می سی سی پی حرکت به نوار مؤتلفه تصویر از پرچم خود را

جکسون (ایالات متحده), 28 ژوئن تماشاگران در می سی سی پی در کنگره شکست را به تشویق شنبه به قانونگذاران در زمان ا

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

جکسون (ایالات متحده), 28 ژوئن

تماشاگران در می سی سی پی در کنگره شکست را به تشویق شنبه به قانونگذاران در زمان اولین گام به سوی پاک کردن مؤتلفه نبرد نشان از پرچم نمادی است که تحت تشدید انتقاد در هفته های اخیر در میان سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

"چشم دولت و ملت و در واقع جهان هستند در این خانه" دوم-رتبه بندی در می سی سی پی, خانه, Jason سفید گفت: از همکاران خود را.

خانه رای داده اند بیش از این مورد نیاز به دو سوم اکثریت را به حالت تعلیق در مهلت قانونی و فایل یک لایحه برای تغییر پرچم. سنا شد رای بر تعلیق بعد شنبه. که اجازه می دهد بحث در لایحه به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه.

جمهوری خواه Gov تیت ریوز در روز شنبه گفت: برای اولین بار او را نشانه ای از یک لایحه برای تغییر پرچم اگر جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری فرستاده او را به یکی. او قبلا گفت که او نمی خواهد حق وتو از یک موضع انفعالی.

"مجلس شده است به بن بست رسیده و روزهای آن را به عنوان نظر دولت جدید پرچم" ریوز " در رسانه های اجتماعی.

"این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن. اگر آنها به من ارسال یک لایحه در این آخر هفته من آن را امضا کنید." لایحه تنها نیاز به یک اکثریت ساده به تصویب مجلس نمایندگان و سنا. آن را می گویند که در حال حاضر پرچم حذف خواهد شد از دولت قانون است.

گالری از می سی سی پی سنا ظهور و تحسین پس از بدن تصویب قطعنامه ای است که اجازه می دهد نمایندگان مجلس برای تغییر پرچم چهار شنبه, ژوئن 27, 2020, در کنگره آمریکا در Jackson, می سی سی پی. AP/PTI عکس

یک کمیسیون خواهد طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نبرد آرم اما باید شامل عبارت "به خدا ایمان داریم." طراحی جدید قرار داده خواهد در انتخابات نوامبر 3. اگر اکثریت رای گیری که روز قبول طراحی جدید آن را تبدیل به پرچم. اگر اکثریت آن را رد کمیسیون خواهد طراحی یک پرچم جدید با استفاده از همان دستورالعمل.

"من می دانم که وجود دارد بسیاری از افرادی که ... بر این باورند که این پرچم نماد جنوبی ما غرور و میراث فرهنگی گفت:" حزب جمهوریخواه speaker pro tempore از خانه. "اما برای بسیاری از مردم در سراسر کشور و جهان آنها را ببینید که پرچم و فکر می کنم که آن را برای نفرت و ظلم و ستم."

جمهوری خواه هرزه Chris Brown از Nettleton به نظر می رسد در یک سال 2016 تجمع در خارج از دولت و کنگره برای افرادی که می خواهید به نگه داشتن مؤتلفه آرم بر روی پرچم. او گفت: زمان پرچم و یک پیشنهاد جدید طراحی باید هر دو در انتخابات.

"من فکر نمی کنم ما می تواند حرکت رو به جلو هم اگر ما بگو Ýou می توانید هر گونه پرچم شما می خواهید به جز ... این یکی,'" براون گفت. "اگر ما را در این زمان پرچم در انتخابات با طراحی خوب مردم از می سی سی پی خواهد آن را تغییر دهید. من باور دارم که. اجازه دهید خود را سرقت شادی است."

"آنها می خواهند به جهان نشان می دهد که آنها در حال حرکت. می سی سی پی است که آخرین پرچم دولت که شامل مؤتلفه نبرد آرم — یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید."

این نبرد نشان شده است در گوشه سمت چپ-بالا از می سی سی پی, پرچم, پس از سال 1894. سفید supremacists در قوه مقننه آن را قرار داده وجود دارد در واکنش به این قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

می سی سی پی دیوان عالی کشور حکم در سال 2000 که پرچم فاقد جایگاه رسمی. دولت قوانین به روز شده در سال 1906 و در بخش برخورد با پرچم بودند انجام نشده رو به جلو است. قانونگذاران مجموعه یک پرچم در انتخابات در سال 2001 و رای دهندگان نگه داشته شورشی با مضمون طراحی شده است.

دولت دموکراتیک هرزه اد Blackmon کانتون گفت: نیروهایی که تهدیدات علیه او و دیگران که خدمت در طراحی پرچم کمیسیون در سال 2000. Blackmon که آفریقایی آمریکایی گفت: می سی سی پی, نیاز به یک طراحی بدون مؤتلفه طراحی پس از او فرزندان و نوه ها ایستاده می تواند در توجه زمانی که آنها آن را ببینید.

"ما همه افتخار می کنم که پرچم من, هم,'" Blackmon گفت.

فعلی پرچم باقی مانده است تفرقه در یک دولت با 38 درصد جمعیت سیاه. همه از دولت در دانشگاه ها و شهرهای مختلف و استان ها را متوقف کرده اند و پرواز آن به دلیل مؤتلفه نماد است.

کسب و کار تاثیر گذار مذهبی, آموزش و پرورش و ورزش گروه تماس در می سی سی پی برای رها کردن مؤتلفه نماد است. پرچم حامیان می گویند بنر باید به سمت چپ به تنهایی و یا قرار دادن در این ایالت رای گیری برای رای دهندگان برای تصمیم گیری سرنوشت خود را.

با مردم و در برابر جریان پرچم پر کنگره در روز شنبه.

کارن هولت از ادواردز می سی سی پی بود با چند نفر درخواست قانونگذاران به اتخاذ یک بنر جدید با ماگنولیا است که هر دو درخت دولت و دولت های گل. او گفت: این امر نشان دهنده "لذت بودن یک شهروند ایالات متحده آمریکا" بر خلاف زمان پرچم.

"ما نمی خواهیم هر چیزی که پرواز بیش از آنها طغیان اعتلای خود که بغل بر روی یک کشنده گذشته" هولت گفت.

دن Hartness از Ellisville, می سی سی پی رفت و خارج از کنگره حمل یک قطب است که با پرچم آمریکا و جاری می سی سی پی پرچم. او گفت: پرچم دولت می پردازد ادای احترام به کسانی که مبارزه در جنگ داخلی.

"بودن یک جانباز که برای من مهم است که شما به یاد داشته باشید این بچه ها که مبارزه در این نبرد که آیا آنها در سمت راست یا طرف اشتباه" Hartness گفت. (AP)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب