NZ تایید دو مورد جدید پایان coronavirus رایگان اجرا

Wellington, ژوئن 16 نیوزیلند گفت: این دو مورد جدید از coronavirus هر دو مربوط به سفر اخیر از انگلستان به پایان

توسط HONARMANDKHABAR در 27 خرداد 1399

Wellington, ژوئن 16

نیوزیلند گفت: این دو مورد جدید از coronavirus هر دو مربوط به سفر اخیر از انگلستان به پایان 24-روز رنگ اثر خط از عفونت های جدید در کشور است.

جدید عفونت ها مجموعه ای از بازگشت به نیوزیلند که برداشته اجتماعی و اقتصادی محدودیت به جز کنترل مرز هفته گذشته اعلام آن نداشت جدید و یا فعال موارد coronavirus یکی از اولین کشورهای جهان برای بازگشت به قبل از همه گیر نرمال.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هشدار داده بود که موارد جدید ممکن است در آینده به عنوان زلاند نو به خانه بازگشت و برخی دیگر اجازه داشتند در تحت شرایط خاص است.

دو مورد جدید بودند زنان در 30s و 40s خود را که بازدید از مرگ یک پدر و مادر در, Wellington, مدیر کل بهداشت و درمان گفت: در یک کنفرانس خبری.

هر دو وارد در نیوزیلند در ژوئن 7 از انگلستان از طریق دوحه و بریزبن و در انزوا تسهیلات در اوکلند.

آنها داده شد و مجوز ویژه برای ترک این مرکز به بازدید از مرگ پدر و مادر در ولینگتون. هر دو خود جدا اکنون اشلی بلومفیلد گفت.

این طول می کشد تعداد کل موارد ثبت شده در کشور به 1,506 فتح کرد گرفته شد موارد مرگ و میر ناشی از این بیماری باقی می ماند در 22.

نیوزیلند 5 میلیون نفر آمده از این بیماری همه گیر در حالی که بزرگ اقتصاد مانند برزیل و انگلیس و هند و ایالات متحده همچنان دست به گریبان با گسترش ویروس.

این بود که تا حد زیادی با توجه به محدودیت های سخت که در آن بسیاری از کسب و کار بسته شدند و هر کس به جز ضروری کارگران مجبور به ماندن در خانه.

Protocol wine studio شده و با احتیاط گفت: این کشور شد 'COVID-رایگان' به عنوان جهانی همه گیر خروشان در سراسر جهان و موارد جدید شد و به احتمال زیاد برای آمدن به این کشور است.

"من نمی خواهم زلاند نو به این باور است که جنگ بیش از زمانی که آن را نمی," او گفت: اوایل این هفته. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب