ناسا می افزاید: ایمنی بیشتر برای رفع بوئینگ خدمه کپسول

اسکودوی کیپ کاناورال (US), جولای 8 ناسا اضافه شده ایمنی بیشتر برای رفع بوئینگ کپسول فضایی قبل از آن می تواند پ

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

اسکودوی کیپ کاناورال (US), جولای 8

ناسا اضافه شده ایمنی بیشتر برای رفع بوئینگ کپسول فضایی قبل از آن می تواند پرواز فضانوردان پس از یک جفت از تماس نزدیک طی سال گذشته تست پرواز.

در پایان از هفت ماه تحقیقات ناسا اعلام کرد آنها در حال حاضر شناسایی 80 اقدامات اصلاحی عمدتا مربوط به نرم افزار و تست هایی که باید انجام شود قبل از Starliner کپسول راه اندازی دوباره. قبلی شمارش شد 61.

"این یک بیت از یک بیدارباش برای ناسا و پیمانکاران آن" در سراسر هیئت مدیره گفت: Steve Stich مدیر NASA commercial crew program.

در آن فضا اولین بار در ماه دسامبر گذشته با هیچ کس در هیئت مدیره Starliner به پایان رسید تا در مدار اشتباه و نه می تواند رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی. زمین کنترل به سختی زمان دیگری حل مشکل نرم افزار است که می تواند به تخریب کپسول در پرواز ،

بوئینگ تکرار خواهد شد پرواز بعد از این سال قبل از اقدام به راه اندازی فضانوردان بهار آینده.

SpaceX در ضمن با موفقیت راه اندازی دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی در ماه مه. آنها را به بازگشت به خانه در ماه آینده روی خود اژدها کپسول پاشش کردن سواحل فلوریدا.

در حقیقت ناسا نیست تمرکز کافی در این نرم افزار بخشی از بوئینگ پرواز Stich گفت. این آژانس فضایی به جای آن احتمالا بیشتر متمرکز شده در SpaceX به دلیل رویکرد غیر سنتی به توسعه نرم افزار, او اذعان کرد.

بوئینگ تا به حال مقدار زیادی از تجربه کار در پروژه های ناسا مانند شاتل فضایی و ایستگاه فضایی و بنابراین ناسا بود "کمی بیشتر به بوئینگ روند" Stich گفت.

"این طبیعی اغلب به صورت یک انسان به صرف زمان بیشتری را در آن رویکرد جدیدتر و شاید ما اصلا زمان ما مورد نیاز با روش های سنتی," او اضافه شده است.

ناسا پس از اضافه شدن بیشتر از کارکنان خود را به نظارت بر توسعه نرم افزار در هر دو شرکت بوئینگ و SpaceX.

ناسا نیز استقراض SpaceX را "قوی" رویکرد به نرم افزار که شامل رفتن به طراحان زیر تست برای انتقادات و پیشنهادات و گفت: کتی Lueders ناسا جدید انسان spaceflight ارشد که تا یک ماه پیش موفق تجاری خدمه. او می خواهد برای دیدن بیشتر از این نوع رویکرد در دیگر برنامه های ناسا.

بوئینگ نیاز بیشتر از چند ماه برای تکمیل آن به ارتقاء نرم افزار و تست قبل از تکرار این آزمون برای اولین بار پرواز کرد. SpaceX قصد دارد برای راه اندازی یک دوم خدمه بعد از این تابستان و یا اوایل پاییز.

"این شده است یک تجربه یادگیری برای ما" Lueders گفت. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن