Niti Aayog توضیح می دهد که چگونه هند می تواند دسترسی به اعتبارات کربن به ارزش $50-60 میلیارد

تولید محصولات کشاورزی حساب برای 40 درصد از جهانی سطح زمین و مسئول 70 درصد از پیش بینی زیان در زمینی تنوع زیستی

توسط HONARMANDKHABAR در 9 خرداد 1399
تولید محصولات کشاورزی حساب برای 40 درصد از جهانی سطح زمین و مسئول 70 درصد از پیش بینی زیان در زمینی تنوع زیستی.

پیشنهاد تصویب نوآورانه روش کشاورزی بر اساس اصول زیست محیطی, Niti Aayog, معاون رئیس راجیو کومار روز جمعه گفت هند می تواند دسترسی به کربن اعتبارات ارزش دلار 50-60 میلیارد اگر آن را منتشر طبیعی کشاورزی و کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی). کومار در طول یک مجازی در سطح بالا دور جدول در کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی) و احیا کننده کشاورزی' ضمن تاکید بر نیاز به کشاورزی دانش بیشتر فشرده. او گفت: وجود دارد نیاز به اطمینان حاصل شود که طبیعی کشاورزی مقیاس پذیر است و جذب نوآوری.

اخبار مرتبط

"ما همچنین می توانید دسترسی به قرضه سبز بازار به ارزش 1 تریلیون دلار" کومار گفت که هند باید به تمرین کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی) به عنوان یک فرایند نوآوری و گسترش metrix برای اندازه گیری نتایج. "هند می تواند دسترسی به دلار 50-60 میلیارد دلار از اعتبارات کربن اگر آن را منتشر طبیعی کشاورزی و اگرواکولوژی" این Niti Aayog معاون رئیس گفت. "نمی توانید حمل با شیوه های گذشته به این دلیل است که مانند رانندگی یک ماشین در یک خیابان بن بست رسیده. نیاز به تغییر جهت برای صرفه جویی در محیط زیست و بهبود رفاه کشاورزان," او گفت:.

در هند شده است وجود دارد یک سابقه طولانی از کشاورزی است که بر اساس سنتی و محیط زیست, شیوه های. دولت هند شد اولین آلی دولت در جهان اهدا شد سازمان ملل متحد سیاست آینده طلا جایزه 2018.

تولید محصولات کشاورزی حساب برای 40 درصد از جهانی سطح زمین و مسئول 70 درصد از پیش بینی زیان در زمینی تنوع زیستی. علاوه بر این فعالیت های کشاورزی یکی از همکاران اصلی به انسان انتشار گازهای گلخانه ای و مسئول 25 درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای با توجه به فشرده کود استفاده و جنگل زدایی تأثیر منفی بودن حداقل 3.2 میلیارد نفر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب