اونس توقف هنگ کنگ استرداد پیمان

ملبورن, جولای 9 نخست وزیر اسکات موریسون در روز پنج شنبه اعلام کرد تعلیق استرالیا استرداد پیمان با هنگ کنگ بیش

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

ملبورن, جولای 9

نخست وزیر اسکات موریسون در روز پنج شنبه اعلام کرد تعلیق استرالیا استرداد پیمان با هنگ کنگ بیش از بحث برانگیز چینی امنیت ملی قانون اعمال شده وجود دارد و ارائه ویزا به 10000 دانش آموزان و موقت کارگران ماهر از سابق قلمرو بریتانیا برای شروع یک زندگی جدید در این کشور است.

'کاوشگر نقش چین'

واشنگتن: یک گروه از 14 ما نمایندگان مجلس باید معرفی یک لایحه در کنگره که خواسته های دولت برای شناسایی تجزیه و تحلیل و مبارزه با اتهام تلاش های دولت چین برای بهره برداری از Covid همه گیر برای ناسیونالیستی داشت. PTI

این حرکت پس از رئیس جمهور چین ماه گذشته امضا برانگیز قانون برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که اجازه پکن برای سرکوب مخالفان جرم فتنه و محدود کردن اعتراضات با مجازات تا به زندگی در زندان است.

اسکات موریسون استرالیا PM

'اذعان تغییر اساسی'

ما تصمیم نشان دهنده اذعان اساسی تغییر شرایط در رابطه با هنگ کنگ به دلیل امنیتی جدید که به نظر ما تضعیف می کند "یک کشور و دو سیستم' چارچوب است.

"ما تصمیم به تعلیق استرداد توافق با هنگ کنگ نشان دهنده اذعان اساسی تغییر شرایط در رابطه با هنگ کنگ به دلیل امنیتی جدید که به نظر ما تضعیف می کند "یک کشور و دو سیستم' چارچوب و هنگ کنگ خود قانون اساسی و درجه بالایی از استقلال تضمین شده در چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که در مجموعه وجود دارد خارج وجود دارد" موریسون گفت: در کانبرا است. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب