افزایش 466 امتیاز در چهار ماه اخیر

خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها شده اند و فروشندگان تا کنون در ماه جولای.هند بازار سهام آغاز هفته خود با گسترد

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399
خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها شده اند و فروشندگان تا کنون در ماه جولای.

هند بازار سهام آغاز هفته خود با گسترده مبتنی بر تجمع با معیار شاخص افزایش آنجا که 1.49% روز دوشنبه برای چهارمین روز متوالی به در قسمت چهارم از سر ماه اخیر رسید. بازارهای سهام شد در واکنش به این حرکت مثبت در بازارهای جهانی است. معیار Sensex شد تا توسط 465.86 امتیاز یا 1.29% به 36,847.28 در حالی که 50-به اشتراک گذاری شاخص بسیار خوب بود تا 156.3 امتیاز یا 1.47% به 10,763.65.

خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها شده اند و فروشندگان تا کنون در ماه جولای. آنها کشیده $183.85 میلیون در سه جلسه معاملاتی. اما در روز دوشنبه آنها باقی مانده است خریداران در سهام پمپاژ $51.3 میلیون, با توجه به موقت داده ها در مبادلات. داخلی سرمایه گذاران نهادی به فروش سهام به ارزش $34.6 میلیون ارزش سهام. FPIs اند اما همچنان خریداران برای دو ماه متوالی در ماه مه و ژوئن با توجه به بزرگ blockdeals از شرکت های مانند Hindustan Unilever, Kotak Mahindra Bank, HDFC Life, در میان دیگران.

اخبار مرتبط

معیار بسیار خوب و محکم معامله با سود در طول جلسه معاملاتی و عبور از 10,800 علامت تنها به روز اوج. هند بازارهای سهام در حال صف آرایی در زمانی که درآمد شرکت ها رفته اند. با توجه به گزارش Motilal Oswal نهادی سهام بسیار خوب فروش کاهش یافته است 5.1% در سال در سال در حالی که درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA) سود قبل از مالیات و سود پس از کسر مالیات (پت) کاهش یافته است 4.8%, 28.6% و 20.1 درصد در سال در سال. پت کشیده شد توسط خودرو, نفت و گاز و فلزات بانک های خصوصی و غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFCs).

"Q4 سال مالی 20 درآمد شرکت ها خاموش شد اما انتظار می رود خط. با توجه به اختلال در توجه به Covid-19 pandemic, درآمد, بازیابی به نظر می رسد تحت فشار قرار دادند توسط حداقل یک سال. در ضمن بازار به دنبال فراتر از سال مالی (سال مالی) 21 با کمک بهبود جهانی و بازگشت تدریجی به حالت عادی" گفت: Motilal Oswal نهادی سهام در گزارش خود.

هندی بازارهای سهام تحت فشار قرار دادند و بالاتر در دوشنبه حتی زمانی که رمان Coronavirus موارد به افزایش ادامه داد. دلیل این است که از شاخص های اقتصادی بهبود و د-تشدید تنش بین هند و چین نیز سوخت روبرو است. کافی بارندگی در رفتن فصل باران های موسمی نیز رو به احساسات آن را به عنوان نشانه به سمت سالم تقاضا در مناطق روستایی کشور.

Sanjeev Hota رئیس تحقیقات Sharekhan توسط BNP Paribas گفت: "بازارهای دیگر به دنبال در Q4FY20 نتایج و یا حتی Q1FY21 که بازار در حال حاضر در میان یک برش در FY21 و FY22 رشد درآمد. شرکت کنندگان آگاه هستند که FY21 یک سال د-رشد وجود دارد قطعا امید در احیای FY22 که داستان دست نخورده باقی می ماند. در جبهه داخلی د-تنش در هند و چین تنش مناسب و معقول بادهای موسمی نشان می دهد نسبت خوب روستایی اقتصاد و نقدینگی جهانی کمک بازار, شتاب, اما سرمایه گذاران باید با حفظ احتیاط در سطح فعلی."

هند دنبال مثبت باز شدن بازارهای آسیایی است که پس از نفوذ چینی رسانه های دولتی مشخص شده است که پرورش گاو سالم بازار پس از همه گیر در حال حاضر مهم تر از همیشه. شانگهای کامپوزیت معیار و شاخص در چین افزایش یافت تا آنجا که 5.71% در روز دوشنبه جلسه معاملاتی. روند صعودی در چین بود که به دنبال سود در معیار شاخص در بقیه آسیا. بازارهای سهام در کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ بودند تا بین 1.65% به 3.81%. در بازارهای آسیایی نیز گسترش دستاوردهای جلسه قبلی از بازارهای ایالات متحده در پی آن بودند تا در بهتر از حد انتظار اشتغال در ایالات متحده. بازارهای سهام اروپا نیز معاملات بالاتر در زمان پرس با ثبات نسبی بازار بورس در فرانسه و آلمان و انگلستان بودند تا بین 1.72% به 1.85%. داو جونز مینی آتی شد تا با 364 امتیاز قبل از empting یک شبه تجمع در بازارهای ایالات متحده یک بار دیگر.

آینده و گزینه های بخش در NSE شاهد یک گردش تومان ارزش 10.3 لاخ کرور روپیه در برابر شش ماه به طور متوسط تومان 14.49 لاخ کرور. بزرگترین برندگان در جذاب بودند ماهیندرا و ماهیندرا Bajaj سرمایه گذاری Hindalco تاتا موتورز و اتکای صنایع که توسط 7.39%, 6.46%, 5.67%, 5.36%, و 3.75%. بزرگترین بازنده در جذاب بودند Bajaj خودرو گیل Bharti Airtel, Wipro و دکتر ردی آزمایشگاه توسط 1.07%, 1%, 0.95%, 0.80%, و 0.75%. بسیار خوب Midcap و جذاب Smallcap شد تا توسط 1.69% و 1.82%. Sectoraly بزرگترین برندگان بودند بسیار خوب و ملک جذاب خودکار بسیار خوب فلز بسیار خوب بانک و بسیار خوب بانک های خصوصی است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب