تحویل داده شده است. صدا طراحی آموزش مجازی در آموزش و پرورش خواهد بود لازم است.

در صورت عدم توانایی برای تایید دانشجو توجه و علاقه آن خواهد بود مفید برای استقرار هوش مصنوعی فعال ابزار برای نظارت بر دانشجو 'تعامل' و با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به دانشکده تغییر جهت و یا محتوا و تکنیک های ارزیابی و فعالانه هشدار آموزان در مورد پیشرفت آنها در حال ساخت در کسب مهارت ها و دانش مربوط به این دوره است. با اشتغال سناریو به احتمال زیاد مشکل در کوتاه مدت دانشگاه باید نقشه دانشجو آرمان و همچنین نقاط قوت خود را به توصیه های اضافی استخدام دوره های مرتبط به منظور کمک به آنها را دوباره اختراع خود را در آینده. مهارت های آلفا یک چنین دیجیتال پلت فرم یادگیری است که زبان آموزان را قادر می سازد شناسایی مهارت شکاف و آماده خود را در مناطق که می تواند واکشی شغل آنها را زمانی که آنها کامل آموزش و پرورش است. با توجه به 'حفظ' دانشگاه ها نیاز به برنامه ریزی برای سایبر اقدامات امنیتی برای حفاظت از اطلاعات محتوا و IP دانشگاه و در همان زمان پیاده سازی روش گرفتن صریح و ضمنی داده ها از تعاملات اجتماعی.

انتقال دیجیتال است که نیاز به ساعت برای دانشگاه. با استقرار هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل coupledwith یک تفکر طراحی به روش نقشه سفر دانشجویی دانشگاه ها خواهد بود قادر به دریافت بینش عمیق تر به دانش آموز خود, پروفایل, اثربخشی روش های تدریس و فرصت برای ترویج یادگیری مادام العمر.

نویسنده اجرایی رئیس جهانی, استعداد, آهنگ, یک, شرکت, آموزش راه حل های شرکت

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب