پاکستان هواپیمای در حال تکان' سه بار قبل از سقوط: بازمانده

اسلام آباد/Karachi, مارس 23 این PIA هواپیما پرواز بسیار "هموار" اما در حالی که تلاش برای زمین آن را "تکان" سه

توسط HONARMANDKHABAR در 3 خرداد 1399

اسلام آباد/Karachi, مارس 23

این PIA هواپیما پرواز بسیار "هموار" اما در حالی که تلاش برای زمین آن را "تکان" سه بار و پس از آن خلبان "ماهرانه برداشته" این هواپیما از زمین تنها به سقوط لحظه بعد بازگو محمد زبیر یکی از دو مسافر که به طور معجزه آسایی جان سالم به در تصادف آتشین.

زبیر 24 ساله بود در میان 99 مسافران در هیئت مدیره خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) ایرباس A-320 هواپیما که سقوط را به یک پرجمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی فرودگاه در اینجا در روز جمعه کشته شدن 97 نفر از جمله نه کودکان.

پرواز PK-8303 از لاهور سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir در روز جمعه بعد از ظهر ساعت قبل از آن برنامه ریزی فرود در کراچی جناح فرودگاه بین المللی. یازده نفر بر روی زمین زخمی شدند.

"هواپیما بود در آینده بسیار هموار 8303 PIA. صندلی من بود 8F. هنگامی که آن را از رسیدن به میدان هوائی بین المللی, فرودگاه, خلبان اعلام کرد که "ما در حال فرود ببندید کمربند ایمنی خود را'. ما بسته کمربند صندلی. در حالی که فرود این هواپیما در حال تکان سه بار. پس از آن آمد بر روی باند فرودگاه بود و در آن برای یک زمان کوتاه. پس از آن من نمی دانم چه اتفاقی افتاد که خلبان ماهرانه برداشته هواپیما از زمین" زبیر کسی است که برای درمان سوختگی در یک بیمارستان در کراچی گفت.

"خلبان پس از آن پرواز هواپیما به مدت 10 یا 15 دقیقه. او دوباره اعلام کرد که این هواپیما شد, فرود. زمانی که این اعلام شده بود سرم را پایین انداختم و آن را به نظر می رسد به من که ما (پرواز) در ڪراچي (منطقه ای که در آن بود به زمین. سپس زمانی که آن را به زمین به طور ناگهانی (کرد)," او گفت:.

"وقتی که من باز چشم من آن را یک محل تاریک است. من شنیده ام گریه می کند. من تو را دیدم برخی از نور و سعی کردم به راه رفتن به سمت آن را پس از شکست من کمربند. وجود آتش در همه جا و هیچ کس قابل مشاهده بود" گفت: زبیر از بیمارستان در یک ویدئو کلیپ منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

او گفت: زمانی که هواپیما در حال تکان همه پردازنده بود و تلاوت آیات قرآن.

زبیر نیز به بیانیه ای در روز جمعه که در آن او گفت که این هواپیما آغاز شده wobbling آن را به عنوان نزدیک فرودگاه کراچی.

"لحظه ای بعد در آنجا سخت بود سقوط و آگاهی من از دست رفته" زبیر گفت:, و اضافه کرد که زمانی که او بیدار شد وجود دارد 'دود همه جا'.

بیمارستان دولت گفت که زبیر به طور سطحی زخمی شد و در حال حاضر تحت درمان در سوختگی بخش است.

تنها بازمانده از سقوط شد بانک مرکزی پنجاب (BoP) مدیر ارشد اجرایی ظفر Masud.

او را به صحبت در گوشی و آگاهانه در مورد سلامت خود را.

"به عنوان هواپیما به عنوان برای فرود آن چیزی برخورد کرد و من بیهوش شد. زمانی که من به دست آورد آگاهی من شنیده ام مردم گفت: "یه zinda hai (او زنده است)'. پس از درمان در بیمارستان صحبت کردم که مادرم با تلفن و به او گفت که من خوب" Masud بود نقل می کند توسط یک دکتر.

"آقای Masud ترک به کراچی برای جشن عید با خانواده اش. همه ما در BoP خانواده خوشحال هستند که او به طور معجزه آسایی جان سالم به در برد. او را از خطر و درمان در کراچی بیمارستان گفت:" BoP سخنگوی اسد ضیا.

"به بیمارستان و ملاقات ظفر Masud. این یک معجزه است او جان سالم به در هواپیمای او سقوط کرد این هواپیما پس از این شکست به قطعات. او نجات توسط ساکنان آورده و به CMH Malir. او تحت آزمایش. خداوند او را به سلامت" سنا معاون رئیس Saleem Mandviwalla توییتی.

Masud پایدار شکستگی به مفصل ران و یقه استخوان های Darul Sehat, بیمارستان, دولت, گفت:, و اضافه کرد که هیچ یک از علائم سوختگی روی بدن او اما تنها خراش.

با توجه به این بیمارستان, مدیریت, Masud را CT scan انجام شده و وضعیت خود را از خطر است. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب