اکسیژن در حال حاضر اجرا می شود پایین به عنوان COVID-19 موج در آفریقای جنوبی

ژوهانسبورگ جولای 10 Coronavirus طوفان وارد کرده است در جنوب آفریقا, اما در پر COVID-19 بخش صدا است که کمتر از

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

ژوهانسبورگ جولای 10

Coronavirus طوفان وارد کرده است در جنوب آفریقا, اما در پر COVID-19 بخش صدا است که کمتر از یک سر و صدا از یک سوهان.

پزشکی اکسیژن پایین در حال حاضر در بیمارستان ها در کانون کشور شیوع Gauteng استان به مراکز قدرت از ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا. وزیر بهداشت Zweli Mkhize بازدید از یک بیمارستان جمعه گفت مقامات در حال کار با صنعت برای منحرف کردن اکسیژن بیشتری راه خود را.

برخی از بیمارستان بیماران ریخته به گرم چادر در پارکینگ. آنها تحت دراز ضخامت پتو در وسط زمستان در نیمکره جنوبی با ورود جبهه سرد در این آخر هفته و در درجه حرارت رود به شیب زیر نقطه انجماد.

آفریقای جنوبی یک شب دیگر ارسال رکورد روزانه بالا از تایید موارد 13,674 به آفریقا توسعه یافته ترین کشور است جهانی جدید hot spot با 238,339 موارد کلی. بیش از یک سوم در گائوتنگ.

"طوفان است که ما باید به طور مداوم هشدار داده آفریقای جنوبی در مورد در حال حاضر ورود" Mkhize گفت: در این هفته.

یک پرستار در, Chris Hani Baragwanath بیمارستان سومین بیمارستان در جهان با بیش از 3000 تخت — نقاشی یک تصویر تلخ گفت: بیماران جدید مبتلا به این ویروس در حال حاضر به بستری عادی بخش به عنوان COVID-19 آنهایی که کامل هستند.

"بیمارستان ما غیرمنتظره است در حال حاضر. شده است وجود دارد هجوم بیماران بیش از دو هفته گذشته به" پرستار گفت: صحبت کردن به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به مصاحبه.

بیشتر و بیشتر همکاران در بیمارستان در حال آزمایش مثبت روزانه برای ویروس پرستار گفت: "حتی افرادی که مشغول به کار در COVID بخش".

در حال حاضر بیش از 8000 سلامت کارگران در سراسر آفریقا آلوده شده اند — نیمی از آنها در آفریقای جنوبی.

چگونه این کشور در تلاش برای مدیریت این بیماری همه گیر خواهد بود تکثير در کشورهای دیگر در سراسر آفریقا که دارای پایین ترین سطح از بودجه بهداشت و سلامت نیروی انسانی است.

این قاره که از جمعه تا به حال 541,381 موارد تایید شده اما کمبود در تست مواد به معنای واقعی شماره ناشناخته است.

آفریقای جنوبی افزایش موارد می آید به عنوان کشور باعث شده است یکی از دقیقترین مستندات و حتی فروش الکل ممنوع تا ژوئن 1.

در حال حاضر رستوران نشسته و خدمات و تجمعات مذهبی را از سر گرفت. اقتصاد صدمه زدن و مورد نیاز بازگشایی, مقامات گفت.

اما عصبی مقامات در Gauteng استان را به نام سختگیرانه تر مستند اقدامات برای بازگشت. در روز جمعه, Gauteng برتر دیوید Makhura اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت با علائم خفیف.

"ما باید دو برابر تلاش های ما," او در بیانیه ای گفت: اصرار مردم به پوشیدن ماسک صورت خود را با دست بشویید و از راه دور خود را.

علائم هشدار دهنده نگه داشتن فلاش. تخت بیمارستان در تمام استان ها می تواند کامل در ماه های وزیر بهداشت گفت: در این هفته. روز جمعه گفت: یک تیم است که به دنبال در از 2000 تخت اضافی برای بیمارستان در گائوتنگ.

در علاوه بر این به تخت کمبود بسیاری از بیمارستان ها در حال دست و پنجه نرم کردن با اکسیژن محدود منابع به درمان بیماران مبتلا به این بیماری تنفسی است.

پسر ریچاردز مدیر مراقبت های بالینی در شارلوت Maxeke بیمارستان در ژوهانسبورگ گفت: AP آنها بسیار نگران است.

"حتی یک بیمارستان بزرگ مانند ما مشکل تامین مقادیر کافی از اکسیژن برای بیماران ما. همان چیزی است که اتفاق می افتد در هلن یوسف (بیمارستان) و این یک مشکل عمده است."

در بیمارستان صحرایی در Nasrec Expo Center در ژوهانسبورگ هیچ یک از 450 تخت اکسیژن گفت: Lynne ویلکینسون یک متخصص سلامت که بخشی از یک تلاش داوطلبانه است که خواستار 100 متمرکز کننده اکسیژن است.

خلوص و حجم اکسیژن کمتر در حمل و معمولا دستگاه های موقت.

منابع آنها مشکل است چرا که آنها خریداری شده توسط بخش خصوصی حتی در خصوصی افراد او گفت: AP: "آنها را نگه دارید آنها را در خانه."

هشت صد تخت جدید ساخته خواهد شد در این زمینه بیمارستان و وزیر بهداشت در روز جمعه گفت: تسهیلات دریافت می کند 1,000 "اکسیژن امتیاز است." اما این را هفته ویلکینسون گفت. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب