شمار کارت: هیچ قابل رویت شماره یا کد بر روی کارت افزایش امنیت کاربر

وجود دارد چندین شرکت دیگر که نیز در حال حرکت به جهان numberless, کارت, ترکیب تکنولوژی با سرمایه گذاری.توسط Shr

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399
There are several other companies which are also moving to the world of numberless cards, incorporating tech with finance.وجود دارد چندین شرکت دیگر که نیز در حال حرکت به جهان numberless, کارت, ترکیب تکنولوژی با سرمایه گذاری.

توسط Shriya Roy

همانطور که ما حرکت به سمت cashless اقتصاد آن را تبدیل به طور فزاینده ای مهم برای سرمایه گذاری در سیستم های که ترکیب امن فن آوری است. یک گام در این جهت است که شمار کارت. این کارت که هیچ قابل رویت شماره یا کد حک شده بر روی آنها افزایش امنیت کاربر است. اگر یک مشتری اتفاق می افتد به از دست دادن آن وجود دارد کاهش خطر از اطلاعات شخصی خود را که به بیرون درز اگر کارت می افتد در دست اشتباه است. برای پرداخت احراز هویت مشتری فقط به یک پین وارد کنید که معمولا تنها یک بار استفاده محدود کردن امکان تقلب. برخی از numberless کارت همچنین اجازه می دهد تا فرم های دیگر از احراز هویت دیگر از پین. علاوه بر این بسیاری از این کارت ها متصل به برنامه های مربوطه خود را بر روی یک کاربر تلفن کمک آسان غیر فعال کردن.

اخبار مرتبط

اخیرا هند دیدم اول آن numberless بودن کارت راه اندازی شد. FamPay تلفن همراه بانک برای نوجوانان فراهم می کند که بدون پرداخت پول نقد معامله گزینه های معرفی FamCard. آن را مانند یک کارت بدهکاری اما یکی که نوجوانان می توانید با استفاده از پرداخت به طور مستقل بین بردن پدر و مادر از مشکل به آنها پول نقد و یا خود را بدهی و یا کارت های اعتباری است. با FamCard افراد زیر سن قانونی می توانید آنلاین و همچنین آفلاین پرداخت بدون نیاز به راه اندازی یک حساب بانکی. تمام معاملات انجام شده از طریق آن ها محافظت می شود. اطلاعات ضروری ذخیره شده در FamCard برنامه بر روی گوشی کاربر است. کارت اگر نابجا و یا به سرقت رفته می تواند به راحتی غیر فعال با استفاده از این برنامه است.

وجود دارد چندین شرکت دیگر که نیز در حال حرکت به جهان numberless, کارت, ترکیب تکنولوژی با سرمایه گذاری. با شتاب و جنوب شرق آسیا را پیشرو سوار-نقطه تحویل غذا و پرداخت بدون پرداخت پول نقد راه حل های نرم افزار راه اندازی آسیا اول numberless کارت در سال گذشته است. این GrabPay کارت با هدف کمک مالی به ورود میلیون ها نفر از مردم در underbanked و unbanked دسته بندی ها زندگی در جنوب شرق آسیا. اطلاعات کارت ذخیره شده در GrabPay نرم افزار محدود کردن خطرات امنیتی.

طراحی و توسعه در همکاری با مسترکارت های GrabPay کارت را قادر می سازد مصرف کنندگان به کسب GrabRewards به عنوان دارندگان کارت کسب پاداش امتیاز در خرید های ساخته شده با استفاده از کارت. آن می آید با ویژگی های در برنامه کارت قفل تابع به عنوان خوبی است که پین محافظت شده اجازه می دهد تا کاربران را به فورا تعلیق پرداخت و در مورد آنها از دست دادن کارت.

غول تکنولوژی اپل بیش از حد خود را numberless کارت اعتباری است که بخشی از آن اپل پرداخت خدمات. کارت ایدز خریداران در خرید خود را از طریق اپل تلفن و یا تماشا کنید. آن را با استفاده از ID لمسی برای کاهش تقلب. در حالی که هیچ قابل رویت شماره بر روی کارت ذخیره شده است در کیف پول دیجیتال همراه با کارت در یک گوشی کاربر است.

پس اپل, قدم به قدم, منحنی یک کارت اعتباری و برنامه کسب و کار نیز با آن جدید numberless کارت در آوریل این سال است. تعدادی از کارت های ذخیره شده در داخل نرم افزار می توان توسط مشتریان از طریق منحنی برنامه. این کارت با این نسخهها کار در تمام کشورهایی که پذیرش مستر و امکانات تماس تراشه و پین و magstripe را پردازش.

اسپانیایی چند ملیتی تجاری بانک بانکو سانتاندر نیز وارد بازی با راه اندازی آن برای اولین بار numberless کارت اعتباری در مکزیک است. کارت نمایش تنها نام دارنده کارت و تاریخ انقضاء است. این بانک می گوید آن کارت می تواند به کاهش خطر تقلب تا 90%. عدم رقمی ساخته شده است تا با استفاده از کارت های دیجیتال با CVV. همچنین ویژگی های یک پین است که مشتریان می توانید استفاده کنید برای ساخت معاملات. آنها می توانند با استفاده از این کارت برای خرید در فروشگاه های فیزیکی نیز هست. برای معاملات آنلاین مشتریان می توانند با استفاده از نسخه دیجیتال از کارت های خود را با استفاده از فوق العاده کیف پول برنامه. اگر آنها می خواهند برای دسترسی به اطلاعات کارت خود را, آنها می توانند این کار را با استفاده از فوق العاده کیف پول برنامه.

شمار کارت به آرامی اما مطمئنا revolutionising دیجیتال پرداخت و آنها را امن تر است. و این واقعیت است که یکی می تواند به راحتی مسدود کردن کارت از طریق یک برنامه امن بر روی تلفن خود را باعث می شود آن را مضاعف موثر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن