کودکان بزرگتر گسترش coronavirus فقط به عنوان بسیار به عنوان بزرگسالان, مطالعه می یابد

یک مطالعه بزرگ جدید از کره جنوبی ارائه می دهد پاسخ: کودکان کمتر از سن 10 انتقال به دیگران بسیار کمتر از بزرگسا

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399

یک مطالعه بزرگ جدید از کره جنوبی ارائه می دهد پاسخ: کودکان کمتر از سن 10 انتقال به دیگران بسیار کمتر از بزرگسالان انجام دهد اما خطر صفر نیست. و کسانی که بین سنین 10 تا 19 می تواند گسترش ویروس حداقل به عنوان به خوبی به عنوان بزرگسالان انجام دهد.

این یافته ها نشان می دهد که به عنوان بازگشایی مدارس, جوامع را ببینید خوشه عفونت را ریشه که شامل کودکان در تمام سنین چند از کارشناسان هشدار داد.

"من از ترس است که شده است وجود دارد به این معنا که بچه ها فقط نمی خواهد آلوده و یا نمی تواند آلوده در همان راه به عنوان بزرگسالان است و از این رو آنها تقریبا مانند یک حباب جمعیت" گفت: Michael Osterholm, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا است.

"وجود خواهد داشت انتقال" Osterholm گفت. "آنچه ما باید انجام دهید این است که بپذیرید که در حال حاضر و شامل است که در برنامه های ما است."

مطالعات متعددی از اروپا و آسیا پیشنهاد کرده اند که کودکان کمتر احتمال دارد به حذف ویروس به طور کامل و به گسترش ویروس. اما بسیاری از کسانی که در مطالعات کوچک و ناقص دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

این مطالعه جدید "بسیار با دقت انجام می شود, آن را منظم و به نظر می رسد در یک بسیار بزرگ جمعیت" جها گفت. "این یکی از بهترین مطالعات ما تا به حال تا به امروز در مورد این موضوع."

دیگر کارشناسان نیز با تمجید از مقیاس و دقت تجزیه و تحلیل کنید. پژوهشگران کره جنوبی شناسایی 5,706 افرادی که برای اولین بار به گزارش COVID-19 علائم در خانواده خود را بین Jan. 20 و 27 ماه مارس هنگامی که مدارس تعطیل شد و سپس ترسیم 59,073 مخاطبین از این "شاخص موارد است." آنها آزمایش همه خانواده مخاطبین از هر بیمار صرف نظر از علائم اما تنها آزمایش علامتی مخاطبین خارج از خانواده است.

اولین کسی که در یک خانواده به توسعه علائم لزوما برای اولین بار آلوده شده اند و محققان اذعان کرد این محدودیت. کودکان نیز به احتمال زیاد کمتر از بزرگسالان به نشان دادن علائم بنابراین این مطالعه ممکن است دست کم تعدادی از کودکانی که با تنظیم کردن زنجیره انتقال درون خانواده خود را.

کارشناسان گفت: رویکرد معقول و منطقی بود. "آن را نیز از یک محل با یک تماس ردیابی انجام می شود در نقطه مداخلات بودند که در جای خود قرار داده گفت:" لایحه Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

کودکان زیر سن 10 سالگی تقریبا نیمی به عنوان به احتمال زیاد به عنوان بزرگسالان به گسترش این ویروس به دیگران سازگار با مطالعات دیگر. که ممکن است دلیل این که کودکان به طور کلی بازدم هوا کمتر و در نتیجه کمتر ویروس-لادن در هوا و یا اینکه آنها بازدم است که هوا و نزدیک به زمین ساخت آن را کمتر احتمال دارد که بزرگسالان خواهد آن را در تنفس.

حتی پس از, تعدادی از عفونت های جدید کشت توسط کودکان ممکن است در هنگام بازگشایی مدارس نویسندگان این مطالعه هشدار داد. "کودکان خردسال ممکن است نشان می دهد بالاتر حمله نرخ زمانی که مدرسه بسته شدن به پایان می رسد, کمک به جامعه انتقال COVID-19" آنها نوشت. مطالعات دیگر نیز نشان می دهد که تعداد زیادی از مخاطبین برای دانش آموزان که ارتباط برقرار کردن با ده ها تن دیگر برای بخش زیادی از روز ممکن است لغو و خود را کوچکتر خطر آلوده کردن دیگران است.

محققان ترسیم مخاطبین تنها از کودکانی که احساس بد پس از آن است که هنوز مشخص نیست چگونه کارآمد بدون علامت در کودکان گسترش این ویروس گفت: Caitlin رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

"من فکر می کنم آن را همیشه برای رفتن به صورتی که علامتی کودکان عفونی," او گفت:. "سوالات در مورد نقش کودکان بیشتر در اطراف این که آیا کودکانی که اصلا علائم عفونی."

رودخانه شد یک عضو از یک پنل علمی که روز چهارشنبه بازگشایی مدارس در هر کجا که ممکن است برای کودکان معلول و برای کسانی که در مدارس ابتدایی زیرا این گروه دارای بیشترین مشکل آموزش آنلاین. او گفت: مطالعه جدید نمی دهد که توصیه.

مطالعه بیشتر نگران کننده برای کودکان در مدرسه متوسط و بالا. این گروه حتی به احتمال زیاد آلوده به دیگران از بزرگسالان بودند این مطالعه نشان داد. اما برخی از کارشناسان گفت که پیدا کردن ممکن است یک اتفاق یا بنیادی ممکن است از کودکان رفتارهای.

این کودکان اغلب به عنوان بزرگ به عنوان بزرگسالان و در عین حال ممکن است برخی از همان unhygienic عادات کودکان به عنوان جوان انجام دهد. آنها همچنین ممکن است شده اند به احتمال زیاد بیشتر از کودکان جوانتر به معاشرت با همسالان خود در داخل مجتمع در کره جنوبی.

"ما می توانیم حدس و گمان در تمام طول روز در مورد این, اما ما فقط نمی دانم" Osterholm گفت. "خط پایین این پیام است: تاپیک قصد انتقال است."

او و دیگر کارشناسان گفت: مدارس نیاز به آماده شدن برای عفونت به موسیقی پاپ. جدا از اجرای فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت و, ماسک مدارس نیز باید تصمیم بگیرد که چگونه به آزمون دانش آموزان و کارکنان — از جمله رانندگان اتوبوس — هنگامی که و چگونه به نیاز مردم به قرنطینه و زمانی که تصمیم به بستن و بازگشایی مدارس.

اما آنها با چالش های به یاد ماندنی چون شواهد در انتقال در مدارس شده است به دور از قطعی تا کنون ، برخی از کشورها مانند دانمارک و فنلاند را با موفقیت به بازگشایی مدارس, اما دیگران مانند چین و اسرائیل و کره جنوبی تا به حال به آنها را دوباره.

"افراد بسته به ایدئولوژی خود را در مدرسه باز در حال انتخاب است که شواهد به حال و که نیاز به اجتناب شود" گفت: Jeffrey شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی در نیویورک است.

اگر چه این مطالعه جدید را ارائه نمی کند, پاسخ قطعی او گفت: آن را نشان می دهد که مدارس می توانند با افزایش ویروس سطوح در یک جامعه است.

"تا زمانی که کودکان نه تنها کامل بست — ناتوان از عبور از ویروس که به نظر نمی رسد به صورت قرار دادن آنها را با هم در مدارس و داشتن آنها را مخلوط با معلمان و سایر دانش آموزان ارائه خواهد شد فرصت های اضافی برای این ویروس به حرکت از فرد به فرد" او گفت:.

در همان زمان شمن گفت: این مهم برای کودکان به دست بحرانی سال در آموزش و پرورش و اجتماعى کردن و مدارس باید unenviable وظیفه انتخاب بین گزینه های آن: "آن را سخت در تلاش برای پیدا کردن تعادل مناسب."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن