غیر غذایی اعتباری کاهش Rs 1.76 لاخ کرور با وجود اعتباری فشار پایین و بازپرداخت

بانک اعتراف کنم که پیش بینی های قبلی از رشد اعتبار در حال رفتن به سقوط تخت در این سال مالی.برجسته و غیر غذایی

توسط HONARMANDKHABAR در 17 خرداد 1399
بانک اعتراف کنم که پیش بینی های قبلی از رشد اعتبار در حال رفتن به سقوط تخت در این سال مالی.

برجسته و غیر غذایی اعتباری در سیستم بانکی کاهش 1.7 درصدی و یا از طریق `1.76 لاخ کرور بین مارس 27 و 22 مه تومان 101.44 لاخ کرور نشان می دهد داده های منتشر شده توسط بانک مرکزی هند (RBI). در حالی که وجود داشته است Rs 1.68-لاخ کرور سقوط در وام های برجسته حتی در مقایسه با دوره یک سال پیش افت این سال می ایستد در نور از اعتبار overdrive راه اندازی شده توسط دولت و وام توقف که منجر به سقوط در بازپرداخت.

وزارت مالیه گفت: در اوایل این هفته است که بانک های دولتی به تنهایی باید تحریم وام به ارزش تومان 10,361.75 کرور زیر 100% اضطراری خط اعتباری تضمین طرح (ECLGS) به شرکت های کوچک است. بانکداران می گویند که در حالی که اعتباری است که تحریم برای کسب و کار خود استفاده محدود باقی مانده در زمانی که محدودیت در حرکت هستند و تنها فقط شروع به سهولت وجود دارد و موجود موجودی پاک می شود. به عبارت دیگر کمی وجود دارد که تقاضا برای وام و اعتبار و حتی به بانک ها آب گرفتگی با نقدینگی.

اخبار مرتبط

آخرین داده ها نشان می دهد رشد سپرده 10.66% در سال در سال (y-o-y) به تومان 138.3 لاخ کرور در حالی که رشد اعتبار بسیار کندتر 6.14% y-o-y در طول دو هفته منتهی به مارس 22. ضعیف محیط زیست برای اعتباری اطراف بوده است FY20 و گسترش Covid-19 تنها تشدید ریسک گریزی در میان وام دهندگان.

بانک اعتراف کنم که پیش بینی های قبلی از رشد اعتبار در حال رفتن به سقوط تخت در این سال مالی. بانک دولتی هند (SBI) رئیس Rajnish کومار روز جمعه گفت که این بانک تا به حال به خلق و خوی خود را انتظار 12 درصد رشد اعتباری در FY21. "ما تا به حال برای بودجه 12 درصد رشد در وام کتاب اما بعید به نظر می رسد در زمان سناریو. ما اعتقاد داریم باید آن را در جایی بین 5% تا 12%; نقطه میانی است 7-8% و این جایی است که ما باید" او گفت:.
تحلیلگران انتظار می رود تا اعتبار offtake در FY21 به عنوان شرکت ها و افراد در مواجهه با جریان نقدی مسائل ناشی از این مستند می تواند به شیر بانک ها.

در یک یادداشت به تاریخ مارس 20, مراقبت, رتبه بندی گفت که وام تضمین شده توسط دولت برای شرکت های کوچک و غیر بانکی وام دهندگان می تواند تحریک اعتباری بانک offtake. "بیشتر بانک ها بوده است گفت: برای افزایش سرمایه در گردش محدودیت های وام 10 ٪ است که کمک خواهد کرد که به شرکتهای کوچک و متوسط به ویژه در" آن گفت:, و اضافه کرد که بهبود ممکن است قابل توجهی با توجه به زمینه ریسک گریزی از بانک ها و ترس از بدتر شدن کیفیت دارایی. مراقبت از انتظار بانک رشد اعتبار برای سال به محدوده حدود 5-6%.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب