جدید کروناویروس از دست دادن قدرت بالا دکتر می گوید

"در حقیقت این ویروس بالینی دیگر وجود ندارد در ایتالیا گفت:" آلبرتو Zangrillo سر از San Raffaele بیمارستان در م

توسط HONARMANDKHABAR در 11 خرداد 1399

"در حقیقت این ویروس بالینی دیگر وجود ندارد در ایتالیا گفت:" آلبرتو Zangrillo سر از San Raffaele بیمارستان در میلان در شمال منطقه لومباردی که متحمل شده است فشار از ایتالیا coronavirus سرایت.

"این سواب که انجام شد بیش از 10 روز گذشته نشان داد یک بار ویروسی از لحاظ کمی بود که کاملا بینهایت کوچک در مقایسه با آنهایی که انجام شده یک ماه یا دو ماه پیش گفت:" تلویزیونی RAI.

ایتالیا سوم بیشترین مرگ و میر در جهان از COVID-19 با 33,415 مردم در حال مرگ پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21. این ششمین بالاترین جهانی شمارش موارد در 233,019.

با این حال عفونت های جدید و مرگ و میر کاهش یافته است به طور پیوسته در مارس و کشور انهدام برخی از سخت ترین مستند محدودیت های معرفی شده در هر نقطه بر روی قاره است.

Zangrillo گفت: برخی از کارشناسان بودند بیش از حد جنجال آفرینی در مورد چشم انداز از موج دوم از عفونت ها و سیاستمداران مورد نیاز را به حساب این واقعیت جدید.

"ما باید به عقب بر گردیم به عنوان یک کشور عادی" او گفت:. "کسی که به مسئولیت برای ترساندن این کشور است."

دولت خواست احتیاط گفت: آن را بیش از حد به زودی به ادعای پیروزی.

"در انتظار شواهد علمی برای حمایت از پایان نامه که ویروس ناپدید شده ... من دعوت از کسانی که می گویند آنها مطمئن شوید که از آن به اشتباه ایتالیایی" ساندرا Zampa یک معاون در وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

"ما باید به جای دعوت از ایتالیایی ها برای حفظ حداکثر احتیاط را حفظ فاصله فیزیکی اجتناب از گروه های بزرگ به اغلب دست خود را بشویید و ماسک می پوشند."

دوم, دکتر, از شمال ایتالیا گفت: ملی خبرگزاری ANSA که او نیز از دیدن coronavirus را تضعیف میکند. "قدرت به آن را حذف به دو ماه پیش است همان قدرت آن را تا به امروز" گفت: Matteo Bassetti رئیس کلینیک بیماری های عفونی در سن مارتینو بیمارستان در شهر جنوا.

"روشن است که امروز COVID-19 بیماری متفاوت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب