Odisha مستند: بانک ها می توانند در عمل دولت با 50 درصد کارکنان

Odisha مستند اخبار: دولت اجازه می دهد تا بانک ها به کار با 50 درصد کارکنان.این Odisha دولت تصمیم گرفته است به

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399
Odisha lockdown newsOdisha مستند اخبار: دولت اجازه می دهد تا بانک ها به کار با 50 درصد کارکنان.

این Odisha دولت تصمیم گرفته است به بانک ها اجازه می دهد به کار با 50 درصد ظرفیت کارکنان به جای 25 درصد از دوشنبه به منظور جلوگیری از سنگین عجله از مشتریان اطلاع رسانی صادر شده توسط ویژه امداد کمیسر (SRC) گفت. 50 درصد کارکنان اجازه خواهد داشت در چهار سنگین virus بار مناطق Ganjam, خوردا, Cuttack و Jajpur همراه با Rourkela شهرستان که در آن 14 روز مستند تحمیل شده از جولای 17 ژوئیه 31.

SRC ساخته شده و این تغییر در پی مقامات بانکی اشاره به مسائل و مشکلات خود را با توجه به سنگین عجله از مشتریان با توجه به نیروی انسانی کمتر به دلیل مستند.

اخبار مرتبط

بانک ها در چهار منطقه و Rourkela شهرستان مجاز به کار از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر با خدمات به مشتریان از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر با اثر از 20 جولای تا 31 جولای, تازه, اطلاع رسانی, گفت:, و اضافه کرد که بانک ها خواهد شد به شدت به دنبال هنجارهای فیزیکی فاصله.

بر این اساس دولت های منطقه و پلیس محلی را ارائه پشتیبانی مورد نیاز به بانک ها برای اطمینان از مناسب فیزیکی فاصله که در آن مورد نیاز گفت: این اطلاع رسانی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب