Mamata به یاد سابق بنگال سانتی متر Bidhan چاندرا Roy ملی پزشکان بعد

"به یاد رئیس سابق وزیر, West Bengal, Dr Bidhan چاندرا روی در تولد و سالگرد مرگ. این روز به عنوان جشن ملی #Doct

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
Mamata Banerjee, West Bengal Chief Minister, Dr Bidhan Chandra Roy, National Doctors Day, COVID-19,covid 19 warriors, health workers,coronavirus pandemic"به یاد رئیس سابق وزیر, West Bengal, Dr Bidhan چاندرا روی در تولد و سالگرد مرگ. این روز به عنوان جشن ملی #DoctorsDay در خود افتخار" بانرجی توییتی. (فایل عکس:IE)

West Bengal وزیر Mamata نوری در چهار شنبه به یاد یکی از پیشینیان خود, Dr Bidhan چاندرا روی, روز تولد و سالگرد مرگ مشاهده شده است به عنوان ملی پزشکان در کشور است.

او تبریک گفت تمام پزشکان و سلامت کارگران و اعضای خانواده آنها و دولت برای خدمات خود را برای رفاه مردم است.

اخبار مرتبط

"به یاد رئیس سابق وزیر, West Bengal, Dr Bidhan چاندرا روی در تولد و سالگرد مرگ. این روز به عنوان جشن ملی #DoctorsDay در خود افتخار" بانرجی توییتی.

غرب بنگال دولت اعلام کرده دولت تعطیلات به مناسبت در افتخار از پزشکان و دیگر پرسنل پزشکی درگیر در مبارزه با COVID-19.

"در #DoctorsDay تبریک به همه پزشکان, سلامت, رزمندگان, دولت و خانواده خود را. به عنوان نشانه ای از قدردانی GoWB اعلام وضعیت تعطیلات امروز در افتخار از خط مقدم COVID رزمندگان," او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

ملی پزشکان' روز جشن در هند در ژوئیه 1 به عنوان یک علامت از احترام به پزشکان در سراسر کشور برای خدمات خود را در طول سال.

این است که در جشن افتخار سابق, West Bengal وزیر Dr Bidhan چاندرا Roy بود که برجسته پزشک.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب