علیرغم هند اعتراض پاکستان به برگزاری انتخابات عمومی در گلگت-بلتستان

اسلام آباد ژوئن 28 پاکستان را برگزاری انتخابات عمومی در گلگت-بلتستان در 18 اوت دولت اعلام کرده است که پس از ای

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

اسلام آباد ژوئن 28

پاکستان را برگزاری انتخابات عمومی در گلگت-بلتستان در 18 اوت دولت اعلام کرده است که پس از این کشور بالا دادگاه اجازه برگزاری انتخابات در این منطقه وجود هند اعتراض شدید به اسلام آباد برای تلاش های خود را به "مواد تغییر" به سرزمین های تحت آن را "غیر قانونی و اجباری" اشغال.

پاکستان دیوان عالی کشور در آوریل 30, اجازه به دولت برای اصلاح یک 2018 اداری به منظور انجام انتخابات عمومی در این منطقه است.

رئیس جمهور عارف Alvi در روز شنبه تایید 18 اوت سال 2020 به عنوان نظرسنجی در روز به انتخابات عمومی به گلگت-بلتستان (GB) مجلس قانون گذاری با توجه به بیانیه ای از رئیس جمهور ،

GB کمیسیون انتخابات را برگزاری انتخابات در 24 حوزه با توجه به این بیانیه.

در گلگت-بلتستان منظور از سال 2018 ارائه شده برای اداری تغییرات از جمله اجازه نخست وزیر پاکستان به قانونگذاری در آرایه ای از افراد است.

هند در ماه گذشته صادر رفتار را به یک ارشد استاندار خوزستان در دهلی نو و تسلیم قوی در اعتراض به راس حکم دادگاه.

هند نیز به وضوح منتقل به پاکستان است که تمام سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ از جمله مناطق گلگت و بلتستان هستند بخشی جدایی ناپذیر از این کشور است.

وزارت امور خارجی گفت: دولت پاکستان یا خود قوه قضائیه هیچ منبع مر در سرزمین "به طور غیر قانونی و به زور" اشغال شده توسط آن است.

رئیس جمهور Alvi ماه گذشته اعلام شده به منظور تشکیل یک دولت موقت و تمدید قانون انتخابات 2017 از پاکستان به گلگت-بلتستان.

GB مجلس منحل شد و بعد از اتمام مدت آن در ژوئن 24.

دولت فدرال منصوب شده است Mir Afzal سابق معاون بازرس کل پلیس به عنوان "سرپرست وزیر". PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب