نیوزیلند مسجد مسلح به نمایندگی خود را در صدور حکم

Wellington, جولای 13 استرالیا سفید supremacist که اعتراف به قتل 51 نمازگزاران در تیراندازی و کشتار در دو نیوزی

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399

Wellington, جولای 13

استرالیا سفید supremacist که اعتراف به قتل 51 نمازگزاران در تیراندازی و کشتار در دو نیوزیلند مساجد است را رد کرد و خود را وکیل و نماینده خود را زمانی که او محکوم ماه آینده.

برنتون هریسون Tarrant تا به حال التماس گناه در ماه مارس به 51 اتهام قتل 40 از اقدام به قتل و یک بار از درگیر شدن در یک عمل تروریستی برای تیراندازی در کرایستچرچ در سال 2019.

او صدور حکم شنوایی تاخیر coronavirus همه گیر برنامه ریزی شده است برای شروع در کرایستچرچ در 24 آگوست و می تواند بیش از سه روز. تاریخ تایید شد در یک جلسه دادگاه در کرایستچرچ در روز دوشنبه که با حضور برخی از تیراندازی بازماندگان.

Tarrant دفاع تیم وکلای شین Tait و جاناتان هادسون اعمال در روز دوشنبه شنوایی برای اجازه خروج خود را به عنوان مشاور نقش آنها را پر کرده اند از آوریل 2019. آنها به دادگاه به آنها دستور داده شده بود توسط Tarrant به برداشت او به عنوان خواسته های به حق خود را به نمایندگی از خود است.

Tarrant شرکت در روز دوشنبه رسیدگی توسط لینک ویدئو از Auckland در زندان است. عدالت کامرون فرمانده تایید, Tarrant, درخواست برای اخراج وکلای او گفت که او راضی شد او را درک حق خود را به نمایندگی حقوقی و آرزو به صرف این که راست است.

یک وکیل هنوز هم منصوب شده توسط دادگاه برای ارائه مشاوره اگر Tarrant درخواست آن را. فرمانده به نام قبل از جمله گزارش و اظهارات قربانیان برای شنیدن.

Tarrant چهره حبس ابد با قاضی با داشتن برخی از اختیار در تصمیم گیری که چگونه بسیاری از سال Tarrant خدمت باید قبل از تبدیل شدن به واجد شرایط برای آزادی مشروط.

این حملات هدف قرار دادن مردم دعا در مساجد شوکه نیوزیلند که در آن قوانین جدید به سرعت تصویب ممنوعیت مرگبارترین انواع نیمه اتوماتیک سلاح. آن همچنین باعث تغییرات جهانی به رسانه های اجتماعی از پروتکل های پس از مسلح livestreamed خود را در حمله به Facebook از آن بازدید صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

ناگهانی گناه در ماه مارس تعجب بازماندگان و بستگان و رها بسیاری از مردم که تا به حال می ترسید Tarrant خواهد سعی کنید به استفاده از خود را در دادگاه به عنوان یک پلت فرم برای ترویج دیدگاه های خود را. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن