مکزیکی, خانواده اعتراض در بیمارستان برخورد با کروناویروس

یک ویدئو از Las Americas, بیمارستان عمومی در اکاتپک ٬ استادو د مخیکو که نوشته شده بود به رسانه های اجتماعی نشان داد که چندین صعود بدن بر روی برانکار برخی در یک اتاق کوچک و دیگران در خارج از صف در برابر یک دیوار حیاط.

“تنها چیزی که تقاضای من این است که آنها به من بدن کامل از پسر من” ماریا دولورس Carrillo گفت: برنامه تلویزیونی, تصویر, در شب جمعه پس از پسر او درگذشت در بیمارستان.

دیگر تصویری از روز جمعه نشان داد ناراحت اعضای خانواده که ظاهرا مجبور راه خود را به بیمارستان. آنها فریاد می زدند در یک راهرو شلوغ در رویارویی با پلیس خواستار خبری از بستگان خود را.

اکاتپک ٬ استادو د مخیکو یک کارگر شهرستان بیش از 1.7 میلیون نفر در خارج از شهر مکزیک به ثبت رسیده 407 تایید موارد coronavirus و 28 مرگ و میر با توجه به داده ها از مکزیک وزارت بهداشت. آن است که در میان مکزیکی شهرداری بدترین مبتلا به کوروناویروس.

دولت مکزیک مقامات در بیانیه ای گفت که Las Americas بیمارستان است که توسط دولت اجرا وزارت بهداشت و درمان سعی خواهد کرد برای تسریع در امر تحویل اجساد به خانواده ها است.

“هماهنگی با خانه های مراسم تشییع جنازه در منطقه تقویت شده است با هدف سرعت بخشیدن به تحویل بدن و جلوگیری از اشباع در آسیب شناسی منطقه Las Americas بیمارستان” دولت مکزیک اعلام کرد.

مقامات همچنین آنها را به کار برای بهبود ارتباط با خانواده ها اما که بازدیدکننده داشته است بیمارستان ممنوع شد, برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

چند ده مأموران اجرای قانون فرستاده شد برای جلوگیری از بیمارستان ورودی در شب جمعه و بسیاری از باقی مانده روز بعد, تلویزیون, تصاویر نشان می دهد.

برخی از اعضای خانواده در روز شنبه مسدود کردن یک بزرگراه در خارج از بیمارستان و خواستار آزادی نسبی بدن, تلویزیون, برنامه Milenio گزارش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید