همه گیر به شکل جان میلیون ها نفر در بنگلادش است. رئیس جمهوری اسلامی افغانستان از این قاعده مستثنی نیست

رئیس دولت شده است صرف روز خود را در انزوا در یک کس Bangabhaban محدود کردن خود را تنها به طور منظم کار رسمی در

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

رئیس دولت شده است صرف روز خود را در انزوا در یک کس Bangabhaban محدود کردن خود را تنها به طور منظم کار رسمی در حالی که پیوستن به شدت به سلامت و بهداشت از پروتکل های.

در میان افزایش coronavirus عفونت و مرگ و میر در کشور هیچ بازدید کننده مجاز به Bangabhaban ریاست جمهوری افغانستان ، حسن نیت ارائه میدهد بازدیدکننده داشته است یا رویدادهای دیگر نیز در خود نگه دارد.

حمید که باقی مانده درست به مردمی تربیت به عنوان یک سیاستمدار هرگز یک به یک فرصت برای سفر به حوزه Kishoreganj. اما شایع گسترش این coronavirus بدان معنی است که او بیش از حد در حال حاضر باید باقی می ماند housebound.

برای به دست آوردن بینش به رئیس جمهور در طول زندگی گیر bdnews24.com صحبت کرده است به مقامات در Bangabhaban برای پیدا کردن چگونه او صرف روز خود را در چهار گوشه کاخ و نگه داشتن در تماس با مردم از شهر خود.

حمید صرف بخش زیادی از روز را به خواندن کتاب به گفته دبیر مطبوعاتی خود و دیگر Bangabhaban مقامات. نوه او نیز اشغال مقدار زیادی از وقت خود را.

خواندن و تماشای اخبار

قبل از همه گیر رخ داد رئیس جمهور به طور معمول شروع روز خود را با رفتن را از طریق روزنامه ها در کتابخانه خود را. اما این روال در حال حاضر تغییر کرده که او دیگر نسخه های سخت از روزنامه ها به عنوان خوانده شده. او در حال تماشای اخبار تلویزیون است. همچنین مقامات خواندن اخبار بریده فرستاده شده از Bangabhaban مطبوعات بال به او.

"رئیس جمهور این است که صرف زمان تماشای این خبر در BBC, CNN, Al Jazeera, NDTV, آسمان, اخبار و کانال های تلویزیونی محلی و البته با خواندن کتاب. او در حال انجام برخی از کار رسمی تحت سخت بهداشت قوانین" دبیر مطبوعاتی Joynal عابدین گفت: bdnews24.com.

حمید صرف مقدار زیادی از زمان با نوه او بیش از حد. اگر چه او نمی تواند آنها را ملاقات و او را در تماس با بستگان خود را.

دلتنگ

Bangabhaban شده است اجازه می دهد هر کسی که برای دیدار با رئیس جمهور برای سه ماه گذشته. کابینه, منشی, سران نیروهای مسلح و IGP شد آخرین بازدید کنندگان در محل اقامت در مارس 26.

"حامد به طور مداوم پژوهنده در مورد کسانی که بیمار افتاده در میان دوستان و خانواده خود را. او همچنین نگه داشتن در تماس با مردم در زادگاه خود و مسائل خود را. او پس از پیشرفت برنامه های توسعه در حوزه خود را. او اصرار همه او در صحبت کردن به دنبال سلامت, بخشنامه ها" دبیر مطبوعاتی گفت:.

حمید آخرین بازدید Kishoreganj در اکتبر 2019 به افتتاح برخی از پروژه ها وجود دارد.

در یک رویداد در Tarail در طول این هفت روز دیدار او بازگو بسیاری از حکایات خود و رنگارنگ فعالیت های سیاسی.

"من زندگی خود رسیده گرگ و میش. بسیاری از همکاران من را ترک کرده اند برای خود منزلگاه ابدی" او گفت:.

تغییرات در BANGABHABAN

یک میزبان از تغییرات ساخته شده اند به راه امور انجام شده در رئیس جمهور رسمی اقامت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از خطر عفونت. تنها ضروری کارکنان هستند که مجاز به حضور در محل کار به طور منظم.

کسانی که نیاز به نزدیکی رئیس جمهور مجاز به زندگی می کنند در خارج Bangabhaban. آنها کار را برای 30 روز در یک ردیف و سپس بازگشت به خانه به عنوان یک گروه دیگر طول می کشد بیش از 30 روز آینده.

همه آنها تحت یک COVID-19 آزمون از قبل با Bangabhaban تیم پزشکی نگه داشتن چشم و نزدیک.

یک روز در مجلس

پس از شیوع کروناویروس رئیس جمهور حامد اتحاد چپ Bangabhaban تنها یک بار در Jun 11 به حضور در مجلس است. پس از امضای این پیشنهاد برای بودجه جدید رئیس جمهور صرف برخی از زمان در شورای ملی وجود دارد اما رسمی برنامه های خود را به علامت حضور و غیاب این سال است.

همه گیر نیز مختل منظم عید جشن در Bangabhaban این سال است. رئیس جمهور معمولا جشن هر عید با نماز در ملی Eidgah قبل از بازگشت به Bangabhaban به تبادل با سلام با اعضای خانواده و مقامات دولتی.

اما در این سال با حضور حمید نماز عید در Bangabhaban مخاطبان مجلسی در کنار اعضای خانواده اش و ضروری ' پرسنل.

هر عید, کاخ ریاست جمهوری باز می شود به بازدید کنندگان از همه طبقات و مشاغل, به مناسبت, اما تهدید coronavirus بدان معنی است که جشن scrapped.

زندگی در اسارت'

متولد سال 1944 در Kishoreganj را Kamalpur ایجاد کرد حمید شروع فعالیت سیاسی خود را با پیوستن به Chhatra لیگ شاخه دانشجویی از عوامی لیگ در سال 1959.

او جوانترین عضو مجلس ملی پاکستان پس از انتخاب شدن از Mymensingh-18 کرسی در سال 1970 انتخابات.

پس از بنگلادش استقلال, Hamid انتخاب شد و به مجلس شورای اسلامی در شش نوبت در خدمت داشتن به عنوان سخنران برای دو شرایط.

او رئیس جمهور بنگلادش پس از مرگ سلف خود Zillur رحمان در سال 2013.

با وجود تشریفات و مسئولیت های 76 ساله و حمید همچنان به برنده شدن قلب از مردم با خود گرما و حس شوخ طبعی.

در حال حاضر در دوره دوم خود از رئیس جمهور تا به حال در مقایسه با Bangabhaban به یک زندان در موارد متعدد در گذشته است.

حامد تا به حال یک بار در مصاحبه ای گفت: "مهم نیست که چگونه به خوبی شما خوراک پرنده در قفس هرگز آن را تبدیل به یک پرنده آزاد."

"من به اینجا آمدند به انجام وظیفه. من استفاده می شود به روانی و انگیزه در مجلس اما نه دیگر در Bangabhaban. من نمی تواند انجام بسیاری از چیزهایی که در اینجا حتی اگر من به آرزو است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب