Paint VS. پوشش پودر: کدام یک بهتر است؟

در پودر پوشش در مقابل بنر نقاشی ، سوالات مختلف شکوفا می شود. پوشش پودر چقدر سخت است؟ آیا پوشش پودری از نقاشی برتر است؟ پاسخ مناسب واقعاً می تواند نتیجه بگیرد که کدام یک از دو روش به بهترین وجه اقدامات همراه را برآورده می کند.

1. اثربخشی هزینه پوشش و پوشش رنگ

مزایای استفاده از فرآیند پوشش پودر

در مقطعی که به مؤلفه های پولی فکر می شود ، اصلی ترین مزیت فرآیند پودر پوشاندن ، مهارت آن است. با داشتن مهارت تبادل كلي 60-70٪ ، حدود 66٪ از پودر مورد استفاده براي يك برنامه خاص نياز پيشنهادي را پر مي كنند. از طرف دیگر ، رنگ فقط 30-35٪ از تبادل ارز برخوردار است و به این ترتیب 66٪ از رنگ مورد استفاده برای یک برنامه مشخص را خراب می کند.

در هر صورت ، اگر مبالغ اضافی را در نظر بگیرید ، همه چیز با کاربردهای پودر از بین نمی رود. پس از اتمام یک پودر پودری ، می توان سطح پودری که کنار می رود جمع شده و برای استفاده در چرخه زیر برگردانده شد. هیچ نوع محافظت با رنگ چلپ چلوپ قابل تصور نیست ، در صورتی که در صورت عدم غفلت از رسیدن به هدف خود در اولین مرحله از رسیدن ، غافل شود.

2. امنیت رنگ آمیزی و پوشش پودر

در مقابل نقاشی با دوش ، پوشش پودر با توجه به این واقعیت که کالای پویا – پودر پلیمری – غیرفعال است و از این طریق از سموم رهایی می یابد روشی مطمئن تر است. از طرف دیگر رنگ ، عموماً دارای حلالهای مسموم و تشدید طبیعی ناپایدار است که در هنگام تنفس می تواند ناامن باشد.

در حالی که در هنگام استفاده از روکش های پودری نیاز به پوشیدن دستگاه های دفاعی دارید ، این روش به طور کلی تمیز کننده و از خطرات مرتبط با رفاه رهایی می یابد. تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، محافظت از پودر از رسیدن به پوست شما بسیار مهم است ، اما این به دلیل کم بودن اندازه overspray که از نتیجه این روش حاصل می شود ، غیرممکن است.

3. زیست محیطی پودر پوشش در مقابل نقاشی

نقاط کانونی سازگار با محیط زیست پودر در گذشته از رویه خود برنامه گسترش می یابد. از آنجا که هیچ گونه سموم یا مخلوط های طبیعی غیرقابل پیش بینی در پلیمرهای پودر یافت نمی شود ، قسمتهای بلااستفاده ، بدون در نظر گرفتن استفاده یا استفاده از آنها ، باعث از بین رفتن مواد ازن نمی شوند. از آنجا که بیشتر یک پودر داده شده با انعطاف پذیری در نهایت مورد استفاده قرار می گیرد ، جایگزین اضافی در محل های دفن زباله نیز ساده است. علیرغم آنچه انتظار می رود ، هر نوع استفاده از رنگ دوش سموم را به محیط می فرستد.

4. اسکان مکانیکی پوشش های پودر در مقابل رنگ اینجا کلیک کنید

از نظر موضع مکانیکی ، کتهای پودری نسبت به تکمیل رنگ های دوش ، درجه های قابل توجهی از انسجام و سازگاری را ارائه می دهند. در مرحله اول ، یک پودر پایان ضخامت دارد که از زمین بیشتری برخوردار بوده و به تدریج سخت و تقسیم می شود. پودرهای تکمیل شده به طور فزاینده ای قابل خم شدن هستند ، و این باعث می شود پودر به عنوان جایگزینی مناسب برای چیزهایی که شکل را تغییر می دهند ، دقیقاً مانند هر چیزی که دارای قطعات متحرک است.

سازگاری لایه های پودری باعث می شود پودر به عنوان جایگزین مناسبی برای تجهیزات حمل و نقل ، که وابسته به تحولات و ارتعاشات مداوم است. به علاوه تکمیل پودر ، علیرغم وجود صخره ها ، پرواز فلتسام و جتسام و خطرات مختلفی که توسط احساس وسیله نقلیه در حال حرکت از بین می رود ، قوی تر است.

5. سودآوری پوشش و رنگ POWDER

به همین ترتیب ، پودر در طول فرآیند ایجاد به دلیل محدودیت زمانی که برای ساخت پلیمرهای پودری در یک سطح انجام می شود ، به سرعت کمک می کند. در مقابل رنگ ، که ممکن است روزها به طور کامل خشک شود ، پودر کاملاً در مدت زمان کوتاهی یا کمتر اصلاح می شود. در نهایت به بخشی از پودر پوشانده شده می تواند حتی قبل از خنک شدن از زمان حضور در گوشتی ، کاری انجام دهد.

از آنجا که از استحکام و ماهیت هزینه های پوشش پودر استفاده می شود ، روش های مرتبط با کاربردهای پودر در حال حاضر به عنوان یک توانایی حیاتی در کارخانه های ایجاد ، جایی که معمولاً این روش به کارکنان آموزش داده می شود ، مشاهده می شود.

6. سایه روشن بودن پوشش و رنگ POWDER

با توجه به سایه هماهنگی ، رنگ های مرطوب صعودی را نشان می دهد که آخرین رنگ های خشک و خشک خود را مستقیماً از ابتدا نشان می دهد. این باعث می شود ترکیب و مطابقت رنگ ها با دقت قابل توجه تر و تکمیل سایه هایی که تا حدودی از مقیاس سایه بنیادی است ساده تر باشد.

در هر کجا که برای رنگ مرطوب مراجعه کنید ، ارائه دهنده می تواند بدون ایجاد کشش از رنگهای ضروری و کمکی برای دستیابی به مطابقت خاص یک رنگ لازم. از طرف دیگر ، ارائه دهنده می تواند شامل تیره یا سفید باشد که دارای خلال عمومی و معادل رنگ ، لحن یا ویژگی سایه از پیش تعریف شده است.

از طرف دیگر ، مخلوط کردن رنگهای پودری شامل یک خلق خاص است ، که در آن لحن سایه مشخص به پلیمرهایی که برای شکل گیری پودر جدا شده اند بستگی دارد. بنابراین ، سایه یک سایه مخلوط می تواند تصمیم گیری قبل از زمان سخت باشد. برخلاف رنگهای مایع – که وقتی مخلوط می شوند – پودرهای مختلف در سایه یکنواخت و یکنواخت ترکیب نمی شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول