پاکستان شرکت هواپیمایی ملی حرکت برای تسکین نگرانی در 'مشکوک' خلبان گواهینامه

این حرکت به نظر می رسد برای ارام کردن نگرانی های ایمنی پس از پاکستان حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان گفت: ا

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

این حرکت به نظر می رسد برای ارام کردن نگرانی های ایمنی پس از پاکستان حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان گفت: اگر دولت به خواسته های مختلف تجاری خطوط هوایی, پرواز, باشگاه ها و شرکت منشور به زمین در مجموع 262 خلبانان تا زمانی که تحقیقات به مدارک تحصیلی خود در حال اتمام است.

این اقدام باعث شده گزارش مقدماتی سقوط از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما در کراچی در ماه گذشته که خلبانان شکست خورده بود به دنبال روش های استاندارد.

جهانی ایمنی و حمل و نقل اجسام ابراز نگرانی در مورد اتهام "مشکوک" مجوز و گفت: آنها به دنبال این موضوع است. PIA مگس تعدادی از پروازهای بین المللی از جمله ایالات متحده و بریتانیا و اروپا است.

"آن را نیز تضمین می کند که تمام خلبانان پرواز PIA پرواز داشتن اصل گواهینامه تایید شده توسط دولت پاکستان گفت:" یک کپی از نامه ارسال شده به سفارت ایالات متحده در اسلام آباد دیده می شود خبر داد.

نامه امضا شده توسط PIA مدیر اجرایی ارشد ملک همچنین وعده داده که هواپیمایی باقی خواهد ماند سازگار با تمام بین المللی حمل و نقل هوایی ایمنی و استانداردهای نظارتی.

پیا گفت: این نامه فرستاده شده بود به همه سر از ماموریت های خارجی در پاکستان و همچنین بین المللی حمل و نقل هوایی تنظیم کننده ایمنی و نظارت آژانس است.

حمل و نقل هوایی وزیر خان گفته بود این حرکت به زمین خلبانان کمک خواهد کرد که کاهش نگرانی های جهانی را نشان دهد و تخلف شده بود اصلاح شود. او افزود که پنج مقامات هوانوردی نیز به حالت تعلیق برای معاونت در جرم مشکوک خلبانان.

پاکستان خلبانان اتحادیه پاسخ نمی دهند به مهر' درخواست برای نظر.

در بیانیه ای مشترک فدراسیون بین المللی خلبانان شرکت هواپیمایی' انجمن ها و فدراسیون بین المللی کنترل ترافیک هوایی' انجمن به نام سقوط کاوشگر به انجام شده در استانداردهای بین المللی خواست در برابر "نتیجه گیری زودرس" بر اساس ناقص و یا نظری اطلاعات است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن