Myntra نیست, Flipkart, Snapdeal, دیگران شروع به نشان دادن کشور مبدا حتی به عنوان DPIIT نشان می دهد Aug 1 مهلت

ماه گذشته دولت به کارگردانی فروشندگان در آن تدارکات عمومی پورتال دولت الکترونیکی بازار (GeM) به ذکر است کشور م

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
ماه گذشته دولت به کارگردانی فروشندگان در آن تدارکات عمومی پورتال دولت الکترونیکی بازار (GeM) به ذکر است کشور مبدا جزئیات برای محصولات ذکر شده است.

نزدیک به دو هفته پس از آنلاین بازار خرده فروشی مانند آمازون, Flipkart, Snapdeal و غیره. در دیدار با رئیس بخش توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) توافق برای نمایش کشور مبدا برای محصولات فروخته شده آنلاین دومی در روز چهارشنبه در پی اوت 1 به عنوان آخرین مهلت برای به روز رسانی برای محصول جدید لیست. از سوی دیگر برای موجود لیست DPIIT پیشنهاد کرده است, بازار, برای فعال کشور مبدا جزئیات سپتامبر با توجه به Ravinder, مشترک, وزیر DPIIT. با این حال جدول زمانی در حال ثابت نشده است و این مهلت ممکن است تغییر هر دو طرف" Ravinder گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

در میان بازیکنان موجود خارج شده و متعلق به myntra نیست در حال حاضر کشور مبدا اطلاعات زیر نمایش اطلاعات تامین کنندگان' در صفحه محصول. به طور مشابه بسیاری از لیست در Snapdeal نشان داد که اطلاعات هر کجا که فروشندگان در حال به روز رسانی جزئیات. Flipkart نیز کشور مبدا جزئیات برای بسیاری از محصولات در زیر مشخصات محصول/جزئیات بخش در صفحه محصول می باشد. علاوه بر این Pepperfry شده 'تولید کننده کشور' جزئیات تحت تاجر بخش اطلاعات را در صفحه محصول در حالی که BigBasket ارائه شده کشور مبدا جزئیات برای برخی از محصولات غیر غذایی همراه با یک 'کشور' فیلتر برای برخی از دسته بندی محصولات.

اخبار مرتبط

اما خرده فروشان آنلاین در بخش خود باید به دنبال یک سه-چهار ماه زمان دوره از DPIIT برای تکمیل تمام مراحل به عنوان "درخواست lakhs از فروشندگان در هر یک از این پورتال برای به روز رسانی اطلاعات برای میلیون ها نفر از محصولات ذکر شده اتفاق نمی افتد فقط در چند هفته. آن است که بسیار کار دستی برای آنها را به انجام. پس از آن خواهد شد تا فروشندگان انطباق برای انجام این کار" یک منبع آگاه گفت: توسعه مالی اکسپرس آنلاین.

همچنین بخوانید: سکویا, Accel منجر اندازی سرمایه گذاران بودجه شمارش در H1 2020 حتی به عنوان سرمایه گذاری کاهش 29%

این دومین نشست بین DPIIT و خرده فروشان آنلاین پس از اولین جلسه برگزار شد و در اواخر ماه گذشته. مالی اکسپرس آنلاین گزارش شده بود که این شرکت موافقت کرده بود را به نمایش اطلاعات در مورد که در آن محصول تولید شده. بازار گفته بود DPIIT بحث تغییر مورد نیاز خود را با فن آوری های مربوطه تیم ها و زمان مورد نیاز برای پیاده سازی لازم است به روز رسانی.

ماه گذشته دولت نیز به کارگردانی و فروشندگان در آن تدارکات عمومی پورتال دولت الکترونیکی بازار (GeM) به ذکر است کشور مبدا جزئیات برای محصولات ذکر شده است. تمرکز بر ارائه مصرف کنندگان با جزئیات از تولید کشور تکرار PM مودی اعتراض های صوتی به صورت محلی و در هند کالا. این نیز آمد در میان گروه کر در حال رشد به تحریم واردات و استفاده از کالاهای چینی زیر اخیر مرز درگیری میان نیروهای مسلح هند و چین است.

دولت نیز به تازگی ممنوع 59 برنامه های چینی مانند Infinite, Helo, WeChat, باشگاه, کارخانه, Coco, UC Browser, Cam Scanner و بیشتر: "با توجه به اطلاعات موجود در آنها مشغول به فعالیت است که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هندوستان به امنیت کشور و نظم عمومی" آن را تا به حال در بیانیه ای گفت. علاوه بر این در ماه آوریل سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست بهینه سازی برای اسکن هر سرمایه گذاری چین در آینده به هند برای اطمینان از هیچ فرصت طلب تصاحب شرکت های هندی در میان Covid بحران است. این حرکت را دنبال کرد بانک مرکزی چین — بانک خلق چین افزایش سهام در HDFC بالای 1 درصد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب