نتانیاهو سیگنال تاخیر در غرب بانک طرح الحاق

بیت المقدس, جولای 1 بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفته است که گفتگو با آمریکا در طرح خود را به ضمیمه کران

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

بیت المقدس, جولای 1

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفته است که گفتگو با آمریکا در طرح خود را به ضمیمه کرانه خاک ادامه خواهد داد "در روزهای آینده" نشان می دهد او را از دست ژوئیه 1 تاریخ هدف برای آغاز روند بحث برانگیز.

نتانیاهو ساخته شده در نظرات سهشنبه در مدت کوتاهی پس از بسته بندی تا مذاکرات با کاخ سفید فرستاده Avi Berkowitz و سفیر آمریکا در اسرائیل دیوید فریدمن. طرف شده است برگزاری مذاکرات برای چند ماه در نهایی سازی نقشه هجی کردن آن مناطق از غرب بانک خواهد بود ضمیمه توسط اسرائیل است.

"من صحبت در مورد سوال از حاکمیت که ما در حال کار در این روزها و ما همچنان به کار بر روی در روزهای آینده" نتانیاهو گفت.

نتانیاهو شده است مشتاق به شروع الحاق کرانه خاک در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد. طرح پرده برداری کرد در ماه ژانویه پیش بینی تبدیل بیش از 30 درصد از قلمرو تحت دائمی اسرائیل کنترل در حالی که به فلسطینی ها استقلال در زمین های باقی مانده.

اما این طرح به دوباره ترسیم نقشه خاورمیانه آمده است تحت شدید بین المللی انتقاد. دبیر کل سازمان ملل اتحادیه اروپا و کلیدی کشورهای عربی باید تمام گفت: اسرائیل الحاق را نقض قوانین بین المللی و تضعیف هدف از برقراری مستقل فلسطین در کنار اسرائیل است.

فلسطینی ها که به دنبال همه از غرب بانک به عنوان بخشی از یک دولت آینده را رد تهمت و طرح.

اسرائیل اسیر غرب بانک از اردن در سال 1967 خاورمیانه جنگ. جامعه بین المللی در نظر قلمرو اشغال می شود و برای اسرائیل بیش از 120 شهرک به غیر قانونی است.

اما تهمت گرفته شده به مراتب بیشتر آشتی جویانه خط از جمهوری خواه و دموکرات پیشینیان. نتانیاهو یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: اسرائیل باید با استفاده از آنچه که او خواستار یک "فرصت تاریخی" و مشتاق به جلو حرکت می کند قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

در یک بیمنبع گزارش اسرائیل پخش عمومی Kan منتشر گرافیک در روز سه شنبه نشان دادن آنچه در آن گفت: پیشنهاد شد اسرائیل تغییرات اولیه الحاق نقشه پیشنهاد شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

نقشه خواستار تبدیل بیش اضافی کرانه خاک اختصاص داده شده به فلسطینی ها به طور خاص زمین های اطراف شهرک ها و بزرگراه است که با رنگ سبز مشخص شده اند. در عوض این پیشنهاد را "جبران" فلسطینی ها با خاک با رنگ زرد مشخص شده این تهمت پیشنهاد تا به حال اختصاص داده شده به اسرائیل است.

اسرائیل کانال 12 تلویزیون گزارش داد که مذاکره کنندگان آمریکایی در حال درخواست از اسرائیل را "یک گام مهم" به عنوان یک ژست به فلسطینی ها مانند توزیع بیش از کرانه قلمرو فلسطینی کنترل قابل مقایسه با آن ضمیمه.

اسرائیل در حال حاضر کنترل کامل بیش از 60 درصد از کرانه باختری است. که گزارش همچنین آمده بیمنبع.

نتانیاهو می گوید هدف او از الحاق تمام شهرک و همچنین به عنوان استراتژیک بقاع لازم است برای حفاظت از امنیت اسرائیل. او همچنین در دفاع از آن را در قرآن در نظر گفته این سرزمین بخشی از کتاب مقدس سرزمین اسرائیل است.

علاوه بر بین المللی مخالفت نتانیاهو مواجه شده است برخی از مقاومت خود را از حاکم شریک وزیر دفاع Benny Gantz.

توافق ائتلاف برای دولت جدید که دفتر در زمان ممکن است, نتانیاهو سازمان به ارائه یک پیشنهاد الحاق پس از چهارشنبه. اما مقامات آمریکایی گفته اند که آنها نمی خواهند به حرکت به جلو با برنامه ریزی مگر اینکه رهبران دو کشور در توافق هستند.

Gantz, که همچنین دارای عنوان جایگزین نخست وزیر گفت: ژوئیه 1 تاریخ مورد نظر بود و نه "مقدس". او همچنین گفت که الحاق "صبر کنید" در حالی که دولت هایش با اسرائیل سلامت و بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس. —APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب