Oli, Prachanda برای برگزاری مذاکرات دوباره

کاتماندو در جولای 5 مهم مذاکرات بین نخست وزیر KP Sharma Oli و حاکم نپال و حزب کمونیست اجرایی رئیس Pushpa کمال

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

کاتماندو در جولای 5

مهم مذاکرات بین نخست وزیر KP Sharma Oli و حاکم نپال و حزب کمونیست اجرایی رئیس Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' در این موضوع از قدرت های شکست خورده در روز یکشنبه. آنها توافق کردند برای دیدار دوباره در روز دوشنبه به مرتب کردن بر اساس تفاوت های خود را جلوتر از حزب قدرتمند ایستاده جلسه کمیته.

این Prachanda جناح حمایت رهبران ارشد از جمله Madhav نپال و Jhalanath Khanal شده است خواستار Oli استعفای. رهبران دو کشور موفق به رسیدن به هر گونه توافق به هر دو گیر مربوطه خود می ایستد به گفته یک منبع نزدیک به Oli.

"رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی طیف گسترده ای از مسائل اما هیچ مشترک رسیده بود," او گفت:.

این دو بار به تعویق افتاد قدرتمند ایستاده جلسه کمیته حزب در روز دوشنبه انتظار می رود که برای تصمیم گیری در مورد آینده سیاسی از 68 ساله نخست وزیر.

در ضمن Oli ملاقات با مخالفت کنگره نپال رئیس Sher بهادر Deuba. اگر چه روشن نیست که چه مسائلی مورد بحث قرار گرفت در طول جلسه حدس و گمان وجود دارد که Oli ممکن است به دنبال Deuba را پشتوانه خود را به صرفه جویی دولت در مورد حزب حاکم انشعابات.

در شنبه Oli گفت که حزب حاکم کمونیست است رو به قبر بحران نشان می دهد که ممکن است تقسیم به زودی. — PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن