جدید SOP به هماهنگ اقدام علیه تجارت اعضای

Sebi گفت که شروع بورس (ISE) / SEs / CCs و خزاين باید به دنبال اسناد و مدارک توضیح و یا ملاقات با تعیین مدیران

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
SOP, sebi,Stock Exchange,ISE, TM pool accounts, demat securities, trading member,market newsSebi گفت که شروع بورس (ISE) / SEs / CCs و خزاين باید به دنبال اسناد و مدارک توضیح و یا ملاقات با تعیین مدیران بازرگانی عضو در سه معاملاتی روز از ماشه.

بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI) روز چهارشنبه با صدور یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای هماهنگ عمل در میان تمام مبادلات سهام (SE) پاکسازی شرکت (CC) و خزاين در یک زمان محدود به شیوه ای که SE /CC است که یک تجارت عضو (TM) / پاکسازی عضو (سانتی متر) است به احتمال زیاد به طور پیش فرض در بازپرداخت وجوه یا اوراق بهادار به مشتریان خود است.

Sebi گفت که شروع بورس (ISE) / SEs / CCs و خزاين باید به دنبال اسناد و مدارک توضیح و یا ملاقات با تعیین مدیران بازرگانی عضو در سه معاملاتی روز از ماشه. "محدود هدف مشترک بازرسی از TM باید آغاز شود. ISE به همراه دیگر SEs ارسال باید یک تیم از مقامات برای مصرف در اختیار داشتن کپی از کتاب حساب و دیگر سوابق مربوطه از جمله اما نه محدود به اوراق بهادار ثبت نام آزمون تعادل مشتری, کارشناسی ارشد, بانک کتاب, بدهکاران و طلبکاران لجر (ترجیحا الکترونیکی حالت) برای 3 سال گذشته (در صورت وجود)" Sebi گفت.

اخبار مرتبط

ظرف هفت معاملات روز مذکور گام ترمینال تجاری از TM ممکن است به کارگردانی بود غیر فعال شده توسط مدیر عامل ISE به عنوان یک اقدام موقت, Sebi گفت. خزاين باید یخ demat حساب از TM از جمله TM استخر حساب در یک روز معاملاتی از دریافت اطلاعات از کار انداختن.

خزاين همچنین باید اجازه نمی دهد جدید افتتاح حساب توسط شرکت سپرده گذاری (DP) (قراردادی TM / سانتی متر) و باید تعلیق تمام قدرت از وکیل به نفع متخلف TM داده شده توسط مشتریان خود را.

بانک ها نیز باید با توجه به دستورالعمل به توقف توازن در تمام حساب های بانکی از TM/سانتی متر در عرض یک روز معاملاتی از دریافت اطلاعات از کار انداختن.

"اگر TM نیز سپرده گذاری از شرکت کنندگان خزاين باید depute مقامات آن / حسابرس برای نظارت بر معاملات در demat اوراق بهادار از مشتریان از TM و / یا انتقال demat حساب های مشتریان خود را به دیگری, دخول دو دانه ئی" Sebi گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب