نیسان و رنو در کنار ادغام برنامه ای برای تعمیر خود را داد: منابع

نیسان به مدت طولانی در برابر رنو پیشنهاد برای مقاصدشان ادغام به عنوان مدیران احساس خودروساز فرانسوی بود و نه پ

توسط HONARMANDKHABAR در 6 خرداد 1399

نیسان به مدت طولانی در برابر رنو پیشنهاد برای مقاصدشان ادغام به عنوان مدیران احساس خودروساز فرانسوی بود و نه پرداخت سهم عادلانه خود را برای کار مهندسی آن را در ژاپن ایجاد تفرقه است که برخی از ترس می تواند خراب مشارکت.

در حال حاضر خودروسازان در سراسر جهان وضعیتی وخیم از همه گیر همکاران در حال برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی یک اتحاد است که تا حد زیادی موفق به تبدیل آن به مقیاس جهانی به یک مزیت رقابتی فراتر از مشترک تهیه قطعات.

هر دو تلاش خودروسازان به اعلام اواسط دوره بازسازی برنامه های این هفته است که در خدمت به عنوان یک پیمان صلح طراحی شده برای حل و فصل بلند مدت تنش پنج نفر آشنا با تعمیرات اساسی و گفتگو کرد.

"پس از باران, زمین سخت" به گفته یکی از مقامات ارشد نیسان منبع با استناد به محبوب ضرب المثل ژاپنی که به معنی روابط قوی تر پس از یک دوره از نزاع.

تمام پنج منابع درون داد که همچنین شامل Mitsubishi Motors Corp کاهش یافته است به نام چرا که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها.

نیسان و رنو هر برنامه ریزی قابل توجهی تجدید ساختار و کاهش هزینه است که می تواند بر ده ها هزار نفر از مشاغل با شرکت ژاپنی اعلام اقدامات on May 28 و فرانسوی خود شریک به احتمال زیاد به دنبال روز بعد.

قبل از این که, میتسوبیشی, نیسان و رنو در حال برگزاری یک کنفرانس خبری مشترک در مه 27, که در طی آن انتظار می رود آنها را به طرح فلسفه جدید خود را "رهبر-پیرو" رویکرد به داد.

این منابع گفت: این شرکتها بعید به افشای بسیاری از جزئیات در حوادث این هفته از نحوه رویکرد جدید استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن هزینه های این شرکت ها هنوز هم در حال کار بر روی پروژه های خاص.

بحران در خودروسازان است تسریع تلاش ها برای حل و فصل اختلافات است که مانع همکاری و هزینه های به اشتراک گذاری در تکنولوژی و توسعه محصول برای پنج سال منابع گفت.

میتسوبیشی و نیسان و رنو تمام کاهش یافته است به نظر رسمی در مورد داد برنامه.

'رهبر-پیرو'

این اتحاد به طور پیوسته ramped تا خروجی در طول سال ارائه بیش از 10 میلیون خودرو برای اولین بار در سال 2017, اولین سال کامل پس از میتسوبیشی پیوست و همکاری است.

اما مداوم quibbles های بیش از هزینه های نوآوری و جدید خودرو توسعه روابط خصمانه و متوقف قصد دارد به جعل حتی سخت تر داد.

نیسان مدیران بر این باورند مهندسین خود را قابل ملاحظه ای پربار تر از خود رنو همکاران و راه خودروساز فرانسوی پیشنهاد برای ترکیب تکنولوژی و توسعه محصول را به درستی نمی حساب برای نیسان مالکیت معنوی از این منابع گفت.

"نیسان مهندسین در میانگین تولید 40 درصد بیشتر از خود رنو همتایان در یک مقدار معین از زمان صرف شده در کار" یک خودی به رویترز گفت در ماه ژانویه است.

پس از دستگیری او در سال 2018 در توکیو به اتهام مالی سوء سابق داد سر Ghosn گفت: بازداشت خود را بخشی از یک توطئه توسط نیسان مدیران به او را پایین بیاورد و جلوگیری از هر گونه ادغام.

در اوایل این سال روابط نگاه تیره و تار به یک نقطه که در آن 21-سال داد در خطر سقوط.

با این حال چرخش در نظر دارد با توجه در حال حاضر به احتمال زیاد در ترکیب برای ایجاد آنچه در منابع به عنوان عادلانه تر راه های تکنولوژی و منابع در حالی که حفظ تمایز از اتحاد برندها.

نیسان افسر ارشد عامل Ashwani گوپتا و رنو رئیس ژان-دومینیک Senard هر دو کلید طرفداران این رویکرد جدید است که آنها خواستار یک "رهبر-پیرو" سیستم منابع به رویترز گفت.

این طرح برای یک شرکت منجر به توسعه یک نوع وسیله نقلیه و یا فن آوری های دیگر زیر نظر گرفتن یک صفحه از بازی-کتاب Gupta استفاده می شود برای احیای رنو این خودرو تجاری کسب و کار و همچنین به عنوان تقویت نیسان است.

زمانی که او بود به اتهام کسب و کار فرانسوی, نیسان, استفاده, رنو, خودرو معماری به عنوان بلوک های ساختمان برای آن شهرستان تحویل وانت در حالی که نیسان در نوبت ارائه رنو با تکنولوژی کامیون وانت.

کردن جدول

یک تست از این رویکرد جدید می تواند در مکان های مختلف در سراسر جهان مانند رنو و نیسان با هم کار کنند در اروپا و شاید آمریکای جنوبی و همچنین به عنوان چگونه نیسان و میتسوبیشی همکاری در جنوب شرقی آسیا و ژاپن است.

تحت کار جدید رابطه, نیسان می تواند سرب در اروپا بر متقاطع ورزش-شهرداری (Suv ها) در حالی که عامل به عنوان یک "پیرو" در تجاری کامیون و اتومبیل های شهرستان های کوچک با استفاده از نسخه های تولید شده توسط رنو, منابع گفت.

نیسان در کارخانه در ساندرلند انگلستان از اهمیت ویژه ای دارند.

رنو و نیسان در حال برنامه ریزی برای روشن کردن کارخانه مونتاژ به یک hub برای ورزشی شهرداری مانند نیسان قشقایی و رستوران کوچک و بالقوه خود رنو همتایان این Kadjar و Captur. این شرکت در حال کار بر روی برنامه, هر چند روشن نیست که تصمیم نهایی ساخته خواهد شد, منابع گفت.

آیا خودروهای رنو می تواند سودآوری ساخته شده در کارخانه نامشخص است با توجه به عدم اطمینان بیش از تعرفه به عنوان بریتانیا برگ اتحادیه اروپا با توجه به یکی از منابع.

"باید آن را خالص معامله اقتصادی, اما آن را نیز به احتمال زیاد یک تصمیم سیاسی, هم," او گفت:.

در فیلیپین, میتسوبیشی, به احتمال زیاد خواهد شد به کمک ماشین های نیسان به عنوان آن در حال حاضر دارای یک گیاه وجود دارد در حالی که این دو را گوشت گاو تا همکاری در ژاپن میکرو ماشین های کوچک کسب و کار است که باعث می شود تا در مورد نیمی از کشور مسافر در ماشین بازار.

آخرین تلاش برای نجات رنو-نیسان داد در یک زمان می آید از افزایش جهانی ناسیونالیسم اقتصادی و حمایت از تولیدات داخلی است که نشان دهنده یک خطر برای همکاری.

اما در حال حاضر رویکرد جدید به معنی این دو شرکت را کنار خواهد هر گونه بحث کامل ادغام منابع گفت. رنو صاحب یک 43.4% سهام کنترل در نیسان که صاحب رای غیر 15 ٪ سهام این خودروساز فرانسوی.

"آیا بحث ادغام بود دوباره در آینده ؟ هیچ کس نمی داند. همه باید برای آن آماده. اما تا آنجا که من می دانم آن را كودكان ونوجوانان دیگر" گفت: یکی از سران داد منابع. "این است که کاملا از دید ما امروز."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن