پاکستان تور انگلستان: Mohammad Hafeez پنج دیگران برای پیوستن به تیم ملی پس از آزمایش منفی برای COVID-19

PCB را در حال حاضر شروع به ساخت خود ترتیبات سفر و خروج اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد در دوره به دلیل.شش تی

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
PCB را در حال حاضر شروع به ساخت خود ترتیبات سفر و خروج اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد در دوره به دلیل.

شش تیم کریکت پاکستان که به ترتيب COVID-19 مثبت پیش رو از این تیم عزیمت به انگلستان در هفته گذشته در حال حاضر آزمایش منفی برای دومین بار در سه روز آنها را واجد شرایط برای پیوستن به تیم ملی در بریتانیا است.
علی فخار, محمد Hasnain محمد حافظ محمد رضوان, Shadab خان و وهاب ریاض یافت شده است منفی در آخرین دور از آزمایش انجام شده توسط هیات کریکت پاکستان.

"بازیکنان بودند مجددا در دوشنبه 29 ژوئن پس از اولین تست منفی در 26 ژوئن" PCB گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. از این Hafeez ناشی کاملا هم بزنید هنگامی که او خودش را کردم تست شده در یک مرکز خصوصی که او را در بر داشت منفی فقط یک روز پس از اولین PCB تست قرار داده و او را در آلوده لیست.

اخبار مرتبط

عنکبوتی که تار میتند Kashif Bhatti, پیسرز Haris رئوف و عمران خان و رودخانه حیدر علی هنوز در قرنطینه است.
در همه 10 پاکستان بازیکنان داشت و از coronavirus مثبت قبل از این تیم به سمت چپ برای انگلستان در روز شنبه.PCB گفت: شش بازیکن "در حال حاضر واجد شرایط برای پیوستن به پاکستان مردان تیم ملی کرکت در Worcestershire."

"PCB را در حال حاضر شروع به ساخت خود ترتیبات سفر و خروج اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد در موعد" به هیئت مدیره اضافه شده است. پاکستان را در انگلستان در سه آزمون و سه T20 بین المللی سری در ماه اوت است.
PCB مجاز ارشد رودخانه شعیب ملک اجازه برای پیوستن به تیم ملی در انگلستان در اواخر ماه ژوئیه به عنوان او می خواست به صرف زمان با خانواده اش در امارات متحده عربی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب