در حال حاضر Jio پمپ بنزین: RIL BP شروع سوخت خرده فروشی سرمایه گذاری مشترک تحت این نام تجاری

این سرمایه گذاری مشترک که در آن RIL دارای باقی مانده 51 درصد در حال حاضر شروع عملیات.جهانی انرژی supermajor BP

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399
RIL petrol pump, BP, RIL-BPاین سرمایه گذاری مشترک که در آن RIL دارای باقی مانده 51 درصد در حال حاضر شروع عملیات.

جهانی انرژی supermajor BP plc و Reliance Industries Ltd روز پنج شنبه اعلام کرد از آغاز سوخت خود را خرده فروشی سرمایه گذاری مشترک تحت نام تجاری 'Jio-bp'.

BP در سال گذشته بود خرید 49 درصد سهام در 1400 عجیب در پمپ بنزین و 31 حمل و نقل هوایی توربین سوخت (ع) ایستگاه های متعلق به Reliance Industries Ltd (RIL) برای 1 میلیارد دلار.

اخبار مرتبط

این سرمایه گذاری مشترک که در آن RIL دارای باقی مانده 51 درصد در حال حاضر شروع عملیات.

همچنین بخوانید: پنجم معامله! KKR به خرید 2.32% سهام در Jio سیستم عامل برای 1.5 میلیارد دلار

"پس از توافق اولیه در سال 2019 bp و RIL تیم کار کرده اند و از نزدیک در طول چند ماه گذشته در یک محیط چالش برانگیز برای تکمیل معامله به عنوان برنامه ریزی شده" این شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک اضافه کردن سوخت های جدید و تحرک سرمایه گذاری مشترک, اعتماد, BP تحرک با مسئولیت محدود (RBML) آغاز شده است ،

عامل تحت 'Jio-bp' با نام تجاری سرمایه گذاری مشترک با هدف تبدیل شدن به یک بازیکن برجسته در هند سوخت و تحرک بازار.

RBML به دریافت مجوز بازاریابی برای حمل و نقل سوخت در میان دیگر لازم نظارتی و قانونی مصوبات.

این سرمایه گذاری مشترک آغاز خواهد شد فروش سوخت و روغن Castrol با اثر فوری از آن موجود رسانه های خرده فروشی خواهد شد که rebranded به 'Jio-bp" در دوره به دلیل.

"آن را به اهرم تکیه حضور سراسر 21 متحده و آن میلیون ها نفر از مصرف کنندگان از طریق Jio دیجیتال پلت فرم. bp را گسترده خود را تجربه جهانی در با کیفیت بالا و متفاوت سوخت روغن های خرده فروشی و پیشرفته کم کربن mobility solutions" بیانیه ای گفت:.

هند سوخت خودرو خرده فروشی است که توسط بخش دولتی به شرکتهای نفتی که خود را اکثریت 69,392 پمپ های بنزین در کشور است. دولتی نظرسنجی BPCL و HPCL خود 62,072 پمپ بنزین و 224 از 256 حمل و نقل هوایی ایستگاه های سوخت در کشور است.

BP و RIL گفت: آنها انتظار دارند که سرمایه گذاری به سرعت در حال رشد برای کمک به دیدار با هند با رشد سریع تقاضا برای انرژی و تحرک است.

"هند انتظار می رود که سریعترین رشد بازار سوخت در جهان بیش از 20 سال آینده با تعداد زیادی از خودروهای سواری در کشور تخمین زده می شود به رشد تقریبا شش برابر بیش از این دوره است. RBML با هدف گسترش و از آن زمان سوخت خرده فروشی شبکه ای از بیش از 1400 سایت های خرده فروشی به 5,500 بیش از پنج سال آینده" بیانیه ای گفت:.

این رشد سریع نیاز به چهار برابر افزایش کارکنان شاغل در ایستگاه های خدمات — رشد از 20 ، 000 80,000 در این دوره است.

این سرمایه گذاری مشترک نیز با هدف افزایش حضور خود را از 30 به 45 فرودگاه در سال های آینده.

RIL رئیس و مدیر عامل Mukesh Ambani گفت: "اعتماد در حال گسترش است در آن قوی و با ارزش و با همکاری bp برای ایجاد یک پان-هند با حضور در خرده فروشی و حمل و نقل هوایی سوخت. RBML هدف خواهد به یک رهبر در تحرک و کم کربن راه حل آوردن پاک کن و گزینه های مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان هند با دیجیتال و تکنولوژی که ما کلید توانمندسازها."

برنارد Looney BP رئیس اجرایی گفت: هند بوده است که منجر راه با نوآوری در فن آوری دیجیتال مهندسی ارزش و جدید راه حل های انرژی.

"این کشور است که نیاز به انرژی بیشتری برای رشد اقتصادی خود را و آن را به عنوان موفق آن نیاز به تحرک و راحتی را تسریع بخشد. bp دارای سابقه افتخار در هند پوشا بیش از یک قرن است. ما مفتخر به یک شریک استراتژیک با تکیه – هند با ارزش ترین شرکت و خوشحال است که همکاری ما رشد کرده در هر دو ماده و روح در طول این دهه گذشته" او گفت:.

جدید سرمایه گذاری مشترک در طلب آن برای ارائه به مصرف کنندگان هند با پیشرفته سوخت با کاهش تولید گازهای گلخانه ای خودرو الکتریکی شارژ و دیگر کم کربن راه حل در طول زمان است.

RBML نیز متعهد به decarbonisation از عملیات های خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن گسترده تر اکوسیستم بیانیه ای گفت:.

با آن بسیاری از سرمایه گذاری در هند و به کارگیری حدود 7,500 مردم در نفت و گاز و روغن و پتروشیمی کسب و کار BP یکی از بزرگترین شرکت های انرژی بین المللی در هند.

علاوه بر گاز خود را از ارزش های زنجیره ای خرده فروشی, حمل و نقل هوایی سوخت و تحرک داد با RIL BP فعالیت های شامل روغن Castrol, نفت و گاز, تجارت, پروژه های انرژی پاک از طریق سرمایه گذاری در Lightsource bp آن-فعالیت های دفتر و جهانی کسب و کار خدمات مرکز.

BP صاحب 33.3 درصد سهام در RIL-اداره گاز بلوک در شرق فلات قاره از جمله ضعیف KG-D6 بلوک.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب