نظامی پزشکان مستقر در کالیفرنیا و تگزاس به عنوان ویروس موج

میامی, جولای 17 تیم از پزشکان ارتش مستقر در تگزاس و کالیفرنیا برای کمک به بیمارستان deluged توسط COVID-19 بيما

توسط HONARMANDKHABAR در 27 تیر 1399

میامی, جولای 17

تیم از پزشکان ارتش مستقر در تگزاس و کالیفرنیا برای کمک به بیمارستان deluged توسط COVID-19 بيمار به عنوان منطقه میامی مقامات شروع پله تا اجرای جمعه از یک ماسک نیاز — انعکاس تلاش ها در بسیاری از نقاط جهان شامل افزایش عفونت.

در کالیفرنیا نظامی پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال مستقر شدند به هشت بیمارستان ها در مواجهه با کمبود نیروی انسانی در میان شکستن رکورد شماره پرونده. در هوستون 86-فرد ارتش تیم پزشکی کار می کرد برای بیش از یک جناح از ایالات یادبود مرکز پزشکی.

تگزاس گزارش شده از 10 ، 000 مورد جدید برای سوم روز پنج شنبه و 129 اضافی مرگ و میر. کالیفرنیا در ضمن گزارش خود بزرگترین دو روز تعداد موارد تایید شده نزدیک به 20 ، 000 همراه با 258 مرگ و میر بیش از 48 ساعت است. وجود دارد بیش از 8000 نفر در بیمارستان ها که در هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus و یا مشکوک به آن است.

علائم وجود دارد در جاهای دیگر در کشور Sunbelt که این ویروس کشش متحده ظرفیت برای پاسخ. این دفتر معاینات پزشکی در مترو ققنوس بدست ذخیره سازی قابل حمل کولر و دستور بیشتر برای رسیدگی به هجوم بدن — یادآور شهر نیویورک در اوج این بیماری همه گیر وجود دارد در اوایل این سال است.

در فلوریدا میامی-Dade County, شهرستان کمیسیون به اتفاق آرا تصویب اضطراری سفارش دادن تمام کد و آتش بازرسان سازمان به صدور بلیط تا 100 دلار برای افراد و 500 دلار برای کسب و کار نه مطابق با دستورالعمل ها را به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. افسران پلیس در حال حاضر این قدرت اجرای.

"ما قصد داریم برای قرار دادن heck از بسیاری از مردم خارج وجود دارد" گفت: شهردار کارلوس Gimenez اضافه کرد: "مردم ما در حال رفتن به رفتن در همه جا."

Gimenez گفت: بیش از حد تعداد کمی از مردم به خصوص افراد جوان تر شده اند پس جدید "عادی" دستورالعمل تا شهرستان دیگر مورد نیاز اجرای ابزار.

در میامی-Dade, است که در, فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان و فعلی کانون شیوع بیش از 3,100 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در روز پنج شنبه. دولت در ضمن رسیده دیگری شوم و به رقم 156 ویروس مرگ و میر و متناوب 13,965 موارد جدید.

حداقل نیمی از 50 ایالت به تصویب رسید الزامات مورد نیاز برای پوشیدن ماسک یا صورت دیگر پوشانده اند.

اما در گرجستان فرماندار برایان کمپ ممنوع شهرها و استان ها از نیاز به پوشش صورت. او شکایت کرد آتلانتا در اواخر روز پنجشنبه برای جلوگیری از هجوم سفارش خود را, اما آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت که او آماده رفتن به دادگاه برای حفظ محلی, ماسک مورد نیاز است. APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب