نیویورک funeral home مجوز به حالت تعلیق در ستون بدن در کامیون

نیویورک , مه 2

نیویورک مقامات را به حالت تعلیق مجوز از بروکلین کفن که در آن ده ها تن کشته شدند انباشت اشیاء بدست آمده در کامیون بدون نیاز به یخچال.

کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که پس از تحقیقات و وزارت بهداشت و درمان صادر کرده است تعلیق فوری سفارش در برابر اندرو T Cleckley کفن در بروکلین خواستار اقدامات خود را “هولناک و بی احترامی به خانواده های متوفی و کاملا غیر قابل قبول” گزارش Efe اخبار.

Zucker گفت: خانه های مراسم تشییع جنازه شد مسئول برای مدیریت خود را با ظرفیت مناسب و ارائه “احترام و صالح” خدمات.

کمیسر گفت: دولت درک بار مواجه با چنین موسسات و تا به حال صادر شده سفارشات اجازه می دهد خارج از کشور مدیران مراسم تشییع جنازه برای کمک به در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“اما یک بحران است و هیچ بهانه ای برای نوع رفتار ما شاهد Andrew T. Cleckley Funeral Home,” او گفت:, و اضافه کرد که کسب و کار خواهد بود پاسخگوی اقدامات خود را.

روز چهارشنبه پلیس نیویورک دریافت تماس از ساکنان بروکلین شکایت در مورد بوی بد گفته است که نشات گرفته از ده ها تن از اجساد ذخیره شده در داخل کامیون از U-Haul شرکت – به طور معمول, استخدام در هر دقیقه اساس به حرکت خانه – پارک شده در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه.

تماس گیرنده ادعا کرده است که خون دیده می شود می تواند به trickling از یکی از کامیون ها و پس از آن ماموران اعزام شدند به خانه که در آن کارکنان گرفتن بدن مرده از کامیون ها را امتحان کنید و محل آنها را در یک کامیون یخچال یا یک تلفن همراه در سردخانه با توجه به گزارش های رسانه ها.

یک مقام پلیس به خبرنگاران گفت که دو unrefrigerated کامیون خارج اندرو T Cleckley مراسم تشییع جنازه سالن موجود حدود 50 بدن هر.

به گفته پلیس این اجساد نگهداری می شدند در اجاره کامیون برای بیش از یک هفته و برخی از آنها در حال شروع به تجزیه که منجر به بوی ناپاک.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio تا به حال در پنجشنبه نامیده کشف “ناپسند” و “کاملا غیر قابل قبول” است اما اصرار داشت که این مورد جدا و شهرستان شد و برخورد با تعداد زیادی از COVID-19 مرگ و میر ناشی از “به اندازه کافی”.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک ، کانون بیماری همه گیر در آمریکا عبور کرده 23,000 با حدود 18,000 مرگ و میر گزارش شده از شهر نیویورک به تنهایی.

تعداد موارد در دولت گذشته رفته 300,000.

ما در حال حاضر حساب برای بیشترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در جهان در 1,103,781 و 65,068 بود.

IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید