مانیپور: Biren Singh-بی جی پی به رهبری دولت در مشکل بعد از 3 حزب MLAs استعفا و NPP خارج حمایت

سه BJP MLAs استعفا داد و به عضویت کنگره در مانیپور. (عکس/ANI)مانیپور بحران سیاسی: این Bharatiya Janata Party د

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399
manipur news, manipur bjp, manipur assembly, n biren singhسه BJP MLAs استعفا داد و به عضویت کنگره در مانیپور. (عکس/ANI)

مانیپور بحران سیاسی: این Bharatiya Janata Party دولت به ریاست N Biren سینگ در مانیپور در مشکل پس از استعفای ناگهانی از سه حزب MLAs. ملی حزب مردم (NPP) که تا به حال چهار MLAs نیز به عقب کشیده آن حمایت از ایجاد مشکلات بیشتر برای زعفران ، BJP MLAs که استعفا از حزب در شب چهارشنبه پیوست کنگره است. سه تن دیگر که مناقصه خود استعفا نامه های قبیله ای و منطقه تپه وزیر توسعه N Kayishii جوانان و امور ورزش وزیر Letpao Haokip و بهداشت و رفاه خانواده وزیر L Jayanta Kumar Singh, خبرگزاری PTI گزارش شده است.

پس از آخرین توسعه بی جی پی به رهبری NDA دولت شده است به کاهش 30 MLAs در 60-عضو مانیپور مجمع.

اخبار مرتبط

کنگره و رهبر سابق سانتی متر Okram Ibobi سینگ در حال حاضر بنا به ادعای تشکیل دولت جدید در شمال شرقی دولت است. این کنگره دارای 24 MLAs و با سه BJP رهبران پریدن کشتی حزب بزرگ قدیمی را موثر قدرت در حال حاضر 27.

در سال 2017 مجمع انتخابات هیچ یک از طرفین موفق به جلب اکثریت. کنگره در حال ظهور به عنوان بزرگترین حزب با 28 MLAs و BJP تا به حال موفق به کسب 21 کرسی. اما فرماندار Najma Heptulla دعوت کرده بود بی جی پی برای تشکیل دولت است. این حزب تا به حال پس از آن ثابت کرد اکثریت در کف خانه با حمایت از همه افراد در کنگره MLAs.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب