پاکستان ضد پيوند بدن تصویب تشکیل پرونده از 2 بیشتر موارد فساد علیه نواز شریف

لاهور, مارس 16 پاکستان ضد پيوند بدن را تایید کرده است این پرونده از دو اضافی در مورد فساد اداری در برابر بحران

توسط HONARMANDKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

لاهور, مارس 16

پاکستان ضد پيوند بدن را تایید کرده است این پرونده از دو اضافی در مورد فساد اداری در برابر بحرانزده سابق نخست وزیر نواز شریف که در حال حاضر در لندن برای درمان پزشکی.

پنج مورد فساد اداری راه اندازی شده است توسط دولت از نخست وزیر عمران خان قبلا در برابر 70 سال supremo از پاکستان مسلم لیگ نواز از فردی گری از دفتر دیوان عالی کشور در ماه جولای 2017 در پاناما مقالات مورد.

ملی پاسخگویی دفتر (NAB) منطقه ای هیئت تحت ریاست مدیر کل آن شهزاد Saleem مورد بحث اضافی در مورد فساد اداری علیه نواز برادر کوچکترش Shehbaz Sharif, دختر, Maryam Nawaz و 13 نفر دیگر در پول شویی و تملک دارایی های فراتر از شناخته شده منابع درآمد بررسی است.

به طور مشابه مدیره نیز تایید شده پر کردن یک مورد دیگر در برابر سه برتر, جغرافیایی, رسانه های بنیانگذار گروه Mir Shakilur رحمان و دو نفر دیگر در 34 سال 54-kanal (6.75 هکتار) زمین مورد.

NAB-لاهور فرستاده است هر دو مورد به آن رئیس دادگستری بازنشسته جاوید اقبال خود را برای تصویب نهایی قبل از پر کردن آن را در پاسخگویی دادگاه.

"این موارد در برابر شریف اعضای خانواده در دو مورد خواهد بود در زمینه پاسخگویی دادگاه لاهور در هفته آینده پس از تصویب NAB رئیس" یک گفت: با توجه به PTI.

در پول شویی و درآمد فراتر از آن به معنی فساد مورد شریف خانواده متهم از swindling 7 میلیارد روپیه پاکستان.

"نواز شهباز و مریم اعلام شده است نخست مظنون در این مورد" افزود که NAB تولید خواهد شد 100 شهود دادستانی علیه مظنون است.

در مورد فساد سه بار نخست وزیر را متهم به سوء استفاده از قدرت در اختصاص زمین در امتداد لاهور کانال به Shakilur رحمان در نقض قوانین در سال 1986. نواز بود وزیر پنجاب در آن زمان است.

تحت لاهور سازمان توسعه معافیت سیاست نه بیش از 15 قطعه اندازه گیری یک کانال (0.125 هکتار) هر یک می تواند معاف به رحمان.

NAB ساخته شده است که از 16 شهود دادستانی بخشی از این پرونده است.

پس نواز نیست پاسخ به هر یک از ناب را احضار او حکم بازداشت در حال حاضر صادر شده و این اداره منتقل شده است پاسخگویی به دادگاه اعلام کند او اعلام کرد مجرم.

رحمان است که در بازداشتگاه برگرداندن قضایی پس از او بازداشت شده در مارس 12. در حال حاضر او در بیمارستان در زمینه پزشکی.

NAB لاهور در روز جمعه نیز آغاز یکی دیگر از پروب علیه نواز Shehbaz و مریم برای دستیابی به هزاران kanals در نقض قوانین ساخت آن را بخشی از خود را Jati Umra Raiwind لاهور اقامت.

نواز در ماه نوامبر گذشته تا به حال سمت چپ برای لندن پس از دادگاه عالی لاهور عطا فرمود تا چهار هفته اجازه اجازه می دهد او را به خارج از کشور برای درمان خود است.

و او با تعهد به دادگاه عالی لاهور به بازگشت به پاکستان با استناد به سابقه خود را به صورت فرایند قانون و عدالت در ظرف چهار هفته و یا به عنوان به زودی به عنوان او اعلام شده است سالم و مناسب برای سفر توسط پزشکان است.

نواز بود و همچنین با توجه به قید وثیقه در Al-Azizia میلز پرونده ای که او در آن خدمت شد و در هفت سال حبس در لاهور کوت Lakhpat زندان است.

نواز بود که مبتلا به اختلال سیستم ایمنی بدن شده و توصیه شده توسط PTI دولت پنل از پزشکان به خارج از کشور برای درمان ، او تشخیص داده شده بود با بيماری عروق کرونر.

در لندن او قرار گرفتند جامع قلب و عروق بررسی و تحقیقات در رویال Brompton و Harefield بیمارستان.

مریم گفت: به تازگی پدر خود را که در معرض خطر بیمار و در نتیجه خود را در قلب catheterisation/مداخله عروق کرونر شده است به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 شیوع.

نواز شخصی پزشک دکتر عدنان خان گفت: نخست وزیر سابق تشخیص داده شده است با "پیچیده عروق کرونر/ايسکميک قلبی قابل توجهی در بار بیماری." PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب