مکزیک انجماد تقریبا 2000 حساب های مرتبط با کارتل قدرتمند

این آخرین نشانه از مکزیک تعهد به ریاست مبارزه با جرایم سازمان یافته رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399

این آخرین نشانه از مکزیک تعهد به ریاست مبارزه با جرایم سازمان یافته رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن از او را تهدید به تعیین مکزیک کارتل به عنوان گروه های تروریستی است.

ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) در نظر کارتل های شناخته شده در زیر اسپانیایی مخفف CJNG به عنوان یکی از پرکار ترین قاچاق مواد مخدر سازمان در جهان است که در حال حاضر جاری شدن سیل در بازار ایالات متحده با متامفتامین.

"این عملیات نتیجه کار مشترک انجام شده توسط این نهاد را تشکیل می دهند که کابینه امنیتی ... بیش از چند ماه" مکزیکی واحد در بیانیه ای گفت.

آن گفت که موفق به 1,770 حساب های بانکی افراد منجمد و همچنین 167 برای شرکت ها و دو تراست مرتبط CJNG.

در حالی که آن را فاش نمی کند مبلغ برگزار شد در حساب های یخ زده آن گفت: آن را مورد تجزیه و تحلیل هزاران نفر از معاملات غیر معمول.

آن گفت: مقامات مکزیکی به حال همکاری با DEA است که آن را ممکن است برای پیدا کردن "تعداد زیادی از اعضای گفت: گروه های جنایی و همچنین به عنوان بزرگترین مالی اپراتورها و شرکت در پول شویی".

مقامات مکزیکی تحویل روبن Oseguera پسر از کارتل های برتر, رئیس, Nemesio Oseguera به ایالات متحده در ماه فوریه است. در تازه یک ماه بعد آمریکا و مقامات بیش از 250 نفر مربوط به کارتل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن