نپال و حزب کمونیست را برای تصمیم گیری PM KP Sharma Oli آینده معوق دوباره

به عنوان 68 ساله Oli احساس بودن در گوشه ای درون حزب او ملاقات اصلی مخالفت کنگره نپال رئیس جمهور شیر بهادر Deub

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399
Nepal, KP Sharma Oli, nepal communist party, Bidya Devi Bhandari, Madhav Kumar Nepal , latest news on KP sharma oli, world newsبه عنوان 68 ساله Oli احساس بودن در گوشه ای درون حزب او ملاقات اصلی مخالفت کنگره نپال رئیس جمهور شیر بهادر Deuba روز یکشنبه در پیشنهاد خود به دنبال پشتوانه برای نجات دولت در مورد حزب انشعابات. (رویترز عکس)

یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی نخست وزیر K P Sharma Oli به تعویق افتاد تا روز چهارشنبه یک روز پس از سفیر چین مقیم کابل ملاقات ارشد رهبر در میان درون حزب شکاف و خواستار استعفای خود را بیش از سبک خود را از عملکرد و ضد هند اظهارات.

دیدار از نپال و حزب کمونیست 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در روز دوشنبه. نخست وزیر مطبوعاتی مشاور Surya تاپا گفت: در این جلسه به تعویق افتاد تا چهارشنبه. دلیل تاخیر برای بار سوم بود نشان داد.

اخبار مرتبط

توسعه آمد و به عنوان چین سفیر هو Yanqi ملاقات با رهبر ارشد NCP و نخست وزیر سابق Madhav کومار نپال روز یکشنبه. فعالیت های چینی فرستاده شده اند افزایش در کاتماندو در پی رشد بحران در حزب حاکم کمونیست.

تفاوت بین دو جناح از NCP — یک led توسط Oli و دیگر به رهبری حزب اجرایی رئیس Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' در این موضوع از قدرت-های — شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه, جلسه مجلس در روز پنج شنبه.

این Prachanda جناح حمایت رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav نپال و Jhalanath Khanal شده است خواستار Oli استعفای. با توجه به ارشد NCP رهبر سفیر چین مقیم کابل ملاقات کرد Madhav نپال در محل اقامت خود در Koteshwor در یکشنبه شب و از آنها در مورد وضعیت فعلی.

چینی ایران نیز نامیده می شود در نپال جمهور Bidya دوی Bhandari روز یکشنبه من Republica روزنامه گزارش روز دوشنبه. این اولین بار نیست که چینی سفیر مداخله در نپال امور داخلی در زمان بحران. یک و نیم ماه پیش زمانی که NCP را درون حزب دشمنی رسیده اوج هو برگزار شد نشست جداگانه با رئیس جمهور Bhandari نخست وزیر Oli و دیگر رهبران ارشد از جمله Prachanda و م. نپال. این برای سومین بار است که کمیته دائمی نشست حزب حاکم به تعویق افتاد.

در ضمن Prachanda و Oli با داشتن یک دور تازه از جلسه در دفتر نخست وزیر در Baluwatar در تلاش برای نجات حزب از تقسیم به عنوان تفاوت در اوج آن در حزب حاکم با هر دو طرف چسبیده به را مربوطه می ایستد.

این Prachanda رهبری جناح خواسته است Oli به استعفا از پست نخست وزیر و همچنین رئیس حزب در حالی که Oli آماده است به ترک هر یک از این دو پست کلیدی.

به عنوان 68 ساله Oli احساس بودن در گوشه ای درون حزب او ملاقات اصلی مخالفت کنگره نپال رئیس جمهور شیر بهادر Deuba روز یکشنبه در پیشنهاد خود به دنبال پشتوانه برای نجات دولت در مورد حزب انشعابات. قبلا در شنبه Oli ملاقات رئیس جمهور Bhandari برگزار شد و مشاوره.

شده است وجود دارد یک تقاضا از رهبران ارشد و کادر به پایبندی به اصل یک مرد یک پست در این حزب پس از این فرایند اتحاد بین CPN-UML و مائوئیست مرکز آغاز شده و از دو سال پیش گفت: Ganesh شاه ایستاده عضو کمیته.

اگر Oli فداکاری یکی از دو اجرایی پست یک راه حل برای بحران کنونی را می توان یافت, او گفت:. وجود دارد نیاز به کار در پایبندی به اساسنامه و جلسات مرکزی دبیرخانه کمیته دائمی و کمیته مرکزی برگزار می شود باید به صورت منظم به اجرا حزب هموار و نه اجازه می دهد تا هر گونه سوء تفاهم, او گفت:.

شده است وجود آشفتگی در NCP برای چند ماه گذشته اما Oli در تلاش برای منحرف کردن توجه از گروه مخالف با دادن یک ناسیونالیست شعار و به روز رسانی نپال نقشه شامل سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین – Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura — که در خدمت به عنوان وسیله ای برای تسکین داخلی کشمکش برای برخی از زمان.

اما آشفتگی دوباره ظاهر از هفته گذشته و پس از Oli را متهم کرد که گروه های مخالف به رهبری Prachanda از جوجه ریزی یک توطئه برای حذف او با کمک همسایه جنوبی. در حال حاضر Oli تبدیل به یک قربانی از دام او خود را گذاشته است به گفته ناظران سیاسی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن