پاکستان سوابق 32 coronavirus مرگ و میر

اسلام آباد مه 24 پاکستان ثبت شده 32 coronavirus مربوط به مرگ و میر در طول 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل مرگ و

توسط HONARMANDKHABAR در 5 خرداد 1399

اسلام آباد مه 24

پاکستان ثبت شده 32 coronavirus مربوط به مرگ و میر در طول 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 1,133 وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

تعداد کل COVID-19 بيمار در پاکستان نیز شروع به پریدن کرد به 54,601 آن گفت.

سند گزارش حداکثر تعداد 21,645 coronavirus موارد پس از پنجاب در 19,557, خیبر-Pakhtukhwa در 7,685 بلوچستان در 3,306 اسلام آباد در 1,592 گلگت-بلتستان در 619 و پاکستان-کشمیر تحت اشغال (PoK) در 197.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان 17,198 coronavirus بیماران بهبود یافته اند و 473,607 آزمون از جمله 12,915 در 24 ساعت گذشته بوده است انجام شده تا کنون.

دولت نیز با صدور دستورالعمل دقیق به رعایت اجتماعی فاصله در حالی که ارائه عید دعا و خواسته مردم برای جلوگیری از بازدید از بستگان و میزبانی احزاب است.

عید جماعت برگزار شد در مکان های باز مساجد و Eidgahs در تمام شهرها و شهرهای بزرگ در حالی که زیر سخت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه.

نخست وزیر پاکستان دستیار ویژه بر سلامت ظفر میرزا در روز جمعه گفت: این عفونت مرگبار ادامه خواهد داد برای ضرب اگر اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

اوایل این ماه دولت اعلام کرده بود بلند کردن اجسام از سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس در مراحل حتی به عنوان عفونت در ادامه به افزایش در کشور است.

نخست وزیر عمران خان ذکر کرده اقتصادی ویران کردن ویروس محدودیت تا به حال ایجاد اغتشاش در شهروندان به عنوان دلیل این تصمیم است.

نخست وزیر روز شنبه به خواست پاکستانی ها به چشم پوشیدن سنتی عید جشن با در نظر گرفتن صدها نفر از مرگ و میر ناشی از کروناویروس و زندگی از دست رفته در روز جمعه سقوط هواپیما در کراچی.

نود و هفت نفر از جمله نه نفر کشته شدند و دو مسافر به طور معجزه آسایی جان سالم به در تصادف آتشین زمانی که خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما با 99 مسافران در هیئت مدیره سقوط به یک پرجمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی. بسیاری از قربانیان در سفر بودند خانه برای جشن عید. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن